IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой форекс брокер ползвате?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • едно време имаше такива мисля ги наричаха брекетьори... залагаха чакащи поръчки от двете страни на цената с лимити и чакаха новината ...разбира се имаше брокери с гарантиран вход и гарнтирано изпълнение на точната цена по време на новини ...мина време и брокерите наложиха условия е при волатилен пазар и форс мажори , новини ,разни и подобни е вероятен слипидj аз съм имал случаи при новини слипидj в моя полза над 30 пипса над лимита ...разбира се имал съм и в загуба ...но те хората са го казали и упоменали в договора тъй че при новини изобщо не се чудете от такива тесли
    Pip master

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mrs. Slavchev Разгледай мнение
      Шапка ти свалям, ако успяваш да направиш нещо през уеб платформа, имам малък опит с този тип платформи и недоумявам как е възможно изобщо да се работи на подобно "нещо" ?!! Интересно ми е към кой брокер си ти?...Мога да споделя, че спредовете на маркетс.ком са ужасни, плюс 500 е и така, и така, в Жиро трейдър не успях да се "поровя" достатъчно, но май и от тях не съм много доволна... Само за БенчМарк нямам забележки. Както вече споменах спреда е приличен, има слипидж понякога и това е, като цяло. Не разбирам защо се оплакваш от слипиджа, обаче. Предполагам ползваш лимит , а дори и да затвориш ръчно , хванеш ли слипидж , увеличава ти се печалбата..., и наистина не разбирам негодуванието ти по въпроса?...
      Ами търгувам на чиста графика, не ме вълнуват никакви инструменти. Сутрин като стана си определям нива за вход, изход и стоп, за да не седя цял ден пред монитора използвам т.н. ОСО ордер. Естествено, вероятността за вход и стоп са най-големи по време на новини и тогава ме суровакат яко. Докато играех с ордерчета по 10-15'000€, като че ги нямаше тези проблеми, но като минах на по-сериозни сделки от по 40-50к като че ли по-често се случват. Послединя път при пейролите ми изпълниха поръчка с разлика от 50 пипса. Това разбира се е единствения случай засега, но никой не ти дава гаранция за нищо. Таргет още не ми се е случвало да ми изпълнят със слипидж, но той обикновено се достига при спокоен пазар. Средната ми печалба, която се формира от (Win deals - (loss deals + spread) = 7~8 pipsa. Така че номерца с по 2-3 пипса слипидж не са за пренебрегване.
      Иначе търгувам при trader.bg и като цяло са коректни, но последно време почнаха да губят част от предимствата си, махнаха фиксирания спред например.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
        Не съм казал че не го ползвам, а че не съм търгувал. Дори и на демо, нямам идея нито спредове нито други условия как са. Те условията не зависят от платформата а от посредника. До сега съм търгувал единствено от уеб платформа. МТ го ползвам единствено за сверка на котировките и за да си експортна котировките в csv. В общи линий търся брокера с най тесен спред и с минимален слипидж, за това питам при вас как е. Сега търгувам на 0.9 - 4 спред но слипиджа в петък ме шокира 50 пипа отиде
        Шапка ти свалям, ако успяваш да направиш нещо през уеб платформа, имам малък опит с този тип платформи и недоумявам как е възможно изобщо да се работи на подобно "нещо" ?!! Интересно ми е към кой брокер си ти?...Мога да споделя, че спредовете на маркетс.ком са ужасни, плюс 500 е и така, и така, в Жиро трейдър не успях да се "поровя" достатъчно, но май и от тях не съм много доволна... Само за БенчМарк нямам забележки. Както вече споменах спреда е приличен, има слипидж понякога и това е, като цяло. Не разбирам защо се оплакваш от слипиджа, обаче. Предполагам ползваш лимит , а дори и да затвориш ръчно , хванеш ли слипидж , увеличава ти се печалбата..., и наистина не разбирам негодуванието ти по въпроса?...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
          По темата - IC Markets (http://www.icmarkets.com/) .
          Здравей
          може ли да дадеш повече информация за този брокер? Как депозираш и теглиш и какво е общото ти впечатление?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
            Благодаря, в момента това правя на червено вино! Дори и музика съм си пуснал:

            Manowar - I Believe - https://www.youtube.com/watch?v=P6As-PoGX4Y

            И да споделя отново,че понятие "късмет в търговията" не съществува -там терминът е максимален дроудаун!

