IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

    Виж сега нямам си на идея до колко разбираш от трейдинг, но нещата, които казваш не са издържани. (Най-добронамерено го казвам)
    Виждам, че и ти си настроен заядливо, защото аргументацията ти е слаба, а това с хем демо хем с 1 унция е някаква небивалица, но ще го подмина. Нали говорим за прогнозиране на цената.

    Ето аргументите за вход:
    Входа ми е на от 04.28, можеш да видиш, че цената е продължила в моята посока без почти никакъв дроу даун. Входа е в следствие на образуваната на дневна консолидация и нейния пробив и прерастване в тренд (идеята на целия трейд е да се кача на този тренд колкото мога по от рано, защото има доста добър РР). Имаме неуспешния опит за пробив нагоре и образувалите се свещи на дневна и седмична, които говорят за предстоящ спад. Входа е след мечи свещи, които в случая са потвърждение на сигналите за спад и неуспех на биковете от предходните свещи с дълги сенки нагоре, видни както на дневна така и на седмична графика. В цялата картинка се включва и голяма формация на седмична, която няма да описвам Това е за входа.

    Пробива и дъното:
    Тук най-вече ми просветна, че не си гледал много внимателно графиката. Ето какво виждам аз на нея: [ATTACH=CONFIG]n3334957[/ATTACH]

    https://image.ibb.co/jmYc0d/Screenshot_6.png



    1306-1307 е ключовата зона тук. Много важно ниво около което продавачи и купувачи се борят за надмощие и се активизират. Посочил съм многократните в последните месеци случаи, когато зоната е действала като ниво на подкрепа и съпротива. Това което е ясно видимо и се явява потвърждение на идеята ми за трейда (който е с много по-големи цели от 1305$) е, че 1307 е пробито на дневна графика(има клоуз под нивото), на следващия ден, след прибиране на печалби и новодошли купувачи цената прави неуспешен опит за клоуз над 1307 като в тази свещ отново виждаме сериозен интерес от страна на продавачите. Защо подяволите да затварям този трейд?!?

    Да в крайна сметка цената прави корекция както е нормално и следващите дни връща нагоре, най-малкото да подлъже някой купувач и да изгърми стоповете на скъсилите в следствие на очевидния мечи пробив на 1307$, Това беше и идеята ми в началото да избегна подобно "изтръскване" каквото се случва след пробив на важно ниво (и което никога не знаеш дали няма да се превърне в обръщане)

    Ето так се създава идея за позиция, прави се вход и се управлява тази позиция, дали ще е печеливша е друга тема, понякога просто не се получава. Ако обаче непрекъснато повтаряш този процес е сигурно, че дългосрочно пътите в които си прав ще са повече (с добър РР и да са по-малко пак ще правиш пари). Ако удари стопа, явно не съм бил прав за мястото му или за посоката като цяло.

    Това с времето също е доста, ....ще кажа като от мислите на някой начинаещ за да не те засегна с по-силни думи. Тук ще сложа Джеси и няма да обяснявам повече

    https://i.pinimg.com/originals/dd/c5...924ef90422.png
    В темата на непечелещите да покажа как се развива позицията ми при златото.

    Миналата седмица направих една добавка към късото, малко закъснях, искаше ми се да 5-10 $ по отгоре, но пак става.

    https://image.ibb.co/nkntsy/Screenshot_2.png
    FinancialMarkets.Zone

    Коментар


    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
      На теб всъщност какъв ти е проблема? Надявам се, че никой не те кара с пистолет опрян в челото
      Проблема ми е, че форума се напълни с хора като теб, дато вземат пари от форекс брокерите да пишат небивалици и печеливши стратегии от които никой не е спечелил .
      Проблемат ми е, че хората вярват на такива като теб и продължават да си губят парите.
      Проблема ми е, че форекс брокерите изкарват стотици милиони на година за сметка на бедния и изстрадал български народ.

