IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой форекс брокер ползвате?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от moviestar4 Разгледай мнение
    Какво ще рече на по-заден план, че ти е платформата? Ако не можеш да си начертаеш две нормални паралелни линии и компютъра ти всеки път когато включиш платформата ти забива, то как ще търгуваш на нея? Да не говоря, че инструментите, които са включени не всички са вярни и на някой доста трудно се разбира какво точно показва. За начинаещи трейдъри е добре да се почне на нея, да загубиш 200 лв. и да преминеш на по-сериозна с по-сериозен брокер.
    Не е задължително да си чертаеш линиите на платформата на брокера ти.Аз не ползвам графиките на моя брокер,защото не ми харесват.Но за другите неща си прав - платформата трябва да не забива,да е разбираемо какво търгуваш,котировките да са коректни,да няма непрекъснато рекотиране и слипидж.
    Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mrs. Slavchev Разгледай мнение
      BenchMark са много точни и коректни ! Поне до този момент нямаме оплаквания. Колкото до платформите...били сме и на Трейдър-а и на Мета 4 . Към момента работим с втората. Късмет на всички колеги.
      Аз имам акаунти при повечето бг. брокери, но вече близо 3 г. използвам услугите на ActivTrades. За сега оплакване нямам, дано и занапред да е така

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
        То забиването не е от вида платформа, а от брокера.
        В случая с трейдър.бг платформата е програмирана от брокера, т.е. е ясно, че брокера е виновен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от moviestar4 Разгледай мнение
          Какво ще рече на по-заден план, че ти е платформата? Ако не можеш да си начертаеш две нормални паралелни линии и компютъра ти всеки път когато включиш платформата ти забива, то как ще търгуваш на нея? Да не говоря, че инструментите, които са включени не всички са вярни и на някой доста трудно се разбира какво точно показва. За начинаещи трейдъри е добре да се почне на нея, да загубиш 200 лв. и да преминеш на по-сериозна с по-сериозен брокер.
          То забиването не е от вида платформа, а от брокера.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mrs. Slavchev Разгледай мнение
            BenchMark са много точни и коректни !
            Браво мисис Славчева!Напълно споделям мнението ти,особено за МТ4!Оная на Саксо е стана недостъпна с минимума от 5000 вал.единици откак данишмените потънаха с евро/франка,но другата е екстра!
            Виждаш ли,че и необолшевиките kато решим, можем да бъдем хора!Айде поздрав и да не забравиш да пиеш кафе вместо мене в мола:

            Хор Турецкого – Мгновения (из к/ф «Семнадцать мгновений весны) #LIVE Авторадио - https://www.youtube.com/watch?v=hqTl4WCi9fk
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • BenchMark са много точни и коректни ! Поне до този момент нямаме оплаквания. Колкото до платформите...били сме и на Трейдър-а и на Мета 4 . Към момента работим с втората. Късмет на всички колеги.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                В крайна сметка платформата ми е на по-заден план при избора на брокер, за съжаление трейдъра си загубиха едно от основните предимства фиксирания спред, сега на пазара дори има посредници с по-изгоден спред.
                Какво ще рече на по-заден план, че ти е платформата? Ако не можеш да си начертаеш две нормални паралелни линии и компютъра ти всеки път когато включиш платформата ти забива, то как ще търгуваш на нея? Да не говоря, че инструментите, които са включени не всички са вярни и на някой доста трудно се разбира какво точно показва. За начинаещи трейдъри е добре да се почне на нея, да загубиш 200 лв. и да преминеш на по-сериозна с по-сериозен брокер.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                  В крайна сметка платформата ми е на по-заден план при избора на брокер, за съжаление трейдъра си загубиха едно от основните предимства фиксирания спред, сега на пазара дори има посредници с по-изгоден спред.
                  Хааа, при трейдъра търгувах като съвсем начинаеща. Сега не мога да си представя да се върна на дървената им платформа. Пък и ако спредът им не е изгоден, за какво?
                  http://forex-trade-orb.blogspot.com/

                  Коментар


                  • В крайна сметка платформата ми е на по-заден план при избора на брокер, за съжаление трейдъра си загубиха едно от основните предимства фиксирания спред, сега на пазара дори има посредници с по-изгоден спред.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Claviceps p Разгледай мнение
                      Здравейте,
                      Бихте ли дали някакви отзиви за платформата и изобщо някакво инфо за традер.бг
                      Комисионни, коректност и т.н
                      Trader.bg са коректни, но платформата им е дървена. Ако си свикнал да търгуваш с метатрейдър 4 ще ти е сложно първоначално. А и има една особеност, която забелязах, че платформата им гълта много рам и ти бави значително компютъра.

                      Коментар


                      • Аз използвам услугите на Activtrades и съм много доволен, препоръчвам ги.
                        http://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/

                        Коментар


                        • не съм бил при тях, от други трейдъри мнения само, средна работа
                          http://trader-idimitrov.blogspot.com

                          Коментар


                          • Здравейте,
                            Бихте ли дали някакви отзиви за платформата и изобщо някакво инфо за традер.бг
                            Комисионни, коректност и т.н

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivaceda Разгледай мнение
                              Има и друг начин: човек си отваря демо и само един ден като потъргува на платформата им... вече е потенциално избягал от тях...
                              трябва да ги разгледам да видя колко точно са зле
                              http://trader-idimitrov.blogspot.com

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                                А ако линка nofolow не се ли обезмисля?
                                Абсолюятно се обезмисля
                                http://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/

                                Коментар

                                Working...
                                X