            "Късмет" е за любов,приятелство, минаване на червено и други екстремни ситуации.....

            ПС:За малко да забравя да отговоря на "героя" който не ползвал МТ - Първо ,че лъже(забравя,че трябва да го ползва поне на демо,иначе рискува месечното си възнаграждение,което между другото мисля,че от октомври отпадна...)и Второ при плаващ спред МТ при новини като NFP и FED fund, за евро/долар опъва спред от по 50-100 пипса в първите една-две минути след новината!
            Не съм казал че не го ползвам, а че не съм търгувал. Дори и на демо, нямам идея нито спредове нито други условия как са. Те условията не зависят от платформата а от посредника. До сега съм търгувал единствено от уеб платформа. МТ го ползвам единствено за сверка на котировките и за да си експортна котировките в csv. В общи линий търся брокера с най тесен спред и с минимален слипидж, за това питам при вас как е. Сега търгувам на 0.9 - 4 спред но слипиджа в петък ме шокира 50 пипа отиде

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mrs. Slavchev Разгледай мнение
              Ти пък пий любимото си питие - почерпка от мен
              Благодаря, в момента това правя на червено вино! Дори и музика съм си пуснал:

              Manowar - I Believe - https://www.youtube.com/watch?v=P6As-PoGX4Y

              И да споделя отново,че понятие "късмет в търговията" не съществува -там терминът е максимален дроудаун!

              "Късмет" е за любов,приятелство, минаване на червено и други екстремни ситуации.....

              ПС:За малко да забравя да отговоря на "героя" който не ползвал МТ - Първо ,че лъже(забравя,че трябва да го ползва поне на демо,иначе рискува месечното си възнаграждение,което между другото мисля,че от октомври отпадна...)и Второ при плаващ спред МТ при новини като NFP и FED fund, за евро/долар опъва спред от по 50-100 пипса в първите една-две минути след новината!
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Това да избираш форекс брокер е все едно да избираш какъв вид лайна да ядеш

                Бих дай само един съвет пазете се много от такива дето са регистрирани в Кипър и имат дейност в България.
                advokatfilipova.eu

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                  Никога не съм търгувал на МТ, отложени ордери поддържа ли? А спреда им как е? Вчера на пейролите максималния спред колко достигна? Със слипиджа по време на новини как са?
                  Уау! На кой въпрос да отговоря първо?! Спреда е приличен- на основните двойки е между 0,8 и 2, 2 и нещо. Колкото до другото.... слипиджа си го има и много му се кефя! А при новини от такава важност, като пейролите или при данни за лихви всичко полудява, но това не значи, че не може да се изкарат пари! Лично аз точно такива данни обичам, колкото и да е рисково за някои хора! За спреда си прав, при подобни данни направо може да те убие! Много го разширяват и входа или изхода ти отива на м****та си(нали съм възпитана , слагам цензура ) ! А, като се получи и гап- стой , та гледай! Разширяват спреда за кратко, после се нормализира. Винаги можеш да изчакаш малко с входа, и щом се поуспокои движението и спреда е нормален, да влезеш. Няма да изгубиш с чакането, защото в тези случаи движението продължава и ще има и за теб. На първия въпрос не мога да ти отговоря, защото ние не ги ползваме.Но, въпреки тези неща, платформата е много добра и лесна за употреба.
                  Просто от любопитство , ти коя платформа ползваш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mrs. Slavchev Разгледай мнение
                    Проблема е, че се изгавриха със спреда! Последната ни позиция там беше запомняща се- марджина скочи до небесата точно тогава! Това ни беше и последното ползване на Трейдър! Малко хора се оправят с нея, бавна и тежка е, тя си е професионална в крайна сметка. Доста пари изкарахме на нея, но вече е неизползваема. Сега ни е добре на Мета. В крайна сметка, ако човек си разбира от работата, се оправя навсякъде, въпреки че е добре да има прилични условия за работа- по-лесно е.
                    Никога не съм търгувал на МТ, отложени ордери поддържа ли? А спреда им как е? Вчера на пейролите максималния спред колко достигна? Със слипиджа по време на новини как са?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                      5000 искат по сметката или 5000 е минимума за сделка?
                      Проблема е, че се изгавриха със спреда! Последната ни позиция там беше запомняща се- марджина скочи до небесата точно тогава! Това ни беше и последното ползване на Трейдър! Малко хора се оправят с нея, бавна и тежка е, тя си е професионална в крайна сметка. Доста пари изкарахме на нея, но вече е неизползваема. Сега ни е добре на Мета. В крайна сметка, ако човек си разбира от работата, се оправя навсякъде, въпреки че е добре да има прилични условия за работа- по-лесно е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                        Браво мисис Славчева!Напълно споделям мнението ти,особено за МТ4!Оная на Саксо е стана недостъпна с минимума от 5000 вал.единици откак данишмените потънаха с евро/франка,но другата е екстра!
                        Виждаш ли,че и необолшевиките kато решим, можем да бъдем хора!Айде поздрав и да не забравиш да пиеш кафе вместо мене в мола:

