IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
    в грешка си колега 99,6% губят четох едно изследване
    99.7% от хората мой набор нямат 100 точки на матура.
    0.3% от хората имат 100 точки по една от двете (няма човек с две по 100 точки).
    Аз някак изкарах стотака по математика.

    Тая статистика, може да те спре - само и единствено, ако смяташ, че си от 99,6%-те процената. А ако го вярваш - обречен си.

    пс. Ако искаш - не ми вярвай за математиката, така и един друг обясняваше, че съм овчар, след което пуснах screenshot-a на фиша от заплатата в една друга тема, после се чуди как да оправдае 3.5к€ заплата за 23-годишния овчар.

    Така де, дори и да не вярваш, тезата пак е валидна - тея 0.3% са там

    Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
    ти продължаваш да търсиш под вола теле явно. с BVG вчера разгледахме сделките в съотношение с акаунта му и установихме, че взима too much risk. Ти не видя ли чарта, че има силно отвесни линии, което значи силен риск. Тва е статистика бе нали си добре с математиката уж. Като вземеш една стинка и я хвърлиш 10 пъти, колко ше се паднат ези и колко тура. Шанс 50/50.
    Ние тук се уважаваме и ти спестяваме 3000 бона, да хвърлиш за форекс при положение, че day tradinga е ужасно трудно и то точно форекс. Обаче ти си чугунена тиква и продължаваш да спориш и да доказваш, че от тва се печели. Да бе печели се, но какво ше спечелиш, колко ше дръпнеш обратно да си купиш нещо или ако прайш по цял ден тва дали можеш да се издържаш с него ? И като се позанимаваш ше видиш, че за да живееш само от форекс ше ти тряят поне едни 200 бона свободни ......
    Също и поствах и онея където са фалирали там по надолу или ти на тея неща не обръщаш внимание, а те са били профеионалисти и само това са праели по цял ден за разлика от тебе

    Сам каза, че до 85-тата позиция е бил предпазлив и окей - до там аз ги сметнах грубо 36% ROIC. За мен - не изглежда зле..

    Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
    собствен успех или неуспех, то е статистически доказано, че над 95% от хората губят на тая тъпня защото с 5 бона искат да напраат 100 бона, което е невъзможно. Това се опитваме да ви кажем, но вие не приемате ми хуу, търгувайте там
    Няма как да знаеш, дали съм от 95-те процена или от 5-те. Ако съдим по твърдението - желаят 2000% ROI - не съм от 95-те. Аз такива проценти не си позволявам и да сънувам.
    Last edited by vankata23; 24.03.2015, 21:34.
    #dagoduhatbednite

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      собствен успех или неуспех, то е статистически доказано, че над 95% от хората губят на тая тъпня защото с 5 бона искат да напраат 100 бона, което е невъзможно. Това се опитваме да ви кажем, но вие не приемате ми хуу, търгувайте там
      в грешка си колега 99,6% губят четох едно изследване

      Коментар


      • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
        дали ще е такса или спред или пък и двете е в зависимост от правилата на брокера... има брокери предлагащи 2-3 типа форекс сметки със спред без такса и спред от 2-3 пипети и такса за отваряне и затваряне на позиция ... например FX Pro предлагат и двете услуги ... има още такива брокери но не ми се занимава да търся сега .. Ванка 23 за проекциите си напълно прав ..много хора проектират своя собствен успех или неуспех или някакво преживяване върху другите и дори много,много фанатично се стараят да им го наложат като разбиране или като правило ..разбира се от това няма смисъл ... оттам идва лафа че всеки вика от собствената си камбанария
        собствен успех или неуспех, то е статистически доказано, че над 95% от хората губят на тая тъпня защото с 5 бона искат да напраат 100 бона, което е невъзможно. Това се опитваме да ви кажем, но вие не приемате ми хуу, търгувайте там

        Коментар


        • дали ще е такса или спред или пък и двете е в зависимост от правилата на брокера... има брокери предлагащи 2-3 типа форекс сметки със спред без такса и спред от 2-3 пипети и такса за отваряне и затваряне на позиция ... например FX Pro предлагат и двете услуги ... има още такива брокери но не ми се занимава да търся сега .. Ванка 23 за проекциите си напълно прав ..много хора проектират своя собствен успех или неуспех или някакво преживяване върху другите и дори много,много фанатично се стараят да им го наложат като разбиране или като правило ..разбира се от това няма смисъл ... оттам идва лафа че всеки вика от собствената си камбанария
          Pip master

