IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivaceda Разгледай мнение
    Аз познавам доста хора, за които форексът е основно занимание. И изкарват достатъчно за сносен живот..... Ама не е лесно де.
    Не вярвам
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivaceda Разгледай мнение
      Аз познавам доста хора, за които форексът е основно занимание. И изкарват достатъчно за сносен живот..... Ама не е лесно де.
      И аз познавам един мъж, дето от май месец моналата година, до сега няма загубена позиция. Много време отделя за анализи, а отваря максимум по една позиция на седмица. То така и трябва да се работи мисля.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
        Да, страшни пари не, но малки печалби за битови нужди по-става.
        Аз познавам доста хора, за които форексът е основно занимание. И изкарват достатъчно за сносен живот..... Ама не е лесно де.
        http://forex-trade-orb.blogspot.com/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ани Василева Разгледай мнение
          Позванам хора, които печелят, но рискът е прекалено голям, а движението много бързо. По-скоро човек може да загуби, отколкото да натрупа страшни пари.
          Да, страшни пари не, но малки печалби за битови нужди по-става.
          http://trader-idimitrov.blogspot.com

          Коментар


          • Направо ви се чудя, за кво се занимавате с тея forexi не че и аз не съм се занимавал, но мое лично мнение е, че са супер риск поради волатилността и марджина, a далеч по спокойно е с акциите и индексите изчаква си ги човек купува си и стои и гледа мача няма смисъл да се подскача на всеки тик и т.н. ...
            А съм забелязал, че в България предимно forex търгува народа, защо все по трудното не знам ..... не че другото е по лесно, но не е такава рулетка като валутите ..

            Коментар


            • Ако откриваш позиции с голям ливъридж е много вероятно да си загубиш всичко бързо. Даже да си на правилна позиция спрямо тренда малките кореции нагоре-надолу може да ти стопят сметката. Особено ако е малка такава, с каквато типично се започва (вкл. аз). Затова аз за начало играя с минималните суми за откриване на позиции. Печели се по-малко, но и се губи по малко. Мисля, че така имам повече шанс плавно да увеличавам акаунта си. То е ясно, че милионер за една седмица няма да стана.

              Коментар


              • Гледахте ли клипчетата на онзи руснак, успешния трейдър, дето рисува на големи листи хартия, по назад тук в тази тема! Е точно така се печели - от 100 сделки + резултат ( убъйтак, убъйтак, убъйтак, балшой прибъйл)! Или каквато и да е система, която дава + след около 100 сделки!

                Така че дайте да дискутираме такива системи ако искаме да печелим! На къде ще се движи пазара няма значение, защото така или иначе никой не може да го познае. И една сделка сама по себе си е без значение дали ще е печеливша или губеща, както показва бай руснака!

                В тази или друга тема да направим където да обменяме опит с печеливши системи - всякакви индикатори, линии и нива трябва да са изключени от такива системи. До колкото разбирам трябва да се търси статистика и волатилност или ...

                Коментар


                • Позванам хора, които печелят, но рискът е прекалено голям, а движението много бързо. По-скоро човек може да загуби, отколкото да натрупа страшни пари.
                  I dream

                  Коментар


                  • Има печеливши трейдъри, но сигурно процентът ще е твърде малък.
                    http://trader-idimitrov.blogspot.com

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
                      Това какво е? Виц? Хумор??
                      Естествано че имо печеливши трийдери. Има и главоци дито не знаят за сасво иде реч!
                      ти ще да си от първите предполагам ... вицове са да, forexa e дом за сираци и осиновяване и подпомагане на бедните ..... колчем някой влезне, мигом излиза с една торба жълтици ....

                      Коментар


                      • Това какво е? Виц? Хумор??
                        Естествано че имо печеливши трийдери. Има и главоци дито не знаят за сасво иде реч!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от rosen_at Разгледай мнение
                          %-ти не съм смятъл, но от 50лв. направих 40 000 за година и половина. От Бинго, от Бинго - там ги направих, ама вече ми писна и ще се местя на форексо, че тук чувам профитите по големи и по сигурни

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rosen_at Разгледай мнение
                            O, аз вече ги изхарчих! Сега почвам форекса със 100 евро да видим за една година колко ще станат
                            И на мене тате ще ми купи колело.Тука си е.а мамата,в една съседна тема един след като направи милиони от форекса изтелил заем за да ги вложи в евро тука пък бинго корифей а по улиците гащници.

                            Коментар


                            • Здравейте колеги,

                              Изчетох темата, защото напоследък много мои близки приятели ме питат дали си заслужава да играеш на форекс пазара. По професия и образование се занимавам с управление на активи от близо 5 години, но не желая мнението ми да се възприема като съвет за покупка или продажба на каквито и да е активи споменати в коментара ми.

                              Това, което им отговарям е следното: Не, не си заслужава, освен, ако не си решил да го правиш като основно занимание. Търговията на форекс пазара е рискована, много рискована и за хора, които искат да си докарат някой лев отгоре над заплатата следвайки стратегията buy&hold това не е мястото. Вярно, с малко пари получаваш голяма експозиция (посредством сериозен левъридж) и хипотетично имаш възможност да спечелиш големи пари.

                              Познавам хора, които печелят пари от форекс търговия, но това са професионалисти, които го правят срещу заплата и отделно за себе си, те са на пазара, те го следят и могат да реагират бързо на смяна на посоката. Обикновеният инвеститор, пишещ във форума на "Инвестор" не може, защото няма време, защото няма знания, защото не е достатъчно да прочетеш 5 книги, за да търгуваш валути. Трябва практика, трябват знания и опит - и не с демо сметки, а с истински пари.

                              Затова моя съвет винаги е такъв: Ако наистина си решил да го направиш, тогава приготви си някаква сума пари, която си готов да загубиш от днес за утре. После ги загуби, защото няма нищо по-лошо за един начинаещ да спечели първите си сделки. После отдели още малко пари и пак ги загуби. След това прецени готов ли си психологически да понасяш загуби и едва след това можеш да започнеш да търгуваш истински.

                              Относно това дали в алгоритмите на брокерите не е заложено софтуерно да Ви минават - надали, вие ще се минете сами и без тяхна помощ. Колега по-долу е прав за машините инсталирани непосредствено в близост до уолстрийт, реагиращи за милисекунди, но това не означава, че не можете да спечелите и Вие. И все пак, за начинаещите инвеститори смятам, че е по добре да започнат с акции на европейския (dax, cac40) или американския пазар (s&p, dj), както се казва да си "набият пръстите" малко, да купят някой и друг levereged ETF х2 или х3 да видят как работи системата и чак след това да се гмуркат за перли във форекс търговията.

                              Мнението е лично и неангажиращо, не е предпоставка за закупуване или продажба на финансови инструменти. Желая успех на всеки, които е решил да "влезе на пазара"!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
                                40к за година от бинго .. внимавай форекса да не ги изяде :д
                                O, аз вече ги изхарчих! Сега почвам форекса със 100 евро да видим за една година колко ще станат

                                Коментар

                                Working...
                                X