IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Тука вече прекрачи границата .......
    Не знаеш нищо за мене, а започна да си измисляш простотии и да ги публикуваш на всеослушание. Все още няма измислена толкова обидна дума, с която искам да те обидя. Каквото и да каже, ще бъде много меко. Затова и ще си замълча, но трябва да ти кажа, че този път простотията ти блесна на всеослушание пред всички.
    Ти сам каза, че за една седмица си увеличил капацитета на твоя цех от 1000 шампоана на 100 000 за единица време. Мислиш ли, че не ни е ясно как е станала тази работа?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

      Не се и съмнявам, че имаш затруднения схващането на нещата, които пишем.

      Хайде дай да те видим що за трейдър си, покажи някоя сметка да те видим как ги "стрижеш" и преди май те подканих но се ската.

      Може ли или не може да се печели от трейдинг това е въпроса в темата!

      Ето аз защитих теорията си, че може с всякакви факти и доказателства, показах как може с автоматизирана и с ръчна търговия.

      Покажи сега ти, стрижеш или те стрижат?

      Трите нули, няма и да го питам, за него съм сигурен,че е 0 на 3-та степен
      Човек търгуващ в trader.bg да ме предизвиква? Ти сериозен ли си въобще. Ти само виж на какво аматьорско ниво си стил бгмама.

      Я гледай как си противоречиш в всеки пост. Уж гонел 5 до 7 пипса профит пък после станаха 300. Уж беше скалпер и интрадей после стана средносрочен.

      Ето позициите ми от вчера които ще затворя в края на седмицата да видиш,че не се скатавам като теб. Дали ще съм на загуба или плюс само времето ще покаже но не ме е страх да обявя, Казах ти дай нещо на момента не ми давай история. 100 пъти те предизвика и Мишо и останалите но освен скатаване и високопарни слова нищо

      AUD/USD SHORT OT 0.78046
      USD/JPY SHORT OT 112.818
      NZD/USD LONG OT 0.71856

      Нямам нито SL нито TP

      В момента съм на загуба но както виждаш имам топките да постна а не да се крия зад монитора и да дрънкам врели некипели. А ти имаш ли топки? Мъжкар ли си хайде дори да си на загуба, бъди мъж

      Сега чакаме да чуем и твойте позиции, кажи поне една нали си голям майстор а ние глупаци. Дай някоя средносрочна или каквато прецениш
      Last edited by prectical; 03.10.2017, 11:55.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

        Не се и съмнявам, че имаш затруднения схващането на нещата, които пишем.

        Хайде дай да те видим що за трейдър си, покажи някоя сметка да те видим как ги "стрижеш" и преди май те подканих но се ската.

        Може ли или не може да се печели от трейдинг това е въпроса в темата!

        Ето аз защитих теорията си, че може с всякакви факти и доказателства, показах как може с автоматизирана и с ръчна търговия.

        Покажи сега ти, стрижеш или те стрижат?

        Трите нули, няма и да го питам, за него съм сигурен,че е 0 на 3-та степен
        За форекса си прав-0 на 3-та степен съм.Но ти пак шмекеруваш- може ли да се печели от трейдинг? Това е въпросът в темата.Принципно-да може,ама един ,два пъти.Като в лотарията.И така не показа сериозно доказателство.Показа /или друг-не помня вече/ няколко график с профит,но каква е печалбата като абсулютна стойност-не.А между тези печалби какво се случи,дали нямаше загуби? Ако искаш да убедиш скептиците,че на форекс се печели/естественно не за пакетче семки/,отиди при брокера си със скептик-нека му покаже разпечатка със резултатите ти и токава темата ще бъде приключена.Амин.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
          http://bulgaria-forex.com/showthread...B2%D0%B8%D1%8F

          Ето колко се пъне нашият бизнесмен матеев и онзи квв е тук и дращи и той пълните тъпотии. Нищо и заблудени ни трябват да може да ги острижеме. Един печели друг губи
          Не се и съмнявам, че имаш затруднения схващането на нещата, които пишем.

          Хайде дай да те видим що за трейдър си, покажи някоя сметка да те видим как ги "стрижеш" и преди май те подканих но се ската.

          Може ли или не може да се печели от трейдинг това е въпроса в темата!

          Ето аз защитих теорията си, че може с всякакви факти и доказателства, показах как може с автоматизирана и с ръчна търговия.

