IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
    Ако три месеца подред имам положително салдо на акаунта, означава ли че съм успешен трейдер.
    Като бутнеш още 15 месеца към същият си успех сам ще разбереш
    Last edited by needtoknowmore; 24.10.2014, 17:23.
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
      Ако три месеца подред имам положително салдо на акаунта, означава ли че съм успешен трейдер.
      най-успешния си тука
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Много ме кефи не-колежката кви ги пише високопарни не знам какво цели - избиване на комплекси или скриване на пълно безхаберие но както и да е ... По са ми забавни бисерите:

        Волатилността да не се бърка с шум
        Ако дневният рейндж е 100 после седмичният бил 250 и това правил дневният рейндж от 50 Не знам как ги екстраполира но само тя си знае ...
        За капак от 100 дневен рейндж (тук не знам какво трябва е значи 100 пипса дъно връх или 100 пипса базирано на ATR) вади по 30к-40к пипса
        За капак вади и 97% успеваемост И това било практика - дай някой линк да прочетем за нея

        А най-голямото е, че по никакъв начин не може да докаже какво говори но си ги пише като латерна И още по забавното е че пише некви думи, пък влага смисъл който не стои зад него, абе все забавно! Много ми е чудно да видя всички тези думички какво им е английското значение, но както и да е

        Искам просто да видя как извличат 97% успеваемост от рейнджа и аджеба колко хиляди пипса е извлякла от тези 30-40к на ден на 1 двойка
        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

        Коментар


        • Не мисля, че означава това колега.
          http://trader-idimitrov.blogspot.com

          Коментар


          • Ако три месеца подред имам положително салдо на акаунта, означава ли че съм успешен трейдер.

            Коментар


            • и какво като начертая и видя колко е този диапазон ... кое ще ми подскаже къде трябва да вляза или да изляза щот само с чертаене гледане и приказки работата не става ..ами ако цената пробие нанякъде какво трябва да направя ... то не е само да се пише ами трябва да се преценя и ситуацията... и що аз да пиша тук нали ти ги обесняваш работите значи материята ти е ясна и от теб по добре няма кой да го обясни ...един пример ще послужи много повече отколкото 10 страници витиевати приказки ... разбира се ако продаваш нещо , просто поддържаш разговора без нищо да казваш
              Pip master

              Коментар


              • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                Доказателство: Начертай си на един лист хартия потиковата графика на евро-долар. След това определи минимума и максимума. След това сумирай хода за деня. Сметни го за вчера колко е било и напиши цифрите тук. Но ако те мързи да го направиш, това е друг въпрос.
                Абе,ти дай извлечение да видим поне един ден,дето си напраила 1000 пипа,пък ние после ще чертаем и ще смятаме.
                Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                  Не личи да е много добронамерено, иначе да беше прочел отговорите отдавна и да ги беше пробвал, ако не на друго, поне на демо.
                  Не съм ги прочел,защото не са дадени!И сега пак увърташ и не отговаряш!
                  Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                    нещо трабва дa се продаде .... я обучение, я зарибявка за нещо си ... много приказки за нищо а резултати никакви разбира се добре е да сънуваш хиляди пипсове но само да ги сънуваш ... нещо като извлечение от сметка демо или real да подкрепиш големите и кухи приказки с реални факти ...или да поискаш доказателство за нещо се тълкува като негативизъм
                    Доказателство: Начертай си на един лист хартия потиковата графика на евро-долар. След това определи минимума и максимума. След това сумирай хода за деня. Сметни го за вчера колко е било и напиши цифрите тук. Но ако те мързи да го направиш, това е друг въпрос.
                    Не загребвай мед от празна делва!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                      Виж сега ...
                      Не знам защо точно мен реши да цитираш.
                      Не знам защо точно тази част от мой пост си избра за цитат.
                      Не знам защо тръгна да ми обясняваш.

                      Ако не е станало ясно .... споменах "Който търси - намира!"
                      Напълно разбирам какво казваш,макар и да го казваш с тънко намекване и бонусни скришки-мишки.
                      Това би трябвало да се разбира като вид подкрепа (не казвам нито позитивно,нито негативно,а просто подкрепа). Т.е. даде ми повод да ми светне лампичка и да ми се зароди идея в главата,която на груби сметки излиза на добре,но через изфинване,мисля,че ще стане супердобре.