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
            Да добавя малко глупости, да има защо да се заяждаме.
            Хората са склонни да прожектират собствената си кадърност/некадърност върху други, и да правят изводи за представянето на трети индивиди, базирано на личния си капацитет.
            Ако един тип фалира от форекс - ще обяснява, как от форекса не може да се спечели.
            Ако един тип направи пари от акции - ще обяснява, че всеки може да печели от акции.
            Особенно комичено е, като изводите са направени за напълно непознат човек...Как може да правиш извод, при условие, че не знаеш дали срещу теб стой овачр или човек с 2 златни и 1 бронз от олимпиади по математика? Е - може. Хората базирано на собственото си равнище - мерят другите със същия аршин. Е да, ама...не
            Те хората са различни и имат различни умения, интереси, желания. Много различни...и не с лошо.
            Например: очевидно от темата - michaels прави пари от stock market -> добре за него. Но факта, че прави пари от там, не означава че може да прави пари от форекс...а още по-малко, че никой не може да прави пари от форекс.
            Друг пример: Факта,че очевидно - bvg прави пари от форекс - не означава, че всеки може да прави пари от форекс. Също не означава, че bgv може да прави пари от stock market, като michaels например.
            След всичките тея глупости, най-тесногърдото твърдение е "ти ще занулиш"... Чакай малко де, човече... Това че ти си зануглил или че познаваш няколко загубеняка (loser, loss, зануляване във форекс, не в генерален аспект) не означава, че първия random nick например hvahdv_dd, който срещаш във форум - ще фалира.
            пс. Може от форекс - все още - нищо да не разбирам, ама книги за психоанализа чета за кеф..
            Всички сме различни, едни по-добри в едно, други в друго. Най-добре е да се уважаваме
            ти продължаваш да търсиш под вола теле явно. с BVG вчера разгледахме сделките в съотношение с акаунта му и установихме, че взима too much risk. Ти не видя ли чарта, че има силно отвесни линии, което значи силен риск. Тва е статистика бе нали си добре с математиката уж. Като вземеш една стинка и я хвърлиш 10 пъти, колко ше се паднат ези и колко тура. Шанс 50/50.
            Ние тук се уважаваме и ти спестяваме 3000 бона, да хвърлиш за форекс при положение, че day tradinga е ужасно трудно и то точно форекс. Обаче ти си чугунена тиква и продължаваш да спориш и да доказваш, че от тва се печели. Да бе печели се, но какво ше спечелиш, колко ше дръпнеш обратно да си купиш нещо или ако прайш по цял ден тва дали можеш да се издържаш с него ? И като се позанимаваш ше видиш, че за да живееш само от форекс ше ти тряят поне едни 200 бона свободни ......
            Също и поствах и онея където са фалирали там по надолу или ти на тея неща не обръщаш внимание, а те са били профеионалисти и само това са праели по цял ден за разлика от тебе

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
              ами спреда си е вид комисион
              да бе то си е комисионна, но тея мойте искаха и допълнително просто такса транзакция, кво да напраа. ако търгуваш с тея форекси ше премислиш дваж дали да си разцъкваш, като ти взимат % от сумата която търгуваш .... а тея със спредовете нек си цъкат то тва е идеално за брокера, колкото повече толкова по добре за тях

              Коментар


              • Да добавя малко глупости, да има защо да се заяждаме.
                Хората са склонни да прожектират собствената си кадърност/некадърност върху други, и да правят изводи за представянето на трети индивиди, базирано на личния си капацитет.

                Ако един тип фалира от форекс - ще обяснява, как от форекса не може да се спечели.
                Ако един тип направи пари от акции - ще обяснява, че всеки може да печели от акции.

