IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Има българи които печелят от форекс - ама не като играят а като го организират

    Навремето имах покер машини - всички много ги разбираха но на финала аз печелех

    Теоретично е много лесно да се печели от форекс - Фактически е доста трудно някой да печели играейки форекс - За да минава за успешен играч трябва да добутва поне 100% годишна възвръщаемост - за да може с тази възвращаемост да си добутва прилична заплата която да му компенсира нервите и мъките трябва да играе с поне 50 000лв

    Хората които са изкарали 50 000лв с бизнес вероятно знаят как да правят пари и без да си късат нервите с форекс и биха си реинвестирали парите в съответният бизнес.

    На тези на които парите са им дошли на готово като от продаден наследствен имот са обречени да ги загубят в 99.99% от случаите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
      Аз познавам българи, печелещи на форекс редовно добри суми. Познавам и такива с голямо име или правят курсове и не печелят даже и 2-3000 лв на месец.
      Според мен това е така поради демо -ефекта!!!Те теоретически са много добре подготвени,но търговията в повечето случаи е наличие на здрава психика!!!

      Коментар


      • Аз познавам българи, печелещи на форекс редовно добри суми. Познавам и такива с голямо име или правят курсове и не печелят даже и 2-3000 лв на месец.

        Коментар


        • да кажем, че няма печеливши като заключение и да затваряме темата :Д
          http://trader-idimitrov.blogspot.com

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
            Незнам за какво точно говорите, но аз използвам 3 общодостъпни платформи за търговия от години и с 2 независими интернет връзки(ДСЛ и оптична) и не мога да се оплача.
            В допълнение винаги имам стоп и таргет, а и интернет на мобилния телефон да си затворя ордерите или сделките ако се налага.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
              Пиша само в този форум и не съм правил реклама на нито един брокер,Търгувам през чуждоземни такива и едва ли точните ми прогнози и сигнали биха се нарекли тролене.
              Не му се вързвай. На мен колко пъти са ме наричали трол. Като на някой не му изнася твоето мнение и няма аргументи, с които да си защити неговото, просто те нарича трол и си ляга с чиста съвест. Аз такива ги игнорирам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                Така като те гледам какви ги пишеш по форумите се чудя ти да не си някой платен трол дето е на заплата в моштрейдергб
                Пиша само в този форум и не съм правил реклама на нито един брокер,Търгувам през чуждоземни такива и едва ли точните ми прогнози и сигнали биха се нарекли тролене.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
                  Освен себе си, познавам лично още 4 човека които от години се занимават само със спекула.
                  Така като те гледам какви ги пишеш по форумите се чудя ти да не си някой платен трол дето е на заплата в моштрейдергб
                  advokatfilipova.eu

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                    Гола деветка,качи валето!!!
                    Понеже сме големи майстори и понеже пожизнено няма да си купим стандратите за информационна сигурност от серията ISO 27000 - 34 на брой, ако някой се интересува може да ползва наръчника за кибер-сигурност на OECD.
                    Google search: Keeping It Safe OECD .PDF

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от бай Промо Разгледай мнение
                      На нищо не залагат -залагат на изи-мейкъринг и алчност без граници. Предполагам, че едва ли мислят нещо по-различно от боядисаните раздавачки на кредити по банките, които предлагат и колатерални услуги - единственото което виждат е как да одерат кожата на местното туземно население и да зарибяват нови клиенти. Нямам нищо против инвестиционен посредник да взема комисионна, но трябва да е ясно точно срещу какво. Може би ще ми предостави пет деветки качество на услугата или какво - сигурен съм, че повечето от тях дори не са чували какво е това.
                      Това, че са дали на някого една бала пари за някаква тотално компрометирана ОС и са наели някакви 'инструменти за търгуване' ... пълни със задни врати, и с руткит и буткит за активиране на бръмбари от хардуера и директна видимост на пробойните през 3G мрежата изобщо не означава, че предоставят някакви реални възможности за някаква печалба и обективна търговия.
                      И какво ще направи брокерът - може би ще си интегрира операционна система - те изобщо и не знаят какво значи това и защо трябва да го правят. Или пък ще ми събере годни кибер-доказателства за трансакция в случай на кибер-инциденти по сделката.
                      Ще ми наговори един куп глупости, след което ще се скатае някъде да си брои парите от 'предоставянето на инструменти'. И недай-си-боже ако някога някой спечели нещо ще го продаде безпроблемно на мутрите да го оберат.
                      Между другото това 'предоставяне на инструменти' е неразделна част от мошеническия дизайн на франчайзната пирамида на Съвременната механика на парите да се самовъзпроизвежда в качеството си на пълен и абсолютен паразит.
                      Те емигрантите не са чак толкова глупави да ходят чак в Германия. Много са наясно какво значи да си постоянно на дъното на пирамидата и да нямаш никакви шансове, което даже и в Гърция вече почнаха да го осъзнават. Както и да е.
                      Кво ти викат:Гола деветка,качи валето!!!И ти:А вие ми гледате картите!!!Бе вие....!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Промо Разгледай мнение
                        Много се радвам за тях, макар и да не съм много убеден, че са точно 'същите платформи'.
                        Пичът от Япония, който обрули от офис в дома си борсата с 53 млн за 3 часа и се измъкна точно навреме без никой да може да му каже после копче гарантирано не е ползвал платформи за идеоти продавани на франчаизинг.
                        И тази история с 3G мрежата едва ли е на граждански честоти - има достатъчно сателитни антени с изчислителни центрове, които се занимават с 'подслушване на извънземните' и разни 'служебни' радио-честоти през дронове за RFID, по които може да се пусне и 18G мрежа ... за тези които го могат. Както и да е.
                        Незнам за какво точно говорите, но аз използвам 3 общодостъпни платформи за търговия от години и с 2 независими интернет връзки(ДСЛ и оптична) и не мога да се оплача.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                          Кой са тези хора кажи поне един
                          Освен себе си, познавам лично още 4 човека които от години се занимават само със спекула.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
                            Бай Промо незнам какъв опит имате в електронната търговия, но Ви уверявам, изхождайки от личният си опит, че има трейдъри, които печелят добри пари търгувайки при същите тези "мошеници" през същите тези "мошенически платформи".
                            Много се радвам за тях, макар и да не съм много убеден, че са точно 'същите платформи'.
                            Пичът от Япония, който обрули от офис в дома си борсата с 53 млн за 3 часа и се измъкна точно навреме без никой да може да му каже после копче гарантирано не е ползвал платформи за идеоти продавани на франчаизинг.
                            И тази история с 3G мрежата едва ли е на граждански честоти - има достатъчно сателитни антени с изчислителни центрове, които се занимават с 'подслушване на извънземните' и разни 'служебни' радио-честоти през дронове за RFID, по които може да се пусне и 18G мрежа ... за тези които го могат. Както и да е.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
                              Бай Промо незнам какъв опит имате в електронната търговия, но Ви уверявам, изхождайки от личният си опит, че има трейдъри, които печелят добри пари търгувайки при същите тези "мошеници" през същите тези "мошенически платформи".
                              Кой са тези хора кажи поне един
                              advokatfilipova.eu

                              Коментар


                              • Бай Промо незнам какъв опит имате в електронната търговия, но Ви уверявам, изхождайки от личният си опит, че има трейдъри, които печелят добри пари търгувайки при същите тези "мошеници" през същите тези "мошенически платформи".

                                Коментар

                                Working...
                                X