IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

    40% ама върху колко . щото ако е върху 2000 лева е смешно и не си заслужава времето
    Поддържам акаунта на 15,000 usd. Всички печалби над тази стойност ги тегля веднъж годишно. Не, че има някакво значение колко е сумата. Всеки сам преценя за себе си. С 2000 лева не си заслужава усилието, но за някой, който е 25 години може да си заслужава. Аз правя много малко сделки с много голямо съотношение на (предварително фиксирана между 50 и 150 долара) загуба и печалба. Отварям позиция само при отношение поне 1:10 на база собствения си анализ. Ако ми удари стопа - не отварям нова поне 1 седмица. Ако тръгне в моята посока при 300 до 500 (зависи от волатилността на актива) местя стопа на нула. После имам стратеги как да го местя нагоре, за да затварям на печалба. Както се казва, никой не е фалирал, докато е прибирал печалби
    www.wavetrader.eu

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

      4-5% е много . четох едно изследване за хазарта. от независим източник. там пише 0,4% в дългосрочен план. за сравнение на спортни залози печелят 3% а на покер 5%
      Само да вметна, че хазарта е държавно регулиран и по закон следва да се изплаща процент печалба. При форекса всичко е за собственика на платформата. Още повече, няма никаква регулация и никой не ги следи и проверява. Заради това според мен е обида към хазартните игри преобщаването на форекса към тях.
      колкото толкова

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Staziss Разгледай мнение
        Радев По-скоро данните показват, това каквото и в демота.Около 20% са над нулата.Обаче, там на английски имаше един потребител и го попита автора на статията, за какъв период става въпрос.Отговорът е 1година, но не е ясно след тази година, какво се е случило с онези 20% печеливши, защото междувременно са влезли още рибчета в серкмето, което "оправя" статистиката отново на 20%.
        Ако бяха се постарали повечко най-вероятно от печелившите, през следващите периоди ще има още пропаднали и да речем правилната извадка е за 5 години и тогава да смятат.Някъде ще са около 4-5% останали над 0-та.
        То в най-обикновени демота сумата е 15%-20% останали на плюс, пък какво остава при реалната..очевидно не е коректно поднесена информацията.
        4-5% е много . четох едно изследване за хазарта. от независим източник. там пише 0,4% в дългосрочен план. за сравнение на спортни залози печелят 3% а на покер 5%

        Коментар


        • Първоначално изпратено от snedev Разгледай мнение

          Във вариат Форекс и по начина, по който аз тъгувам (5-6 позиции годишно, отворени за 2-3 седмици) средно между 25 и 40% годишно. Със сигурност може и повече, но аз не съм full time trader и не искам да бъда. Иначе със swing trading (наколко пъти месечно за по нколко дни) можеш и 250% да докараш

          А малката печалба е във варианта P2P - между 6 и 18% годишно, но споконо и кротко с наглеждане на стратегиите веднъж месечно най-много.

          Разбира се, зависи и каква ти е целта и с какъв капитал разполагаш. Аз лично търгувам на Форекс по-малко от 2%, само за да послажда резултатите на цялото портфолио, което включва P2P, акции и имоти и малко злато за разкош
          40% ама върху колко . щото ако е върху 2000 лева е смешно и не си заслужава времето

          Коментар


          • Радев По-скоро данните показват, това каквото и в демота.Около 20% са над нулата.Обаче, там на английски имаше един потребител и го попита автора на статията, за какъв период става въпрос.Отговорът е 1година, но не е ясно след тази година, какво се е случило с онези 20% печеливши, защото междувременно са влезли още рибчета в серкмето, което "оправя" статистиката отново на 20%.
            Ако бяха се постарали повечко най-вероятно от печелившите, през следващите периоди ще има още пропаднали и да речем правилната извадка е за 5 години и тогава да смятат.Някъде ще са около 4-5% останали над 0-та.
            То в най-обикновени демота сумата е 15%-20% останали на плюс, пък какво остава при реалната..очевидно не е коректно поднесена информацията.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
              Определено имам връзки с брокерите аз цъкам едни бутони бай/селл и те ми дават пари.

              25% печелят според статистиката, честно казано много ми се струват, но такива са данните.
              данните са неверни печелят 0,4%

              Коментар


              • В значителна степен ще намали психологическият момент, кагато е наясно дали стратегията ще бъде положителна.
                Бил съм на Делтасток от 2009 края на януари до 2012 септември, за три години.Много добре знам какво е реална търговия, както и номерата им, описал съм случаи на рекотиране, които променят бъдещите ми резултати.Виждал съм с отложени ордери, промяна на зададените входни параметри, с пипс дори два, когато са записани на търг. им сървър.Level 2 ЕСN също не промени съществено нещата.Самите загуби не са големи, но обезмислиха цялата стратегия, което обезмисли цялата ми търговия.Т.е таксите, комисионите спреда и останалите разходи по обслужването на сметката си казаха думата.
                За загуби, аз не съм на плюс, така питаш и ти казвам, директно.Там е работата, че трябваше наново да се търси друг вариант от интрадей-скалп да се промени търговската стратегия и още загуба на време в тестове.......стига толкоз.

