IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение



    Вярно не си казал, че форекс е схема - Можеш ли да синтезираш смисъла на 2 и 3 в поста, който си писал ... също така къде си споменал и думата брокер ... ако те гони деменция, ще те разбера.

    Я дай определение на форекс боркер, че ми стана чудно?
    Зарибяването на ритейл трейдъри си е баш схема. mauricio84 казва точно това.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

      3. Не съм казал че форекса е схема а че форекс брокерите са схема.

      Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
      ....
      Същото е и с форекса(2) ако успеем да информираме голям брой хора за тази схема и тя ще умре.(3)
      Вярно не си казал, че форекс е схема - Можеш ли да синтезираш смисъла на 2 и 3 в поста, който си писал ... също така къде си споменал и думата брокер ... ако те гони деменция, ще те разбера.

      Я дай определение на форекс боркер, че ми стана чудно?
      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

      Коментар


      • Дали е случайно, че в отбора на залагащите болшинството са чисто неграмотни, дори когато полагат усилия, за да пишат разбираемо?

        От една страна е нормално индивиди с по-слаб интелект да се вързват на подобни схеми. В крайна сметка те са създадени именно за подобни хорица.

        От друга - хазартната зависимост води до затъпяване.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

          Защо имам усещането, че всеки твой пост е равнен на бисер? Да ти припомня:

          Нарочно съм ти номерирал този пост.

          1-вото твърдение е по линия на retail forex, за който и ти говориш - малка компания може да хеджира валутен риск на продукцията, но явно това е схема. Няма да дълбая, кой отваря ритейл сметки, но хайде да приемеме, че говорим за лузърите, които мислят, с 1к долара ще станат милионери. Та колега се гордее, че след тези "разкрития" ще се намали и броя на хората.

          2-рото вече се отнася за форекса - цитирам "същото е и за форекса", т.е. не говорим за ритейл форекс трейднг, а за валутния пазар като цяло.

          3-то за нашия съфорумец форекса е схема, която ще умре, ако се информаират повече хора

          Може да направиш услуга на всички четящи/пишещи в тази тема, като просто спреш да спамиш с бисери и започнеш да пишеш аргументирано!

          mauricio84 все още чакам отговор
          1.Аз не спамя нямам никаква изгода за разлика от някои други членове на форума на които им се плаща за да пишат тук. Аз не рекламирам никой и нищо.

          2. Прав си всеки мой пост е уникален и затова толкова много хора са чели блога ми.

          3. Не съм казал че форекса е схема а че форекс брокерите са схема.
          Видял ли си каква реклама се върти по телевизията.
          Не гледай тази реклама в нея ще видиш много богати хора.....
          Как може да се рекламира нещо от което всички са на загуба???

          4. На кои други въпроси искаш да ти отговоря.

          а и 5 ти направи ли си труда да прочетеш задълбочено блога ми преди да ми задаваш въпроси?????????

          Форекс блог

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

            Не знам какво очакваш от отговорите
            Профитата (prop desk-овете) са предимно интрадейци! Като цяло зависи от личните предпочитания за тайм фрейм.

            Стигал съм до 10 месеца за печеливши позиции, а съм излизал и в рамките на няколко часа от губещи.

            п.с. Скоро гледах интересно интервю на Станли Друкенмилър, където човека се определя като сравнително краткосрочен позиционен играч (няколко месеца).
            Ми ,естествено ще такъв!!!10 месеца!!!Малиййй!!!Немам нерви!!!А и няма сми!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
              Аз имам едно въпросче към профи форексаджиите. Интересно ми е, колко най-дълго сте държали отворена позиция?
              Не знам какво очакваш от отговорите
              Профитата (prop desk-овете) са предимно интрадейци! Като цяло зависи от личните предпочитания за тайм фрейм.

              Стигал съм до 10 месеца за печеливши позиции, а съм излизал и в рамките на няколко часа от губещи.

              п.с. Скоро гледах интересно интервю на Станли Друкенмилър, където човека се определя като сравнително краткосрочен позиционен играч (няколко месеца).
              Last edited by ED; 13.11.2017, 12:03.

              Коментар


              • Не съм профи,но ако е губеща докъм седмица,а ако е печеливша стига докъм максимум два месеца!Имам начин за местене на стопа към входа от момента на отварянето.Ясно е,че за подчертания период стопа е на плюс,а в другия - на минус.
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Аз имам едно въпросче към профи форексаджиите. Интересно ми е, колко най-дълго сте държали отворена позиция?
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение


                    ....Нуждаещият се, правиш се на ощипана госпожичка. Никой не твърди, че междубанковият пазар е пирамида, а възможността за "достъп" до него с 50-100 кинта стартов капитал. Това - ритейл форекс-а - е хазартна схема без капчица съмнение.
                    Бла Бла
                    Ти се правиш на ощипан.Виж заглавието на темата, там се пита друго.
                    Вместо да разкриваш конспирации, за да отваряш очите на непросветените, по -лесно ще е да ограмотиш аудиторията от към инфо.
                    Храниш наред, без едно позитивно мнение.
                    Вземи им кАжи, това е истинския пазар.Това са истинските брокери.Това са нормалните суми за търговия.

                    Ритейл форекс-а(особено българските брокита), с малки суми, голям маржин+кръстоносен поход към млЬОните= ХАЗАРТ!
                    Факт ясен на повечето четящи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

                      Защо имам усещането, че всеки твой пост е равнен на бисер? Да ти припомня:




                      Нарочно съм ти номерирал този пост.