                      Уточнение: Не съм опозиция,но не съм и позитивен поради начина на представяне и явният отказ за подробности(да бе,да бе, твое право си е,спор няма за това ) ... ако не искаш да даваш подробности просто го декларирай с думите - "Няма да разкривам подробности по стратегията на разиграване на сделките!" ...никой нема ти извади око за този ти отказ

                      Успех

                      п.с А относно рейнджа - е хвана се ,приеми го като препитване какво е рейндж и изобщо кой е квалифициран да ни казва "Това е рейндж .... това не е рейндж"
                      Смешно е,ама ... Перфектният рейндж е чиста права хоризонтална черта.Такова животно,обаче,нема .... ИП си спазват бройката за количество котировки и ще-неще,дори в рамките на 2 пипса, требе да движи "рейндж" .Но пък това са си двупипсови трендове
                      Радвам се, че виждаш идеята и че може да стане 4супер плюс". Но за понятието рейнд си помисли пак. Вземи речника, поразрови и виж дали не е flat. Рейндж е range - диапазон, от - до. А рейнджа (в смисъла му на диапазон) ти играе ролята на канал, вътре в който можеш да правиш каквото си искаш, стига да знаеш как да го правиш и как да излизаш от уловките.
                      Не загребвай мед от празна делва!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                        Изключително много ме кефи начина на комуникация на не-колежкатаПоявява се,пише нещо,след това другите колеги аргументирано я оборват,задават й въпроси,на които тя явно не може да отговори и за по-лесно изчезва за няколко дни след,което се появява пак с някое "грандиозно" писание,като междувременно ,естествено,не си прави труда да отговори на зададените й въпроси.Най-вероятно защото не знае отговорите
                        Та,все пак,не-колежке,би ли отговорила на въпроса,който ти зададох три пъти дотук - как правиш по 1000 пипа на ден след като влизаш в акаунта си по 3-4 пъти на ден за по 10-15 минути.
                        Също така,за да защитиш тезата си може би няма да е лошо да предоставиш едно извлечение дори от един единствен ден да е,в който си изкарала 1000 пипаПък,ако ще и от демо акаунт да е
                        Ето,както виждаш,аз не казвам,че не може да станеПросто най-добронамерено питам как го постигаш
                        Не личи да е много добронамерено, иначе да беше прочел отговорите отдавна и да ги беше пробвал, ако не на друго, поне на демо.
                        Не загребвай мед от празна делва!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                          нещо трабва дa се продаде .... я обучение, я зарибявка за нещо си ... много приказки за нищо а резултати никакви разбира се добре е да сънуваш хиляди пипсове но само да ги сънуваш ... нещо като извлечение от сметка демо или real да подкрепиш големите и кухи приказки с реални факти ...или да поискаш доказателство за нещо се тълкува като негативизъм
                          Какви са тез глезотии доказателства да искаш - трябва сляпо да вярваш
                          Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                          Коментар


                          • нещо трабва дa се продаде .... я обучение, я зарибявка за нещо си ... много приказки за нищо а резултати никакви разбира се добре е да сънуваш хиляди пипсове но само да ги сънуваш ... нещо като извлечение от сметка демо или real да подкрепиш големите и кухи приказки с реални факти ...или да поискаш доказателство за нещо се тълкува като негативизъм
                            Pip master

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                              Казаното по-горе може да бъде прието по два начина - позитивно и негативно.
                              Виж сега ...
                              Не знам защо точно мен реши да цитираш.
                              Не знам защо точно тази част от мой пост си избра за цитат.
                              Не знам защо тръгна да ми обясняваш.

                              Ако не е станало ясно .... споменах "Който търси - намира!"
                              Напълно разбирам какво казваш,макар и да го казваш с тънко намекване и бонусни скришки-мишки.
                              Това би трябвало да се разбира като вид подкрепа (не казвам нито позитивно,нито негативно,а просто подкрепа). Т.е. даде ми повод да ми светне лампичка и да ми се зароди идея в главата,която на груби сметки излиза на добре,но через изфинване,мисля,че ще стане супердобре.

                              Уточнение: Не съм опозиция,но не съм и позитивен поради начина на представяне и явният отказ за подробности(да бе,да бе, твое право си е,спор няма за това ) ... ако не искаш да даваш подробности просто го декларирай с думите - "Няма да разкривам подробности по стратегията на разиграване на сделките!" ...никой нема ти извади око за този ти отказ

                              Успех

                              п.с А относно рейнджа - е хвана се ,приеми го като препитване какво е рейндж и изобщо кой е квалифициран да ни казва "Това е рейндж .... това не е рейндж"
                              Смешно е,ама ... Перфектният рейндж е чиста права хоризонтална черта.Такова животно,обаче,нема .... ИП си спазват бройката за количество котировки и ще-неще,дори в рамките на 2 пипса, требе да движи "рейндж" .Но пък това са си двупипсови трендове
                              Last edited by katilarium; 22.10.2014, 21:29.
                              Страхът трудно се преодолява само със знания

                              Коментар


                              • Много сложен мохабет водите. Очаквах да прочета за някой дето само на форекса разчита.

                                Коментар

                                Working...
                                X