                Особенно комичено е, като изводите са направени за напълно непознат човек...Как може да правиш извод, при условие, че не знаеш дали срещу теб стой овачр или човек с 2 златни и 1 бронз от олимпиади по математика? Е - може. Хората базирано на собственото си равнище - мерят другите със същия аршин. Е да, ама...не

                Те хората са различни и имат различни умения, интереси, желания. Много различни...и не с лошо.
                Например: очевидно от темата - michaels прави пари от stock market -> добре за него. Но факта, че прави пари от там, не означава че може да прави пари от форекс...а още по-малко, че никой не може да прави пари от форекс.

                Друг пример: Факта,че очевидно - bvg прави пари от форекс - не означава, че всеки може да прави пари от форекс. Също не означава, че bgv може да прави пари от stock market, като michaels например.

                След всичките тея глупости, най-тесногърдото твърдение е "ти ще занулиш"... Чакай малко де, човече... Това че ти си зануглил или че познаваш няколко загубеняка (loser, loss, зануляване във форекс, не в генерален аспект) не означава, че първия random nick например hvahdv_dd, който срещаш във форум - ще фалира.

                пс. Може от форекс - все още - нищо да не разбирам, ама книги за психоанализа чета за кеф..

                Всички сме различни, едни по-добри в едно, други в друго. Най-добре е да се уважаваме
                Last edited by vankata23; 24.03.2015, 21:00.
                #dagoduhatbednite

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                  ами спреда си е вид комисион
                  Окей, благодаря за инфото - ще нулирам от спреда.
                  Мерси за съвета, отново. Няма да се възползвам, пък нека видим как се нулира.
                  #dagoduhatbednite

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    по принцип при форекса няма комисионни, казвам по принцип защото плащаш само спреда, но при някои има и тея където съм аз Interactive Brokers искат за транзакция .2.50$ нещо такова май ми взеха като превалутирах. Така, че има и такива където взимат такса сделка. това е и при акциите. Такса купува и такса продава. Нали и тея брокерите тряя да живеят, иначе да не са сложени за чанта там ?
                    ами спреда си е вид комисион

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                      Как точно ще се случи с 1000 платени комисионни?
                      Не се заяждам - найстина не те разбирам.
                      по принцип при форекса няма комисионни, казвам по принцип защото плащаш само спреда, но при някои има и тея където съм аз Interactive Brokers искат за транзакция .2.50$ нещо такова май ми взеха като превалутирах. Така, че има и такива където взимат такса сделка. това е и при акциите. Такса купува и такса продава. Нали и тея брокерите тряя да живеят, иначе да не са сложени за чанта там ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                        и ше занулиш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                          или 1000 платени комисиони
                          Как точно ще се случи с 1000 платени комисионни?
                          Не се заяждам - найстина не те разбирам.
                          #dagoduhatbednite

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                            Ами, така да бъде - нали това е идеята на демото

                            Но смятам, че зануляване - няма как да се случи. Това предполага големите рискове, големите % - аз съм дребна риба. За да зануля... ще ми трябва серия от 150 грешни входа...
                            или 1000 платени комисиони

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                              и ше занулиш
                              Ами, така да бъде - нали това е идеята на демото

                              Но смятам, че зануляване - няма как да се случи. Това предполага големите рискове, големите % - аз съм дребна риба. За да зануля... ще ми трябва серия от 150 грешни входа...
                              #dagoduhatbednite

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                                Значи извода до тук е - може да се печели от форекс.
                                Има примери в темата доста, пък и мога да дам личен пример вече
                                Не с печалба, но с друго...

                                Пълен аматьор, кръгла нула - аз - за седмица сметката е била:
                                Базово ниво - 100.
                                Максимална стойност - 115 (може да не я зачитаме, понеже в началото беше пълна пародия с едни 1:20 леверидж, след това си слязох на плануваното за мен 1:10)
                                Минимална стойност - 96.3
                                Средна стойност - balance end of day / 7 days - 103
                                Позиции - 70

                                Аз искам да повторя - съм пълна нула, не разбирам абсолютно нищо, все още, освен най-базовите индикатори - какво представляват, как се калкулират и какво озанчава /генерално/, ако едната крива пресече друга такава.

                                Ще продължавам с учебниците, пдф-четата, анализите и демо сметката, пък ще поживеем - ще видим.
                                и ше занулиш

                                Коментар

                                Working...
                                X