IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-добрият трейдър във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от scrooge mcduck*
    .....
    РУКИТО НЯМА ПАРИ ЗА ЦИГАРИ И КАКВО ДА ЯДЕ, ТРЪГНАЛ МИ ДА СТАВА ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ДЮКАСКОПИ.ХАХААХХАХАХ.....
    Нямам време да се занимавам с него,но по-важното е че Бат Седефчо плати 100% сметката в 4:30 сутринта в ....еди-къде си в София, през еди-коя си година - стана и си тръгна! След което всички се запитахме на глас :"Абе тоз нормален ли е да говори такива неща!" На въпросната среща бяхме цифром и словом 4 (четири) одобрени човека....И между впрочем представителстовото на Дюкас се опече именно след нея на другия ден,но за това разбрах косвено впоследствие...... Тъй че тоя път за сефте съм склонен да ти повярвам като цяло,но Соколов,запомни едно - с писане по форуми справедливост няма да намериш,уви!

    Имах покана да посетя офиса на Червения площад във Варна,но предварително ми беше ясно ,че всичко е една переструвка,а това за мен е предостатъчно като аргументи за отказ!

    И имай предвид че необолшевиките не обещаваме абсолютно нищо на никого !

    Прочетох и постовете на Робоко при Желев,но .......полза за тебе си личи че няма!
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от scrooge mcduck*
      КАКВООООООО, АХАХХАХАХАХ ПО ГОЛЯМА ГЛУПОСТ НЕ БЯХ ЧУВАЛ.
      РУКИТО НЯМА ПАРИ ЗА ЦИГАРИ И КАКВО ДА ЯДЕ, ТРЪГНАЛ МИ ДА СТАВА ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ДЮКАСКОПИ.ХАХААХХАХАХ

      ЧЕРКЕЗОВ ТОВА КОГА Е БИЛО, АКО ВЪОБЩЕ Е БИЛО ИЛИ НЯКОИ ТЕ Е ИЗЛЪГАЛ ПАК. Ако това беше истина, сега така ли щеше да се излага, а ?
      Черкезов, знам че не ти е добре по принцип, но тука се обърка.И то пак заради диагнозата ти ли е само?

      Тои и е-бат седефчо показваше стейтмънти на сметки за по 800,000 или 1.200000 млн. единици, но плащаше наеми по 3000 хил евро. а запалти на служителите си не.И нямаше даже пари за цигари.Същият измекяр като Рукито.Да не ви казвам, колко хора включително и мен измамиха със сметки и какви ли не глупости.

      Това знаеше ли го?А да не говорим, колко хиляди единици заминаха да се доказват един на друг.Рукито беше с сметка от 400 единици и търгуваше в офиса докато не ги изгуби и тях. А това на друг брокер и дргу клиент, това е малко професионализъм.
      След което отиде и каза на банката, към която има кредит от 3000 единици, че има участие във фирамта и запорираха цялата фирма. Сматай какви смешници.

      А бе какво да ви обеснявам с такива като вас, няма оправия.Вие сте за затвора, такива измамници.


      ТОВА ЗАСЛУЖАВАТ ДА ЗНАЯТ ХОРАТА ЗА ТАКИВА МАЛОУМНИЦИ.И СЛЕД КАТО ИМАТ ТАЗИ ИСТОРИЯ ДА ИНВЕСТИРАТ В ТЯХ. АХХААХАХ
      Аз не съм инвестирал в Рукито защото загубих парите преди да му ги дам
      Но ми е показвал стейтмънти и невероятни печалби, не вярвам че е увътрил някого защото щеше да се разчуе!!
      Освен ти който явно си приел лично негови забележки, никой друг не си е позволил да му прави черен пиар!! Нали съм прав?
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от scrooge mcduck*
        Наивник, явно нищо не знаеш, а кои те пита, да се обаждаш.Ето това говори, колко си културен и колко струваш по принцип.
        А този дето ти говори, че Рукито нямал нищо общо е някои като тях.Да знаеш да не изгориш и ти.Ама изгаряй толкова ти стига явно.
        Ти за мен грижа не бери. Аз пари на трейдъри не давам.
        Мога и сам да си ги губя

