IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Отн.: На това залагат брокерите

    Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
    На това залагат и брокерите. На страхът на новака от затворена загуба.
    На нищо не залагат -залагат на изи-мейкъринг и алчност без граници. Предполагам, че едва ли мислят нещо по-различно от боядисаните раздавачки на кредити по банките, които предлагат и колатерални услуги - единственото което виждат е как да одерат кожата на местното туземно население и да зарибяват нови клиенти. Нямам нищо против инвестиционен посредник да взема комисионна, но трябва да е ясно точно срещу какво. Може би ще ми предостави пет деветки качество на услугата или какво - сигурен съм, че повечето от тях дори не са чували какво е това.
    Това, че са дали на някого една бала пари за някаква тотално компрометирана ОС и са наели някакви 'инструменти за търгуване' ... пълни със задни врати, и с руткит и буткит за активиране на бръмбари от хардуера и директна видимост на пробойните през 3G мрежата изобщо не означава, че предоставят някакви реални възможности за някаква печалба и обективна търговия.
    И какво ще направи брокерът - може би ще си интегрира операционна система - те изобщо и не знаят какво значи това и защо трябва да го правят. Или пък ще ми събере годни кибер-доказателства за трансакция в случай на кибер-инциденти по сделката.
    Ще ми наговори един куп глупости, след което ще се скатае някъде да си брои парите от 'предоставянето на инструменти'. И недай-си-боже ако някога някой спечели нещо ще го продаде безпроблемно на мутрите да го оберат.
    Между другото това 'предоставяне на инструменти' е неразделна част от мошеническия дизайн на франчайзната пирамида на Съвременната механика на парите да се самовъзпроизвежда в качеството си на пълен и абсолютен паразит.
    Те емигрантите не са чак толкова глупави да ходят чак в Германия. Много са наясно какво значи да си постоянно на дъното на пирамидата и да нямаш никакви шансове, което даже и в Гърция вече почнаха да го осъзнават. Както и да е.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от бай Промо Разгледай мнение
      Това за инструментите и за печалбата е някакво голо предположение без никаква реална и логична обосновка. Никой-никъде в BG досега не е доказал, че 18-то подземно ниво на пирамидата от фондовата борса, на което де факто сме, създава някаква реална техническа възможност за източник на печалба отгоре. Пирамидата работи на печалба само надолу и дава възможност да се печели само ако я възпроизвеждаш и препродаваш на франчайзинг сред нови наивни потребители.
      На това залагат и брокерите. На страхът на новака от затворена загуба. А това съчетано с кредитен лост, води до нулиране на сметката.На водещо место в една стратегия винаги стои отлично разчетеният ММ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivaceda Разгледай мнение
        Единствените реални пари, които съм успяла да спечеля са от скалпове. С голям обем за по 5-10 пипса и беж. Разбира се, за целта трябва да си доста опитен и много точно да си преценяваш входа и изхода.
        Aз също влизам в графата скалпер, но броят на пиповете е различен в зависимост от инструмента който търгувам.Рядко оставям позиции за повече от няколко часа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
          ... и те трябва да си вземат своето, все пак предоставят инструменти, с които можеш да печелиш ей така.
          Това за инструментите и за печалбата е някакво голо предположение без никаква реална и логична обосновка. Никой-никъде в BG досега не е доказал, че 18-то подземно ниво на пирамидата от фондовата борса, на което де факто сме, създава някаква реална техническа възможност за източник на печалба отгоре. Пирамидата работи на печалба само надолу и дава възможност да се печели само ако я възпроизвеждаш и препродаваш на франчайзинг сред нови наивни потребители.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
            Точно така. Но това с нищо не пречи на скалпирането. При спред+комисион в рамките на 1 пип при евро/долар например, винаги има възможност за скалп 5-10 пипа.
            Единствените реални пари, които съм успяла да спечеля са от скалпове. С голям обем за по 5-10 пипса и беж. Разбира се, за целта трябва да си доста опитен и много точно да си преценяваш входа и изхода.
            http://forex-trade-orb.blogspot.com/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от milov_1991 Разгледай мнение
              нали и те трябва да печелят. Иначе нямаше да има смисъл от тях
              всеки щеше да скалпира.
              и те трябва да си вземат своето, все пак предоставят инструменти, с които можеш да печелиш ей така.
              http://trader-idimitrov.blogspot.com

