IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е той преди не се ли хвалеше, че продал фирмата си на Прокопиев и така натрупал капитал?
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Матеев отново дрънка глупости. Първо не е лошо че си милионер ама не казваш от ква дейност си милионер. Надали е от форекс, имам предвид търговия защото още търсиш светия граал. То има и бая милионери земеделци дето цел живот са били на полето ама кажи от търговия на форекс а не ,че си си продал стс или квтото беше там.

      Пък и всички останали дали някой е спечелил нз вас това какво ви топли. Прав е матеев за това,че човек по лесно приема собственя си неуспех и тъга когато вижда и множеството провалено

      Коментар


      • Матеев, безсрамните манипулации доказват единствено липса на морал, а сто сървъра не се носят под една мишница...

        Това, че си участвал в разграбването на държавата, не е повод за гордост.
        Last edited by X_Y; 02.10.2017, 15:21.

        Коментар


        • Матеев, сигурен съм, че не си милионер от форекс, иначе нямаше да ти трябват толкова много фирми....Имаш ли представа, колко процента от опиталите трейдъри са на печалба от ФОРЕКС- едва ли е повече от 10-20%..Много е некоректно така да подвеждате хората..Ами то и в търкането на билетчета показват печалби от милиони.. Във форумите се коментира, че си спечелил пари от продажба на фирмата си СТС, а на форекс само губиш..
          Last edited by Kiro; 02.10.2017, 10:58.

          Коментар


          • --------------------
            Last edited by Mateev; 04.12.2017, 22:25.

            Коментар


            • --------------------
              Last edited by Mateev; 04.12.2017, 22:26.

              Коментар


              • Матеев , ти самият можеш ли да се похвалиш, че си спечелил и колко..Вие рекламирате и водите курсове, издавате книги , а лично нищо не сте направили..То като обущаря, който все ходил бос..

                Коментар


                • --------------------
                  Last edited by Mateev; 04.12.2017, 22:26.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от emonik Разгледай мнение

                    С това хя хя , усеща се нещо арийско в него .
                    Тоя е някав болен мозък избягал от лудницата.Всеки ден открива ново демо и се мисли за голем играч. Само евреи му се привиждат. Нищо чудно да не со го треснали отзад затова сега така да благославия ахахах

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      ше трябва преводач
                      С това хя хя , усеща се нещо арийско в него .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                        Не си наясно с това как функционират брокерите. И този път ще те светна.

                        Проблемът, който може да имаш с дадена печеливша система при увеличаване на обема могат да дойдат от две места пазара (това е липса на ликвидност и съответно голям слипидж, влошено изпълнение и тн) или брокера (всякакви трикове, няма да се впускам в детайли, известни са)

                        Пазарите, които търгувам са изключително ликвидни и това няма как да стане проблем дори и да отварям позиции с милиони . Брокерът може да влоши изпълнението с много малко, но няма как да ми навреди особено със слипидж и разширение на спреда при положение, че държа позиции със седмици и гоня по над 300 пипса (3000 пойнта). Тези тактики могат да сработят при голяма честото на търговия, характерна за скалпинг и дейтрейдинг. Взимането на стоп с излъчена затова грешна котировка(спайк) също няма как да стане лесно защото първоначалния ми стоп е на около 100-тина пипса от пазарната цена, а понякога затварям и преди това (ръчно). Също така анализирам и следя цените на други платформи и няма да остане незабелязано. Единственият реален начин да ме прецакат е да не ми платят печалбата, но аз съм изтеглил няколко пъти над бонуса, така че и това отпада.
                        Сега нямам време и не ми се рови назад в темата ама не беше ли ти човека прокламиращ интрадей и скалпинга с роботи заедно с матеев.Сега пък седмични позиции.Ако греша се извинявам но си спомням,че вас ви нападах затва и аз твърдях,че за мен няма значение спреда и че ме дерат с големи комисиони

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                          Ти явно не четеш, но това е характерно за много хора в тази тема. Това дето увеличаваш сумата 100 пъти някакъв виц ли е, не разбирам, ако си сериозен или поне си вярваш, да ти дам 100 лв пък после ще делим печалбата.
                          Явно и ти не четеш.Писах,че мога да увелича малка сума 100-150лв, 100пъти за 1г./не по-голяма/.А не трябва много акъл ,че нямам нужда от твоите 100лв..че да деля след това.Ама пустата му лакомия-да изкараме нещо без усилие.
                          Last edited by 0; 29.09.2017, 22:18.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от emonik Разгледай мнение
                            the architect е доста активен , не знам защо не направят интервю с него .
                            ше трябва преводач

                            Коментар


                            • Обясни ни тогава защо и как Активтрейдърс те разкараха като клиент? Сигурно си ги скубал за жълти стотинки... до смърт! Пък нека обемите да нямат значение...

                              Коментар


                              • the architect е доста активен , не знам защо не направят интервю с него .

                                Коментар

                                Working...
                                X