Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Здравейте приятели , как върви живота в Долината на троловете?

​​​​​Това което ми е направи най-силно впечатление е че измежду тези форекс трейдъри които търгуват от една две години се среща по някой печеливш. Но тези които търгуват над 5 години всички са на загуба.
    Това е много странно и противоречи на логиката . Би било логично сред хората с опит да има повече печалвши а не обратното. Това защо се получава така?
    advokatfilipova.eu

Коментар

• Първоначално изпратено от Staziss Разгледай мнение
      не той не е форекс брокер, как да го кажем ама с други думи.
      Нещо е като техен братчед, т.е печели чрез посредничество..с чувство за хумор както казва
      разгледайте го тук https://www.vivainvest.eu/
      Даже и тема си има в инвестора за "кредитни линии"

intint> такава е структурата на богатството, разпределението....Прилича на ,,, а така на пирамида обърната или права, зависи от коя гледна точка гледаш.
      Това си е чиста измама.
      Надявам се че никой няма да се върже и да влезе в този капан .
      Форекс блог

Коментар

• Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
        Знаете ли защо, повечето трейдъри губят?
        1. алчноста-. повечето трейдъри влизат с доста повече позиции отколкото им позволява капитала.
        2. шубето - не се изчаква таргета и светне ли зеленичко позицията се затваря а губещите позиции се влачат с месеци.
        3. липса на стратегия за търговия.
        Форекса е превърнат в игра(хазарт) за повечето дребни риби.
        Тези проблеми 1 и 2 се елиминират със съставянето на стратегия която да носи от 5% до 15% годишно. и стриктното и спазване.)
        Без стратегия няма печалба или печалбата е изкарана еднократно на късмет.
        Много мъдри но безсмислени неща си написал
        ​​​​​​.
        ​​В България повечето трейдъри играят с сметки от 200 до 1000 лева .
        Какъв е смисъла такъв човек да си губи времето да гони 15% годишна печалба ?

Форекс блог

Коментар

• Знаете ли защо, повечето трейдъри губят?
          1. алчноста-. повечето трейдъри влизат с доста повече позиции отколкото им позволява капитала.
          2. шубето - не се изчаква таргета и светне ли зеленичко позицията се затваря а губещите позиции се влачат с месеци.
          3. липса на стратегия за търговия.
          Форекса е превърнат в игра(хазарт) за повечето дребни риби.
          Тези проблеми 1 и 2 се елиминират със съставянето на стратегия която да носи от 5% до 15% годишно. и стриктното и спазване.)
          Без стратегия няма печалба или печалбата е изкарана еднократно на късмет.
          Last edited by Krum Sokolov; 06.09.2018, 21:35.

Коментар

• не той не е форекс брокер, как да го кажем ама с други думи.
            Нещо е като техен братчед, т.е печели чрез посредничество..с чувство за хумор както казва
            разгледайте го тук https://www.vivainvest.eu/
            Даже и тема си има в инвестора за "кредитни линии"

intint> такава е структурата на богатството, разпределението....Прилича на ,,, а така на пирамида обърната или права, зависи от коя гледна точка гледаш.
            Last edited by Staziss; 06.09.2018, 20:29.

Коментар

• Първоначално изпратено от snedev Разгледай мнение

Ако по форекс брокита се имат предвид моите коментари. Да си призная, че не съм. И нямам намерение да показвам нищо. Просто отговорих на глупаво зададен въпрос. Ако въпроса беше “Заслужава ли си да се отделя време да се занимаш с форекс?” отговора ми е “Не. Поне за 99% от хората не си заслужава. И тъй като няма как да знаете предварително дали сте от онзи 1%, значи не си заслужава за никой.”

Има доста по-лесни и устойчиви начини за печелене на пари, но те изискват досто по-сериозен начален капитал и работят много по-бавно. Затова търсещите лесно забоганяване до края на месеца или най-много на годината не ги харесват особено.
              Викаш както в хазарта 99 губещи и 1 процент е късмет

Коментар

• Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

Ти пък ще вземат да не познаят, че нов профил трябва да регистрират, наново имидж да градят.
                Виж какви проценти казват, от порядъка на 250%, те ако ги правеха, за 10-15 години трябваше да са станали най богатите хора на света.
                Ако по форекс брокита се имат предвид моите коментари. Да си призная, че не съм. И нямам намерение да показвам нищо. Просто отговорих на глупаво зададен въпрос. Ако въпроса беше “Заслужава ли си да се отделя време да се занимаш с форекс?” отговора ми е “Не. Поне за 99% от хората не си заслужава. И тъй като няма как да знаете предварително дали сте от онзи 1%, значи не си заслужава за никой.”