                Печелил съм демота от които не съм получил и стотинка, след този период т.е между 2012-2018г.Т.е аз и досега нямам отговор, защо не ми е предложена чрез награда да бъда клиент на реална сметка.Едните са Инстафорекс, там съм имал поне 2 първи места и едно трето....На Адмирал маркетс същата история, даже случая съм го описал някъде по темите, където да приемем, че аз имам някаква вина, че съм имал "много" демо сметки при разрешени само 4 безплатни и после трябвало да имам реална сметка, пък после можело вече, като техен клиент да си продължа демото и евентуално да спечеля награда от демо...А, значи първо да им стана клиент пък после я камилата, я камиларя.Безкрайно звънене по телефони, от тяхна страна, дори когато съм спрял за известно време с демотата им.... и т.н.
                В заключение> нямам им никакво доверие, то е абсолютна нула по Келвин.
                Чао от мен! Има начини да блеснеш.
                Last edited by Staziss; 05.09.2018, 09:56.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Staziss Разгледай мнение

                  Ти ако не си някакъв шмекер защо ще "подготвяш" човека за загуби, с една две или три сметки.
                  На демо може да си извади изводите по-добре да прахоса времето си от една година, да направи 300-400 сделки и да види слабостите на трейдинга си.
                  За 95% това си е загуба на време, може и на пари ако не са предпазливи и не си изчистят нещата.Да не си внушава, че някакъв късметлийски период от време би се отразил и в бъдещи резултати.
                  Бъкано си е от брокерчета тук-а, но дейността Ви е легална плащате си данъците и всичко е точно.Трябва да се избиват париците
                  Давай, пускай си в реално време да видим как шава във времето, котките също ходят на ресторант,хм даже ги виждам и къде?(*този призив откога си стои в темата за форекс-търговия, ама нещо куцат работите)
                  Не знам дали някога си търгувал на Forex, но ако си би трябвало да знаеш, че най-голямата заблуда са демо сметките. Там всичко е точно, защото психиката е изключена. Няма реални пари, няма реален страх, няма реална алчност. Истината е, че демо сметките са само, за да усвоиш дадената платформа. Нищо повече.

                  А го подготвям за загуби, за да знае, че ще ги има и да не отвори реална сметка със сума, която не е готов да загуби цялата! И изобщо не ръчкам към тази търговия. Истината е, че много малко хора прчелят. По послесдните статистики под 30%. И това е малко криво, защото за напреженнието и усилята не си заслужават дребна печалба. А сериозни печалби над 30% правят още по-малко.

                  Да печелиш на Форекс, хич не е лесна работа. Просто отговорих на въпроса на човека, а не го пращам да св занимава с него. Не мога да кажа, че не трябва, защото може и да е от тези печелишвите и да го обидя
                  www.wavetrader.eu

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от snedev Разгледай мнение

                    Принципно, важно е дали ти печелиш, а не хората, с които се срещаш.

                    Ако държиш да се видиш с някой, който печели от форекс, може да се уреди. Най-добре на вечеря, Сделката е следната - аз ще ти покажа извлечението от сметката си, а ти ще платиш сметката. Ресторанта избирам аз

                    Шегувам, се разбира се, освен за първото изречение. Не бих ти препоръчвал да се захващаш с това, ако нямаш желязна психика, дисциплина и мнооого желание за учене. И не очаквай бърза печалба. Докато не занулиш поне 2-3 сметки с реални пари, няма как да се научиш.

                    Има и други варианти за печалба, която е по-малка, но се постига много по-лесно
                    Ти ако не си някакъв шмекер защо ще "подготвяш" човека за загуби, с една две или три сметки.
                    На демо може да си извади изводите по-добре да прахоса времето си от една година, да направи 300-400 сделки и да види слабостите на трейдинга си.
                    За 95% това си е загуба на време, може и на пари ако не са предпазливи и не си изчистят нещата.Да не си внушава, че някакъв късметлийски период от време би се отразил и в бъдещи резултати.
                    Бъкано си е от брокерчета тук-а, но дейността Ви е легална плащате си данъците и всичко е точно.Трябва да се избиват париците
                    Давай, пускай си в реално време да видим как шава във времето, котките също ходят на ресторант,хм даже ги виждам и къде?(*този призив откога си стои в темата за форекс-търговия, ама нещо куцат работите)
                    Last edited by Staziss; 05.09.2018, 08:51.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                      И колко процента средно на година се печели в единия вариант и във варианта за по малката печалба
                      ти примерно..
                      Във вариат Форекс и по начина, по който аз тъгувам (5-6 позиции годишно, отворени за 2-3 седмици) средно между 25 и 40% годишно. Със сигурност може и повече, но аз не съм full time trader и не искам да бъда. Иначе със swing trading (наколко пъти месечно за по нколко дни) можеш и 250% да докараш

                      А малката печалба е във варианта P2P - между 6 и 18% годишно, но споконо и кротко с наглеждане на стратегиите веднъж месечно най-много.

