IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-добрият трейдър във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
    Правите сметки без кръчмаря , но истината е че много големи имена са се
    събрали във въпросния дуел , та така , освен алкохол друго не залагайте
    Уйча нема се пуашиш!!!

    Коментар


    • Правите сметки без кръчмаря , но истината е че много големи имена са се
      събрали във въпросния дуел , та така , освен алкохол друго не залагайте
      Мнението ми води до фалит !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Aris Разгледай мнение
        Къде мога да заложа някой лев за Вуйчо?
        При мен

        Коментар


        • Къде мога да заложа някой лев за Вуйчо?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
            "Новият премиер Пламен Орешарски е моторът на едни от най-тайните операции с външния ни дълг, спестили милиарди на българските данъкоплатци. Избягва да говори за тях, освен с недомлъвки.
            Предпочита да мълчи за пробивите си, които го нареждат сред едни от най-талантливите играчи на Уолстрийт. Той едновременно съчетава уменията на държавник и на трейдър от световна класа."
            С тайни операции Орешарски спестил милиарди от външния дълг
            http://e-burgas.com/archives/50748
            Този не е от нашия форум. Ма, па е добър.
            Е да де, ама те в други форуми вярват на тези глупости

            Коментар


            • "Новият премиер Пламен Орешарски е моторът на едни от най-тайните операции с външния ни дълг, спестили милиарди на българските данъкоплатци. Избягва да говори за тях, освен с недомлъвки.
              Предпочита да мълчи за пробивите си, които го нареждат сред едни от най-талантливите играчи на Уолстрийт. Той едновременно съчетава уменията на държавник и на трейдър от световна класа."
              С тайни операции Орешарски спестил милиарди от външния дълг
              http://e-burgas.com/archives/50748
              Този не е от нашия форум. Ма, па е добър.
              http://georgipiskov.blogspot.com

              Коментар


              • Real Land Lord , който и да си , благодаря !
                Аз нямам нищо против никой пишещ тук , макар в началото да бях малко груб
                Мнението ми води до фалит !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Real Land LORD Разгледай мнение
                  Здравейте

                  Привет на всички и нека знанията бъдат с вас


                  Причината поради която се включвам е прозаична, недоволството

                  Просто исках да кажа няколко думи на един плебей, припознал образа в огледалото, след зверски запой, като патриций

                  Не те знам какъв лорд си, дано не си като женя минчев, че на него му се наложи стари баби да полазва за титлата

                  Не те знам колко LAND имаш, и дали изобщо я имаш


                  Но за едно съм сигурен, че го имаш, даже е в излишък, злобата


                  А най-интересното при нея е, че раязда човека който я испитва отвътре.


                  Вместо да се радва на всичките цветните моменти в живота, злобния човек вижда само гранитно сиво небе, готово да го смаже.


                  Да дойдем на темата, в моите очи Вуйчо вече е победител, обеснявам, на него му е гласувано доверие от хора които трябва да я разбират тая работа, явно и той я разбира.

                  Дано само гласувалите за него не са сеирджии, защото ще е жалко, не за него, а за тях.

                  Вуйче, макар и метода ти за търговия да не ми допада, мога да ти пожелая само УСПЕХ


                  Изчетох цялата тема, едната причина да се включа я споменах по-горе, другата е, репликата на Вуйчо - такива като теб, ме направиха това което съм.

                  Та, Вуйче ти за мен си победител


                  пп.1 За болните владетели на земи, да поясня, той не съм аз

                  пп.2 Админите гледам, че сечете много, тук няма личностни нападки, просто мнениене на страничен наблюдател.Доколкото ми е известно, в тая бананова република, все още е позволено хората да говорят това което мислят

                  пп.3 Ще съм ви благодарен да публикувате мнението ми така както е написано.


                  Вуйче майна, понеже те разконспирираха,.

                  Поздрав

                  http://www.youtube.com/watch?v=skC8eQJ_6RE
                  Aшколсун , Real Lord .............. + 1

                  Коментар


                  • zdfgj

                    Здравейте

                    Привет на всички и нека знанията бъдат с вас


                    Причината поради която се включвам е прозаична, недоволството

                    Просто исках да кажа няколко думи на един плебей, припознал образа в огледалото, след зверски запой, като патриций

                    Не те знам какъв лорд си, дано не си като женя минчев, че на него му се наложи стари баби да полазва за титлата

                    Не те знам колко LAND имаш, и дали изобщо я имаш


                    Но за едно съм сигурен, че го имаш, даже е в излишък, злобата


                    А най-интересното при нея е, че раязда човека който я испитва отвътре.


                    Вместо да се радва на всичките цветните моменти в живота, злобния човек вижда само гранитно сиво небе, готово да го смаже.


                    Да дойдем на темата, в моите очи Вуйчо вече е победител, обеснявам, на него му е гласувано доверие от хора които трябва да я разбират тая работа, явно и той я разбира.

                    Дано само гласувалите за него не са сеирджии, защото ще е жалко, не за него, а за тях.

                    Вуйче, макар и метода ти за търговия да не ми допада, мога да ти пожелая само УСПЕХ


                    Изчетох цялата тема, едната причина да се включа я споменах по-горе, другата е, репликата на Вуйчо - такива като теб, ме направиха това което съм.

                    Та, Вуйче ти за мен си победител


                    пп.1 За болните владетели на земи, да поясня, той не съм аз

                    пп.2 Админите гледам, че сечете много, тук няма личностни нападки, просто мнениене на страничен наблюдател.Доколкото ми е известно, в тая бананова република, все още е позволено хората да говорят това което мислят

                    пп.3 Ще съм ви благодарен да публикувате мнението ми така както е написано.


                    Вуйче майна, понеже те разконспирираха,.

                    Поздрав

                    http://www.youtube.com/watch?v=skC8eQJ_6RE

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Що реши, че съм стиснат бре юрушов?
                      Стискаш ябълката като невидел !!!
                      Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                        Форекса не е БеФеБету
                        Благодаря SPART , интересното е че нямам такива позиции , които да влача
                        Нищо , както и да е , демотата все пак са на второ място , а за БФБ-то ясно
                        Мнението ми води до фалит !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                          ....
                          ПП: Някой знае ли защо в класацията на Dukascopy , участници с далеч по
                          малък баланс от моя са на по предна позиция ....
                          Аз знам,особено ако влачиш инвестиционни печалби (т.е - незатворени загуби,с надеждата до края на конкурса пазаря да тръгне в твоята посока ....) ......Имай си напредвид - както казват по бургаските села - че форекса не е БеФеБету
                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            максудски мангал!
                            Знаеш ги махалите във Варна

                            Коментар


                            • максудски мангал!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Абе стисльо си си. Един мангал си на4ел и то на под минимална заплата!!! Това не е ли подсъдимо всъщност?
                                Не съм те начевал бре Или аз не разбирам кво искаш дакажеш

                                Коментар

                                Working...
                                X