IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
    Това че аз и не успяваме да намерим логика нищо не значи.
    От този фпрум се запознах с много хора икономисти финансисти анализатори програмисти преподватели математици
    и никой от тях никой не е успял да намери логиката
    Само троловете на моштрейдъргб намират логика за да заробяват нови и нови балъци
    То за търговията дипломи по математика и икономика не са нужни. Знания, психика и дисциплина е всичко което ни трябва.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      Не съм следил тази седмица нищо,но това,че ти и аз не схващаме логиката,не значи че я няма!!!
      Това че аз и не успяваме да намерим логика нищо не значи.
      От този форум се запознах с много хора икономисти финансисти анализатори програмисти преподватели математици
      и никой от тях никой не е успял да намери логиката
      Само троловете на моштрейдъргб намират логика за да зарибяват нови и нови балъци
      Last edited by night_lord; 13.11.2015, 10:18.
      advokatfilipova.eu

      Коментар


      • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
        Много лошо брато още много българи ще изгубят хиляди и ще спечелят милиони форекс брокерите.
        Тия реклами трябва да се забранят със закон.
        Или поне на тях да има черни надписи както на цигарите.

        А и видяхте ли вчера като излезе новината че нямат да вдигат лихвите на долара и еврото падна противно на всяка логика.
        Миналия месец като излезе абсолютно същата новина и то скочи.
        Не съм следил тази седмица нищо,но това,че ти и аз не схващаме логиката,не значи че я няма!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
          поради каква причина

          Ами понеделник и вторник нещата са много объркани и вървят необичайни трендове
          advokatfilipova.eu

          Коментар


          • Много лошо брато още много българи ще изгубят хиляди и ще спечелят милиони форекс брокерите.
            Тия реклами трябва да се забранят със закон.
            Или поне на тях да има черни надписи както на цигарите.

            А и видяхте ли вчера като излезе новината че нямат да вдигат лихвите на долара и еврото падна противно на всяка логика.
            Миналия месец като излезе абсолютно същата новина и то скочи.
            advokatfilipova.eu

            Коментар


            • Интервю със Светлин Минев: Значително се е увеличил броят на българите, играещи на валутните пазари...

              Вече рекламират форекс по БНР...?
              Vanitas vanitatum...

              Коментар


              • ха ха много интересно
                сега гледам графиката на еврото
                найстина е невъзможно да се спечели от това
                съдейки по четвъртък и петък еврото е паднало повече от колкото последните три месеца
                СЪДЕЙКИ ПО ГРАФИКАТА ВСИЧКИ ИНДИКАТОРИ ПОКАЗВАТ НАДОЛУ
                НО СЪДЕЙКИ ПО ТОВА ЧЕ Е УДАРИЛО ДЪНОТО И FED няма да вдигнат лихвата значи е нагоре
                вие какво мислите
                Форекс блог

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
                  Статията на г-н Манолов е много добра. Много точно описва всичко. Страшно ме е яд, че не го избраха него за шеф на БНБ. Голям професионалист е и явно, че разбира от това, за което говори.
                  Да найстина е много добра статията, на тя говори за други неща.
                  Търгорията а leverage и margin е нещо съвсем различно от избиранто на подходяща компания за инжестиране и т.н.
                  advokatfilipova.eu

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
                    При инвестирането във финансови активи, емоциите са като късата клечка в игра на руска рулетка. Познавам страшно много млади инвеститори, които се впускат в тази необятна игра с една единствена цел „да направят много пари“ и то по възможност веднага. Такъв бизнес няма. Повярвайте ми.
                    http://www.bissermanolov.com/2015/%D...4%D0%B8%D0%BD/
                    Статията на г-н Манолов е много добра. Много точно описва всичко. Страшно ме е яд, че не го избраха него за шеф на БНБ. Голям професионалист е и явно, че разбира от това, за което говори.

                    Коментар


                    • При инвестирането във финансови активи, емоциите са като късата клечка в игра на руска рулетка. Познавам страшно много млади инвеститори, които се впускат в тази необятна игра с една единствена цел „да направят много пари“ и то по възможност веднага. Такъв бизнес няма. Повярвайте ми.
                      http://www.bissermanolov.com/2015/%D...4%D0%B8%D0%BD/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
                        Не всеки обучен може да печели, а и да се печели не е лесно.
                        Ами така е прав си, не всеки обучен ще печели но дори и 20% от обучените да започнат да печелят пак ще е голямо постижение.
                        Реално сега в България никъде не се предлага форекс обучение.
                        Никой от българските форекс брокери не предлагат истинско обучение защото никой от тях не изнася позиции и нямат далавера да имат техни трейдъри които печелят.

                        Най-лошто е че се появиха и един друг вид форекс брокери (ще ги познаете по това че са регистрирани в Кипър) които направо звънят на хората по телефона и ги карат да си отворят сметки при тях. Незнам защо тази дейност все още не е криминализирана както са АЛо Ало измамите то това си е същото реално.
                        advokatfilipova.eu

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                          Днес е покзателен ден как може лесно да се изгуби
                          защо , какво е станало?
                          Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                          Коментар


                          • Днес е покзателен ден как може лесно да се изгуби
                            advokatfilipova.eu

                            Коментар


                            • Точно затова са на печалба, защото знаят кога не могат да предвидят пазара.
                              http://trader-idimitrov.blogspot.com

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
                                Не всеки обучен може да печели, а и да се печели не е лесно.
                                Прав си, да се печели не е лесно. Но има хора, който печелят и трябва да знаят кога да спрат, а не да се ръководят напълно от фразата "Greed, for lack of a better word, is good." Така, че бих казал, че има печеливши трейдъри, но лоши комарджии.

                                Коментар

                                Working...
                                X