                      1-вото твърдение е по линия на retail forex, за който и ти говориш - малка компания може да хеджира валутен риск на продукцията, но явно това е схема. Няма да дълбая, кой отваря ритейл сметки, но хайде да приемеме, че говорим за лузърите, които мислят, с 1к долара ще станат милионери. Та колега се гордее, че след тези "разкрития" ще се намали и броя на хората.

                      2-рото вече се отнася за форекса - цитирам "същото е и за форекса", т.е. не говорим за ритейл форекс трейднг, а за валутния пазар като цяло.

                      3-то за нашия съфорумец форекса е схема, която ще умре, ако се информаират повече хора

                      Може да направиш услуга на всички четящи/пишещи в тази тема, като просто спреш да спамиш с бисери и започнеш да пишеш аргументирано!

                      mauricio84 все още чакам отговор
                      Фатката е с едно Ка долара да станеш милионер!!!С едо милиард долара ,всеки може!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                        Матеев, имаш предвид, предполагам, все обрани люде, отиграващи сценария на Партията?

                        Нуждаещият се, правиш се на ощипана госпожичка. Никой не твърди, че междубанковият пазар е пирамида, а възможността за "достъп" до него с 50-100 кинта стартов капитал. Това - ритейл форекс-а - е хазартна схема без капчица съмнение.
                        Никой друг освен маурицио:
                        Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                        Надявам се че след направените от нас разкрития, силно ще намалее броя на хората които ще си отворят реална форекс сметка.(1)
                        ....
                        Същото е и с форекса(2) ако успеем да информираме голям брой хора за тази схема и тя ще умре.(3)
                        P.S.Кажи честно - толкова ли не разбираш от контекста на т. 2 и т. 3, че ти е кеф да се правиш на слабоумен?
                        Last edited by needtoknowmore; 11.11.2017, 13:49.
                        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Тези неща наистина се случваха и успяваха само хората, които всъщност бяха наясно с фундаменталните събития в България, а от там и тези хора имаха шанса да прогнозират бъдещето със 100% познаваемост.
                          Матеев, имаш предвид, предполагам, все обрани люде, отиграващи сценария на Партията?

                          Нуждаещият се, правиш се на ощипана госпожичка. Никой не твърди, че междубанковият пазар е пирамида, а възможността за "достъп" до него с 50-100 кинта стартов капитал. Това - ритейл форекс-а - е хазартна схема без капчица съмнение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                            Сал ти ли, моме, пак не вдяна, че говорим за ритейл форекс? Нима все още има съмнения, че става дума за пирамида и хазарт? Можете ясно и точно да докажете, че от форекс се печели, но вместо това ни/си губите времето с общи приказки. За професионалисти като вас, едва ли ще е проблем да потъргувате пред публика в реално време, вместо да ни заривате с изфабрикувани "доказателства" постфактум. В прав текст ви се каза, че никой не ви приема на сериозно и няма друг начин, по който да погледнем на писанията ви с нещо повече от насмешка. В резултат Матеев каза: "Чакай малко!" и още го чакаме. Аман от лаладжии, които опитват да се възползват от околните!
                            Защо имам усещането, че всеки твой пост е равнен на бисер? Да ти припомня:

                            Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                            Надявам се че след направените от нас разкрития, силно ще намалее броя на хората които ще си отворят реална форекс сметка.(1)
                            Това е като с тези смс с добанена стойност хората се лъжат докато не са информирани. Вчера имаше репортаж по нова телевизия за тях.
                            Вече нокой няма са си прати смс за 6.01 лева.
                            Надявам се.
                            Същото е и с форекса(2) ако успеем да информираме голям брой хора за тази схема и тя ще умре.(3)

                            Нарочно съм ти номерирал този пост.

                            1-вото твърдение е по линия на retail forex, за който и ти говориш - малка компания може да хеджира валутен риск на продукцията, но явно това е схема. Няма да дълбая, кой отваря ритейл сметки, но хайде да приемеме, че говорим за лузърите, които мислят, с 1к долара ще станат милионери. Та колега се гордее, че след тези "разкрития" ще се намали и броя на хората.

                            2-рото вече се отнася за форекса - цитирам "същото е и за форекса", т.е. не говорим за ритейл форекс трейднг, а за валутния пазар като цяло.

                            3-то за нашия съфорумец форекса е схема, която ще умре, ако се информаират повече хора

                            Може да направиш услуга на всички четящи/пишещи в тази тема, като просто спреш да спамиш с бисери и започнеш да пишеш аргументирано!

                            mauricio84 все още чакам отговор
                            Last edited by needtoknowmore; 11.11.2017, 11:24.
                            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                            Коментар


                            • --------------------
                              Last edited by Mateev; 04.12.2017, 22:21.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

                                Защо не обясниш с прости думи защо мислиш, че валутния пазар е схема
                                Сал ти ли, моме, пак не вдяна, че говорим за ритейл форекс? Нима все още има съмнения, че става дума за пирамида и хазарт? Можете ясно и точно да докажете, че от форекс се печели, но вместо това ни/си губите времето с общи приказки. За професионалисти като вас, едва ли ще е проблем да потъргувате пред публика в реално време, вместо да ни заривате с изфабрикувани "доказателства" постфактум. В прав текст ви се каза, че никой не ви приема на сериозно и няма друг начин, по който да погледнем на писанията ви с нещо повече от насмешка. В резултат Матеев каза: "Чакай малко!" и още го чакаме. Аман от лаладжии, които опитват да се възползват от околните!

                                Коментар

                                Working...
                                X