                        Хор Турецкого – Мгновения (из к/ф «Семнадцать мгновений весны) #LIVE Авторадио - https://www.youtube.com/watch?v=hqTl4WCi9fk
                        Сигурна бях, че се крие добър човечец в теб, женската интуиция рядко лъже! Колкото до кафето, пия си го, ама вкъщи- молове няма много, около мен. Ти пък пий любимото си питие - почерпка от мен! И късмет с търговията!

                        Коментар


                        • Forex Broker

                          Hello everyone

                          I would like to say that i have been using http://www.alpari.com for quite a while. It is one of the world's largest forex broker with a huge client base. It has years of experience in the domain and offers quality services to its clients. I would recommend it for sure! Cheers!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                            5000 искат по сметката или 5000 е минимума за сделка?
                            По сметка!Но и мин.им обем беше 5000 единици (0.05.казано на метатрейдърски език).Практически директно ти казват,че дребаци повече не им трябват!Не че някой с малко повече опит ше повярва,че се става милионер с 200 долара и 0.10 мин.лот(изключвам лупингите с т.нар.конкурси).
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от moviestar4 Разгледай мнение
                              Какво ще рече на по-заден план, че ти е платформата? Ако не можеш да си начертаеш две нормални паралелни линии и компютъра ти всеки път когато включиш платформата ти забива, то как ще търгуваш на нея? Да не говоря, че инструментите, които са включени не всички са вярни и на някой доста трудно се разбира какво точно показва. За начинаещи трейдъри е добре да се почне на нея, да загубиш 200 лв. и да преминеш на по-сериозна с по-сериозен брокер.
                              Имам предвид че винаги мога да си рисувам на лист хартия, на МТ4 на МТ5 и като реша какво да правя влизам си в брокера в който търгувам и си сключвам сделката. Т.е. това ми е насаден план. Така и така винаги имам отворена и още една платформа за да гледам дали не ми въртят номера с котировки. За забиване иначе си прав, но екстрите не ме вълнуват

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                                Браво мисис Славчева!Напълно споделям мнението ти,особено за МТ4!Оная на Саксо е стана недостъпна с минимума от 5000 вал.единици откак данишмените потънаха с евро/франка,но другата е екстра!
                                Виждаш ли,че и необолшевиките kато решим, можем да бъдем хора!Айде поздрав и да не забравиш да пиеш кафе вместо мене в мола:

                                Хор Турецкого – Мгновения (из к/ф «Семнадцать мгновений весны) #LIVE Авторадио - https://www.youtube.com/watch?v=hqTl4WCi9fk
                                5000 искат по сметката или 5000 е минимума за сделка?

                                Коментар

                                Working...
                                X