IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ааа
    http://www.investor.bg/forum/attachm...1&d=1432931317


    За такава крива става на въпрос.
    Attached Files

    Коментар


    • Абе, дали Авекса пусна крива на баланса дет направи 15 от 15 сделки, че не ми се гледа назаде?

      Коментар



      • Пичаги,
        тука нещо сте излЕзнали от добрия тон.
        Няма кво да се нервите, всеки си предлага некви неща : добри, тъпи- все тая.
        Важно е да има дискусия и опит да се менка.
        Аз чета от време на време и благодаря на всички които отделят време и споделят.
        Не съм съгласен с много неща, но то си е през моята призма.
        Но от всяко мнение може да се подбере нещо.
        Моля нека си дискутираме без епитети,
        Last edited by dim11; 29.05.2015, 23:08.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от AVEX Разгледай мнение
          Кой се изложил бе човек? И кой говори на теб, ти какъв се явяваш в този форум, за дядо спасител на начинаещи...))) Без теб не могат, като гледам...))))
          Гледай си Форумчето, няма да пиша повече...)))) Не се притеснявай!
          Значи бисерите ще ги четем само в твоят сайт - не бъди толкова себичен ...
          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

          Коментар


          • foreks

            Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
            То Вие толкова се изложихте, че не знам как имате лице да влизате и пишете още тук.
            Кой се изложил бе човек? И кой говори на теб, ти какъв се явяваш в този форум, за дядо спасител на начинаещи...))) Без теб не могат, като гледам...))))
            Гледай си Форумчето, няма да пиша повече...)))) Не се притеснявай!
            avex21

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
              То Вие толкова се изложихте, че не знам как имате лице да влизате и пишете още тук.
              Ами,явно не се появява с лице
              Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от AVEX Разгледай мнение
                Форума от кого е организиран тъй и не разбрах, ама е май е от най смешната борса в Света...))) Дето чака да се издържа от годишните вноски на клиентите си с по 150-200 лв...)))) Никога не бих търгувал на БГ борса и то 1 към 1.....Май повечето Маргинали поддържат това смешно форумче, поне не се излагайте, да Ви четат хората глупостите!
                То Вие толкова се изложихте, че не знам как имате лице да влизате и пишете още тук.

                Коментар


                • Форекс търговия

                  Форума от кого е организиран тъй и не разбрах, ама е май е от най смешната борса в Света...))) Дето чака да се издържа от годишните вноски на клиентите си с по 150-200 лв...)))) Никога не бих търгувал на БГ борса и то 1 към 1.....Май повечето Маргинали поддържат това смешно форумче, поне не се излагайте, да Ви четат хората глупостите!
                  avex21

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от AVEX Разгледай мнение
                    От фалирали голювци, останали по бели гащи избягвам да взимам акъли да ти кажа, ако искаш се запиши на курс, но по-рано от 3 месеца няма да стане
                    Само някой маргинал може си позволи такъв изказ или човек с лични неуспехи, не знам от коя група си.
                    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                      Aveks... Нестиха че си глупав ами и нахален... Пълен комплексиран чикиджия.
                      Не е в стилът ми да го кажа по този начин, но Ви благодаря за изключително точният пост към този екземпляр.

                      Коментар


                      • Aveks... Нестиха че си глупав ами и нахален... Пълен комплексиран чикиджия.
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Форекс търговия

                          Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                          Братле,вместо да се дуеш словесно кажи кога ще докажеш възможностите на твоята система в реално време?Всички разбраха,че те е шубе,защото знаеш,че това,което пишеш са глупости,но поне не се излагай повече.
                          От фалирали голювци, останали по бели гащи избягвам да взимам акъли да ти кажа, ако искаш се запиши на курс, но по-рано от 3 месеца няма да стане.

                          Всички демонстрации са в реално време, аз не търгувам на 1 минута, има още много да учиш.....
                          avex21

                          Коментар


                          • Форекс търговия

                            Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                            Някой, който твърди няма никакъв риск и печелиш колкото си искаш и в същото време този, да казва на другите, че има още да се учи - си е някакъв тотален оксиморон, достоен за бисери!

                            Самият факт, че всичко ти е демо е показателен, още колко имаш да се развиваш.
                            От фалирали голювци, останали по бели гащи избягвам да взимам акъли да ти кажа, ако искаш се запиши на курс, но по-рано от 3 месеца няма да стане
                            avex21

                            Коментар


                            • Форекс търговия

                              Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                              AVEKS...за някой от нещата си прав връх и дъно ... Но по начина който ти ги отиграваш ми е доста бавно... Много преди това съм прибрал доста пипсове .... О да няма 100% може да е 99% максимум.... Блиско си до истината като изключим времевата рамка ... времевата корекция и стопа... За обема не коментирам , всеки сам го определя.Това че си от 91г на пазара не означава чеси вникнал във форекса. Има карачи на коли има каруцари има и състезатели които се катурват има и професионалисти. Просто неси случил на такъв дате научи на истенските правила....О да определено съм сигорен че и в този форум98% са на грешната посока. Някой ден дано имаш шанса да се научиш професионално и тогава щесе сетиш за моите думи. Желая ти успех!
                              От фалирали голювци, останали по бели гащи избягвам да взимам акъли да ти кажа, ако искаш се запиши на курс, но по-рано от 3 месеца, няма да стане
                              avex21

                              Коментар


                              • Форекс търговия

                                Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
                                Това Вашето не са демонстрации, а снимки на някакви случайни сделки и между тях цял куп глупости, които нямат нищо общо с търговията. И изхождайки от психологията на новака в търговията, Вие сте загубил поне две реални сметки през годините, случайно сте спечелил няколко сделки в последната си сметка, но тъй като нямате капитал, се опитвате да примамите някой . Или поне така си мислите, защото по този начин няма да постигнете нищо. Научете се да търгувате, отделете си 3-5К с които да влезнете на пазара и не се занимавайте с глупости.
                                От фалирали голювци, останали по бели гащи избягвам да взимам акъли да ти кажа, ако искаш се запиши на курс, но по-рано от 3 месеца, няма да стане
                                avex21

                                Коментар

                                Working...
                                X