      А на теб какъв ти е проблема?
      Last edited by mauricio84; 19.06.2018, 15:39.
      Форекс блог

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

        Първо форекса е хазарт и по-лошото е че е законна измама.
        Няма нищо незаконно в дейността на форекс брокерите, а над 99% от трейдърите на на 100% загуба. Което по пътя на логиката дейността на тази фирми трябва да бъде забранена.
        На теб всъщност какъв ти е проблема? Надявам се, че никой не те кара с пистолет опрян в челото да цъкаш форекс.
        Ако можеше да се печели от форекса ще спечелиш и с 200 лева не ти трябват 10 хилки.
        Ако смяташ, че за 10-15-20 лв. на месец си струва да прекарваш часове пред монитора в гледане на графики, проблема е никакъв. Отваряш си сметка в Оанда със 100 евро и цъкаш милиминки.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от zepter Разгледай мнение
          Имам, най-вероятно много тъп, въпрос. Извинявам се. Наистина ли 10 хил. е малко и гърмиш бързо? Пак се извинявам за глупавия въпрос
          Първо форекса е хазарт и по-лошото е че е законна измама.
          Няма нищо незаконно в дейността на форекс брокерите, а над 99% от трейдърите на на 100% загуба. Което по пътя на логиката дейността на тази фирми трябва да бъде забранена.
          Ако можеше да се печели от форекса ще спечелиш и с 200 лева не ти трябват 10 хилки.
          Форекс блог

          Коментар


          • Първоначално изпратено от zepter Разгледай мнение
            Имам, най-вероятно много тъп, въпрос. Извинявам се. Наистина ли 10 хил. е малко и гърмиш бързо? Пак се извинявам за глупавия въпрос
            Имайки предвид, че ритейл форекс е хазарт, сумата, с която сядаш край рулетката, е без значение за крайния резултат.

            Коментар


            • Имам, най-вероятно много тъп, въпрос. Извинявам се. Наистина ли 10 хил. е малко и гърмиш бързо? Пак се извинявам за глупавия въпрос

              Коментар


              • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение

                Фирмата се казва CMSG
                това намерих в нета за нея
                https://bgrabotodatel.com/company/3063
                Който не вярва да се разходи до окръжна болница да ги види тия.
                А девойката?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                  Не каза как се казва фирмата.
                  Това ще е полезна информация за мен и за блога ми.
                  Фирмата се казва CMSG
                  това намерих в нета за нея
                  https://bgrabotodatel.com/company/3063
                  Който не вярва да се разходи до окръжна болница да ги види тия.
                  advokatfilipova.eu

                  Коментар


                  • Сега, като гледам флууда и спама по три, четири теми се сетих за една сентенция.
                    Всички можем да опикаем пода, както всяко момченце, но само истинският мъж може да осере тавана.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ragnar Разгледай мнение

                      Разбира ти главата от Тунис , колкото от форекс
                      Не е задължително да разбирам нито от едното, нито от другото за да изкажа мнение, нали!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                        Ами вие още не сте спряли да лъжете хората че може да се спечели от форекс.
                        Да ви каза аз нещо сега.
                        Запознах се с една мацка, руса с сини очи, по надолу няма да я описвам много красива.
                        Та тази мацка работи в една фирма офиса и е до оградата на окръжна болница, сега и забравих името после ще ви го напиша.
                        Та тази цял ден звъни на списък е афринакански телефонни номера и зарибява бедни негри които нямат пари да си хранят децата да си отворят форекс сметка.
                        И тя ми каза че всичките са на 100% загуба даже нямало и 1% печеливши.
                        Говоря си с нея и я питам колко хора работят в тази фирма каза ми над 80 чоевка.
                        И тези 80 човека по цял ден звънят по телефони и зарибяват хората.
                        Вие представяте ли си на каква далавера са шефовете на тази фирма щом могат да плащат на 80 човека заплати.
                        В понеделник като се видя я мацката ще ви пиша още.
                        Поздрави.

                        П.С. Мисля си ако намерим начин да спрем дейността на тези фирми, това май ще е голяма помощ за бедните, по-голяма от това да събираме стотинки в кутиики.
                        Не каза как се казва фирмата.
                        Това ще е полезна информация за мен и за блога ми.
                        Форекс блог

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                          Да се моли радикалните атентатори да са в почивка.
                          Разбира ти главата от Тунис , колкото от форекс
                          Там почти няма клетки и организация ..... Арабската пролет мина първа и без сътресения ..........
                          Глей Кивито , че е време за добавка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ragnar Разгледай мнение

                            Баце е на море в Тунис . Ама като се върне ще му кажа да и се обади .
                            Да се моли радикалните атентатори да са в почивка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              баце сега тука ли се навърта.
                              обиколи всички теми да се хвали, че подавал питона на мама - тая мръсница...
                              Баце е на море в Тунис . Ама като се върне ще му кажа да и се обади .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ManUtd Разгледай мнение

                                Помагаш на HKMA да не изтърват бента ли?
                                Извън темата, защо пишеш на английски, очевидно си грамотен на български?
                                No cyrilic at the PC...

                                Коментар

                                Working...
                                X