                      Разбира се, зависи и каква ти е целта и с какъв капитал разполагаш. Аз лично търгувам на Форекс по-малко от 2%, само за да послажда резултатите на цялото портфолио, което включва P2P, акции и имоти и малко злато за разкош
                      www.wavetrader.eu

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от snedev Разгледай мнение

                        Принципно, важно е дали ти печелиш, а не хората, с които се срещаш.

                        Ако държиш да се видиш с някой, който печели от форекс, може да се уреди. Най-добре на вечеря, Сделката е следната - аз ще ти покажа извлечението от сметката си, а ти ще платиш сметката. Ресторанта избирам аз

                        Шегувам, се разбира се, освен за първото изречение. Не бих ти препоръчвал да се захващаш с това, ако нямаш желязна психика, дисциплина и мнооого желание за учене. И не очаквай бърза печалба. Докато не занулиш поне 2-3 сметки с реални пари, няма как да се научиш.

                        Има и други варианти за печалба, която е по-малка, но се постига много по-лесно
                        И колко процента средно на година се печели в единия вариант и във варианта за по малката печалба
                        ти примерно..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Svetlin Разгледай мнение

                          Трябва да те интересува въпросът дали ти можеш да печелиш. Другото е клюки и заяждане на дребно. От търговия на финансовите пазари печелят хора, но едва ли такива, които само питат за това. Това си е работа като всяка друга.
                          Принципно, важно е дали ти печелиш, а не хората, с които се срещаш.

                          Ако държиш да се видиш с някой, който печели от форекс, може да се уреди. Най-добре на вечеря, Сделката е следната - аз ще ти покажа извлечението от сметката си, а ти ще платиш сметката. Ресторанта избирам аз

                          Шегувам, се разбира се, освен за първото изречение. Не бих ти препоръчвал да се захващаш с това, ако нямаш желязна психика, дисциплина и мнооого желание за учене. И не очаквай бърза печалба. Докато не занулиш поне 2-3 сметки с реални пари, няма как да се научиш.

                          Има и други варианти за печалба, която е по-малка, но се постига много по-лесно
                          www.wavetrader.eu

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                            За 4 години се запознах със 40-50 човека които са се занимавали или все още се занимават с форекс търговия. С много от тях съм се виждал на живо .
                            Всичките са на загуба.
                            Така и неможах да намеря човек който да е на печалба.
                            Трябва да те интересува въпросът дали ти можеш да печелиш. Другото е клюки и заяждане на дребно. От търговия на финансовите пазари печелят хора, но едва ли такива, които само питат за това. Това си е работа като всяка друга.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                              Първо си намери читав даскал, да те научи да пишеш правилно на родния си език, а след това разсъждавай по форумите дали от борси се печели или не. В крайна сметка колко от споменатите 40-50 човека са били със сметки над 10к, колко със сметки над 50к и колко със сметки над 100к, т.е. имали са истинска възможност да правят ММ, а не да изпъват маржина на макс? Иначе 4 години са малко време за да разбереш всичко.
                              И какво има за разбиране? Около 5% от сделките са печелевши,но не е задължително да са едни и същи трейдъри.Колкото и да си в "час" с нещата,може ли да предвидиш какво ще каже утре Путин,Тръмп...,къде стихийно бедствие...,което коренно ще промени тренда.Аз също съм разговарял с много хора,включително и няколко брокери,които твърдят същото-не познават печеливш форекс трейдър /не говорим за епизодични печалби или жълти стотинки/.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                                За 4 години се запознах със 40-50 човека които са се занимавали или все още се занимават с форекс търговия. С много от тях съм се виждал на живо .
                                Всичките са на загуба.
                                Така и неможах да намеря човек който да е на печалба.
                                Първо си намери читав даскал, да те научи да пишеш правилно на родния си език, а след това разсъждавай по форумите дали от борси се печели или не. В крайна сметка колко от споменатите 40-50 човека са били със сметки над 10к, колко със сметки над 50к и колко със сметки над 100к, т.е. имали са истинска възможност да правят ММ, а не да изпъват маржина на макс? Иначе 4 години са малко време за да разбереш всичко.

                                Коментар

                                Working...
                                X