          Покажи сега ти, стрижеш или те стрижат?

          Трите нули, няма и да го питам, за него съм сигурен,че е 0 на 3-та степен
          Last edited by k_v_v_; 03.10.2017, 11:08.
          FinancialMarkets.Zone

          Коментар


          • Гн Матев няма трейдър който разбира да стои 16 часа пред компютъра. Както и няма краткосрочни дългосрочни и средносрочни зделки ). После живота няма нищо общо с форекса , може да имате и две Виши да сте математик номер едно а на форекса има правила , забелязах че Вие нарушихте две основни от тях , по горе ви ги обясних кои са . Моля не пишете глупости защото има начинаещи които се подлъгват в маниера си на търговия . Това пък с насрещтните зделки е пълна простотия .
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • http://bulgaria-forex.com/showthread...B2%D0%B8%D1%8F

              Ето колко се пъне нашият бизнесмен матеев и онзи квв е тук и дращи и той пълните тъпотии. Нищо и заблудени ни трябват да може да ги острижеме. Един печели друг губи
              Last edited by prectical; 02.10.2017, 23:10.

              Коментар


              • Матеев страда от комплекси и то сериозни. Ако си толкова богат за колкото говориш няма да се напъваш да ни обясняваш.Ние самите щяхме да знаем за теб. А тва че си светвно неизвестен красноречиво говори,че се доказваш само на приказки. За колкото и да си продал бизнеса си не вярвам да си направил много милиони. Дори и от шампоаните ти далаверката е минала отдавна.

                И ако си такъв сериозен милионер защо пишеш по форумите на оня желев мелв и други форекс форуми да си обясняваш концепцията?
                Това говори,че тя е само в главата ти и н ти носи нищо. Само високопарни слова и нищо повече,

                Коментар


                • Матеев, не ме интересува колко си богат, за мен ти си лъжец..Парите ти са от продажба на фирма , а не от форекс..Това сам си го признавал в други форуми..Тук лъжеш и избиваш комплекси заради загубите си на форекс..Все едно Божков да се хвали, че милионите му са от търкане на билетчета, когато е собственик на фирмата за билетчета..Спри да спамиш и лъжеш, защото се излагаш..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Аз да съм бос?
                    Аз съм милионер бе човече. Не си знам броя на фирмите, колите и имотите - толкова са много. Не искам да разказвам във форума какво точно и колко имам, защото ще прозвучи нескромно.
                    Това в превод знаеш ли какво означава ? Че избиваш страшно много комплекси !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Ще ви припомня крилатата фраза на Уорън Бъфет:

                      "Вие като сте толкова умни, защо аз съм толкова богат?"
                      Ако си богат наистина, то не е от форекса, иска ти се околните да мислят че е от форекса, но в действителност не е от там. Ти чрез форекс не можеш да успееш, но не можеш и да го приемеш, поради тази причина всячески се опитваш да се докажеш че е от там, но не е , и няма да бъде!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        Ще ви припомня крилатата фраза на Уорън Бъфет:

                        "Вие като сте толкова умни, защо аз съм толкова богат?"
                        Е след като си толкоз богат , какво правиш тука сред прошляците ?

                        Коментар


                        • --------------------
                          Last edited by Mateev; 04.12.2017, 22:25.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Като цяло който е успял в едното, има големи шансове да успее и в другото. Важи и обратното - който се е провалил в едното, има големи шансове да се провали и в другото. И причината са преди всичко са качествата, знанието и опита, които започват да се формират още от най-ранна възраст.

                            Хора, провалили се в живота, ще се провалят и в трейдинга. Те не знаят какво не знаят, но това не им пречи да се правят на велики. Самият факт, че имат подобни разсъждения, вече говори много за тях и за техния потенциал да направят нещо по-сложно от това да издоят една крава или да обявят някой умен човек за глупак.
                            АЙде бе. Точно тия експертите в своите области се провалят на форекс има множество проучвания. А тия художници и музиканти и разните му подобни имат много по-голям шанс за успех. Чети недей дрънка празни приказки,че става смешно

                            Коментар


                            • --------------------
                              Last edited by Mateev; 04.12.2017, 22:25.

                              Коментар


                              • --------------------
                                Last edited by Mateev; 04.12.2017, 22:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X