              Коментар


              • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                Мен ми прави впечетление че като отворя позиция и постоянно я следя на мобилното приложение.
                Сериозните хора по принцип търгуват от терминал в дейта-центъра по ултра-широколентова директна връзка с централната борса (Фаранкфурт).
                За приложението от мобилния мога да ви кажа за един куриоз с Градска мобилност отпреди няколко години, при който Градска мобилност глобява човек за Синя зона, който си е платил паркинга и получил разписка от сървъра ... 1 мин и няколко секунди преди това. Ако Градска мобилност не са се направили тогава на интересни по някакъв друг начин, този случай показва, че мобилен оператор като нищо може да ти замотае връзката с поне 1-2 мин.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от milov_1991 Разгледай мнение
                  нали и те трябва да печелят. Иначе нямаше да има смисъл от тях
                  всеки щеше да скалпира.
                  Точно така. Но това с нищо не пречи на скалпирането. При спред+комисион в рамките на 1 пип при евро/долар например, винаги има възможност за скалп 5-10 пипа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
                    Е естествено че ще е така. Нъли имаш спред и комисионна за брокера евентуално. И за 5-6 лева не си струва нервите които хабиш и концентрацията която отделяш.
                    нали и те трябва да печелят. Иначе нямаше да има смисъл от тях
                    всеки щеше да скалпира.
                    http://dimitarmilov.blogspot.com/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                      Мен ми прави впечетление че като отворя позиция и постоянно я следя на мобилното приложение. Ако си отворил в правилната посока и започва да ми цъка някакви стотинки печелба цял ден я следя да излезе на 5-6 лева печалба.
                      А ако съм отворил в грешната посока и загубата започва да се трупа със страшна сила.
                      Т.е. за една и съща дължина на графиката ако си печалба то печалбата е много по малка отколото ако си на загуба
                      Е естествено че ще е така. Нъли имаш спред и комисионна за брокера евентуално. И за 5-6 лева не си струва нервите които хабиш и концентрацията която отделяш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Промо Разгледай мнение
                        Не е точно така. Местното ниво на тараш на компютърни системи, подслушване на комуникации и изкривяване на трансакции е само най-ниското ниво за прескачане ... има и 2-3 по-нагоре. Трябва да се гледа полемиката м/у господата Обама и Ши Джин Пин по сателита ... за това кой е по-по-най-напред с материала.
                        Мен ми прави впечетление че като отворя позиция и постоянно я следя на мобилното приложение. Ако си отворил в правилната посока и започва да ми цъка някакви стотинки печелба цял ден я следя да излезе на 5-6 лева печалба.
                        А ако съм отворил в грешната посока и загубата започва да се трупа със страшна сила.
                        Т.е. за една и съща дължина на графиката ако си печалба то печалбата е много по малка отколото ако си на загуба
                        advokatfilipova.eu

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                          Мууухахахахаха защо изказваш мнения за неща за който не си запознат!
                          Защо не провериш в Търговски регистър как са регистрирани 20-те форекс брокери които излизат на първите две страници в GOOGLE.
                          Като какви дружества са регистрирани ?
                          Кои са собственици и управители на тези дружества и т.н.
                          Ако имаш малко в главата веднага може да направиш връзка да откриеш взаймно свързани лица и фирми.
                          Та някои от тях даже ползват общи офиси и телефони.
                          Защо не вземеш да прочетеш търговския закон най напред за да знаеш какво да търсиш!
                          Незнам даже защо ти ги пиша тия неща едва ли ще ги направиш.
                          и аз също се чудя защо ги пишеш тези неща като ме боли фара за тях. даже ме боли фара и за темата като гледам тук се обсъждат неща които нямат нищо общо с темата така че спирам вече да я следя. ай със здраве

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                            мухахахахаха да бе сигурно собствениците на фирмите за бързи кредити са и собственици и на форекс
                            Мууухахахахаха защо изказваш мнения за неща за който не си запознат!
                            Защо не провериш в Търговски регистър как са регистрирани 20-те форекс брокери които излизат на първите две страници в GOOGLE.
                            Като какви дружества са регистрирани ?
                            Кои са собственици и управители на тези дружества и т.н.
                            Ако имаш малко в главата веднага може да направиш връзка да откриеш взаймно свързани лица и фирми.
                            Та някои от тях даже ползват общи офиси и телефони.
                            Защо не вземеш да прочетеш търговския закон най напред за да знаеш какво да търсиш!
                            Незнам даже защо ти ги пиша тия неща едва ли ще ги направиш.
                            advokatfilipova.eu

                            Коментар


                            • Отн.: '... щото ако всички станем'

                              Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
                              щото ако всички станем, за никой няма да има пари
                              Не е точно така. Местното ниво на тараш на компютърни системи, подслушване на комуникации и изкривяване на трансакции е само най-ниското ниво за прескачане ... има и 2-3 по-нагоре. Трябва да се гледа полемиката м/у господата Обама и Ши Джин Пин по сателита ... за това кой е по-по-най-напред с материала.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                                Темата е моя пуснах я преди повече от година защото вече всеки ден срещам хора които са изгубили огромни суми на форекс.
                                Благодаря ти че ми напомни за какво е темата.
                                Само да ти кажа че има страшно много общи неща между форекс и фирмите за бързи кредити, първото от който е че и двете се въртят от едни и същи хора .....
                                мухахахахаха да бе сигурно собствениците на фирмите за бързи кредити са и собственици и на форекс

                                Коментар

                                Working...
                                X