Има доста по-лесни и устойчиви начини за печелене на пари, но те изискват досто по-сериозен начален капитал и работят много по-бавно. Затова търсещите лесно забоганяване до края на месеца или най-много на годината не ги харесват особено.
                www.wavetrader.eu

Коментар

• Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                  Форекс брокитата пак са се активизирали.

Някой ще се престраши ли да покаже сделки в реално време, защото не виждам друго освен празни приказки и словесно жонглиране с измислени проценти?
                  Ти пък ще вземат да не познаят, че нов профил трябва да регистрират, наново имидж да градят.
                  Виж какви проценти казват, от порядъка на 250%, те ако ги правеха, за 10-15 години трябваше да са станали най богатите хора на света.

Коментар

• Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                    Форекс брокитата пак са се активизирали.

Някой ще се престраши ли да покаже сделки в реално време, защото не виждам друго освен празни приказки и словесно жонглиране с измислени проценти?
                    Къде е БАЦЕ? Той винаги печели!

Коментар

• Форекс брокитата пак са се активизирали.

Коментар

• Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                        За 4 години се запознах със 40-50 човека които са се занимавали или все още се занимават с форекс търговия. С много от тях съм се виждал на живо .
                        Всичките са на загуба.
                        Така и неможах да намеря човек който да е на печалба.
                        Това не означава много. 50 човека - не може да се приеме за статистическа извадка. Най-вероятно обкръжението ти е такова. Много е вероятно ако се движиш в средата на професионални трейдъри (примерно в банки и фонодове) да кажеш, че 80% са на печалба, но това е също толкова грешно, колкото и твоето
                        www.wavetrader.eu

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

40% ама върху колко . щото ако е върху 2000 лева е смешно и не си заслужава времето
                          Поддържам акаунта на 15,000 usd. Всички печалби над тази стойност ги тегля веднъж годишно. Не, че има някакво значение колко е сумата. Всеки сам преценя за себе си. С 2000 лева не си заслужава усилието, но за някой, който е 25 години може да си заслужава. Аз правя много малко сделки с много голямо съотношение на (предварително фиксирана между 50 и 150 долара) загуба и печалба. Отварям позиция само при отношение поне 1:10 на база собствения си анализ. Ако ми удари стопа - не отварям нова поне 1 седмица. Ако тръгне в моята посока при 300 до 500 (зависи от волатилността на актива) местя стопа на нула. После имам стратеги как да го местя нагоре, за да затварям на печалба. Както се казва, никой не е фалирал, докато е прибирал печалби
                          www.wavetrader.eu

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

4-5% е много . четох едно изследване за хазарта. от независим източник. там пише 0,4% в дългосрочен план. за сравнение на спортни залози печелят 3% а на покер 5%
                            Само да вметна, че хазарта е държавно регулиран и по закон следва да се изплаща процент печалба. При форекса всичко е за собственика на платформата. Още повече, няма никаква регулация и никой не ги следи и проверява. Заради това според мен е обида към хазартните игри преобщаването на форекса към тях.
                            колкото толкова

Коментар

• Първоначално изпратено от Staziss Разгледай мнение
                              Радев По-скоро данните показват, това каквото и в демота.Около 20% са над нулата.Обаче, там на английски имаше един потребител и го попита автора на статията, за какъв период става въпрос.Отговорът е 1година, но не е ясно след тази година, какво се е случило с онези 20% печеливши, защото междувременно са влезли още рибчета в серкмето, което "оправя" статистиката отново на 20%.
                              Ако бяха се постарали повечко най-вероятно от печелившите, през следващите периоди ще има още пропаднали и да речем правилната извадка е за 5 години и тогава да смятат.Някъде ще са около 4-5% останали над 0-та.
                              То в най-обикновени демота сумата е 15%-20% останали на плюс, пък какво остава при реалната..очевидно не е коректно поднесена информацията.
                              4-5% е много . четох едно изследване за хазарта. от независим източник. там пише 0,4% в дългосрочен план. за сравнение на спортни залози печелят 3% а на покер 5%

Коментар

• Първоначално изпратено от snedev Разгледай мнение

Във вариат Форекс и по начина, по който аз тъгувам (5-6 позиции годишно, отворени за 2-3 седмици) средно между 25 и 40% годишно. Със сигурност може и повече, но аз не съм full time trader и не искам да бъда. Иначе със swing trading (наколко пъти месечно за по нколко дни) можеш и 250% да докараш

А малката печалба е във варианта P2P - между 6 и 18% годишно, но споконо и кротко с наглеждане на стратегиите веднъж месечно най-много.

Разбира се, зависи и каква ти е целта и с какъв капитал разполагаш. Аз лично търгувам на Форекс по-малко от 2%, само за да послажда резултатите на цялото портфолио, което включва P2P, акции и имоти и малко злато за разкош
                                40% ама върху колко . щото ако е върху 2000 лева е смешно и не си заслужава времето

Коментар

Working...
                                X