IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-добрият трейдър във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От показаната графика излиза,че ти си загубил 700 гущера,а той-500.Така ли е,Вуйчо?

    Коментар


    • Победи ме с 200 $ разлика , дълъг е щото знае че това беше изненада
      Вече му честитих победата , утре сме срещу други , ще видим там
      Мнението ми води до фалит !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
        Е така де , но ми е трета по ред позиция за тая двойка USD/CAD ,
        като се върнах опитах да наваксам с два скалпа и сега само мога да гледам
        Не съм ги мислил аз правилата , трябваше да е поне седмичен дуел

        ПП: Всеки дуел започва в 7 сутринта и приключва в 19 вечерта според правилата
        Дата: 03 Jun 2013 - 13:35
        --- Системно съобщение ---

        Стоян Петров
        Long USD/CAD 1.03491

        От този момент имате еднакви позиции. Друго не е отразено

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Нещо не разбирам. По статистиката имаш само един лот дълго.
          Е така де , но ми е трета по ред позиция за тая двойка USD/CAD ,
          като се върнах опитах да наваксам с два скалпа и сега само мога да гледам
          Не съм ги мислил аз правилата , трябваше да е поне седмичен дуел

          ПП: Всеки дуел започва в 7 сутринта и приключва в 19 вечерта според правилата
          Мнението ми води до фалит !

          Коментар


          • Нещо не разбирам. По статистиката имаш само един лот дълго.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Затваряй позицията и играй късо де Имаш още половин час
              Не мога , позволени са максимум 3 позиции в рамките на дуела ,
              аз вече думнах две , сега даже и да затворя тази ,просто ще ме дисквалифицират
              Мнението ми води до фалит !

              Коментар


              • Да еа маа му, ако го беше отвъртял досега да си победил

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                  Обемите са стандартен (1) лот на сделка - според правилата и нямаме право
                  на повече от една открита позиция едновременно , чист дейтрейдинг , не ми е по
                  вкуса , нито по стила , ама играем като сме се хванали и това е
                  И аз понеже на мойта си платформа имам само EUR/USD си правя сметките
                  за другите двойки , които ни се пада да търгуваме , спрямо него .
                  Затваряй позицията и играй късо де Имаш още половин час

                  Коментар


                  • Обемите са стандартен (1) лот на сделка - според правилата и нямаме право
                    на повече от една открита позиция едновременно , чист дейтрейдинг , не ми е по
                    вкуса , нито по стила , ама играем като сме се хванали и това е
                    И аз понеже на мойта си платформа имам само EUR/USD си правя сметките
                    за другите двойки , които ни се пада да търгуваме , спрямо него .
                    Мнението ми води до фалит !

                    Коментар


                    • Ако обемите са едни и същи, единственият ти изход е шорт пък квото ще да става. В момента ти води със затворена сделка и имате еднакви позиции. Какво го мислиш?

                      Коментар


                      • Не моа разбера нищо за обемите на сделките. Квой тва дълго, късо а обем не пише

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                          Помним , помним , мен пък много ме кефеха графиките на Коко едно време ,
                          хем шарени и яки , хем ги напипваше нещата
                          Стига си се отплесвал бе Уйча Ще те победят Давай късо, късо и 2 пешки метър и готово

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от клюкавицата Разгледай мнение
                            Помните ли, че пръвиот имаше да му връща 100 долара от некаков бас, ама така и не му ги връна, колко години вече се прави на ударен.
                            Помним , помним , мен пък много ме кефеха графиките на Коко едно време ,
                            хем шарени и яки , хем ги напипваше нещата
                            Мнението ми води до фалит !

                            Коментар


                            • Имаше тука през годините ного арни и юбави трендари, ама един по един фалираха...

                              Язе сакам да киризим дюел между бат Пешо Карайованов и Коко, помните ли, че пръвиот имаше да му връща 100 долара от некаков бас, ама така и не му ги връна, колко години вече се прави на ударен.
                              Last edited by клюкавицата; 03.06.2013, 13:38.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                                Правите сметки без кръчмаря , но истината е че много големи имена са се
                                събрали във въпросния дуел , та така , освен алкохол друго не залагайте


                                Гази ги наред "големите имена".Нема да им се пУашиш.Всички са равни пред пазара

                                И да паднем и да бием,пак ще се напием

                                Късмет

                                Коментар

                                Working...
                                X