        Коментар


        • Първоначално изпратено от музовир
          Наивник, защо лорда като си даде телефона го баннахте от ТИМ?
          Е, аз на Лорда казах ли му да пие още едно и да си ляга? Не можеш да кажеш, че не си бил предупреден

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            20000 кинта Е мое ли да им бачкаш 2 години без пари
            Значи аз съм виновен таака ли? аааахахахах
            Нещо си объркал влака, също като този деот ти говори тези глупсоти.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от scrooge mcduck* Разгледай мнение
              Ами Руките беше съдружник в оод със капитал от 100 лв.Ти и ти ли имаш същото мислене.Питай Рукито има ли пари за цигари и след това ще си говорим за трейдъри и особено колко са добри.
              А сега си обърна палачинакта.Не са 200 лева, явно си малоумен.
              Просто нищо не знаеш, а бързаш като теле пред майка си.Това дали си взел или не кои го интересува?
              Но защо говориш за 200 лева, като са примерно по 100. Малоумен ли си или просто авера ти Рукито те е излъгал както и доста хора.Мамицата ви и измамици.
              Това заслужаваш, след като не си запознат, а си вреш носа.
              Ей палячо, когато руките управляваше 10 милиона евро ти си играл тото шанс и еврофутбол Срам нямате ли бе хора!!
              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от scrooge mcduck* Разгледай мнение
                Но защо говориш за 200 лева, като са примерно по 100. Малоумен ли си
                20000 кинта Е мое ли да им бачкаш 2 години без пари

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  E що да съм малоумен бре Duck. Aз през годините, каквото съм си изработил съм си го взел Ти ривеш за 200 кинта. А и до колкото знам Руки няма общо с глупостите, които пишеш
                  Ами Руките беше съдружник в оод със капитал от 100 лв.Ти и ти ли имаш същото мислене.Питай Рукито има ли пари за цигари и след това ще си говорим за трейдъри и особено колко са добри.
                  А сега си обърна палачинакта.Не са 200 лева, явно си малоумен.
                  Просто нищо не знаеш, а бързаш като теле пред майка си.Това дали си взел или не кои го интересува?
                  Но защо говориш за 200 лева, като са примерно по 100. Малоумен ли си или просто авера ти Рукито те е излъгал както и доста хора.Мамицата ви и измамици.
                  Това заслужаваш, след като не си запознат, а си вреш носа.

                  Коментар


                  • Наивник верно е странна птица
                    С уважение към трейдинг експириънса му , ама горе долу нацелва моментите
                    на корекции , рано влиза обаче според моето скромно мнение
                    Мнението ми води до фалит !

                    Коментар



                    • Отдавна не съм ходил в Сатирата.Разбихте ме.Тенкю,пийпъл!
                      Аплодисментите са и към героите от Политика!И 30+!
                      Last edited by ExtraRange; 08.05.2013, 23:44.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от scrooge mcduck*
                        Ама и ти си същят малоумник, този начин на мислене едва ли ще оцелее много на пазарите, като твеото.
                        Ама айде да не съм ти пророк.Сам ще си кажеш.Малоумна маймуно.
                        И със валентинки не мен трябва да поздравяваш, малоумник.
                        E що да съм малоумен бре Duck. Aз през годините, каквото съм си изработил съм си го взел Ти ривеш за 200 кинта. А и до колкото знам Руки няма общо с глупостите, които пишеш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от БАЦЕ
                          Компютърна ку.во............само да те те фана....а това ше стане ........сам ще си напишеш у форумо какво е станало ................ Немаш си на идея ...... кви лай.а ша фърчат до под мишниците.........!!
                          Още сега ти пиша личния си телефон, на когото могат да ми звънят всички инвеститори освен твоята светла личност 0888927925. Димитър.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от БАЦЕ
                            Компютърна ку.во............само да те те фана....а това ше стане ........сам ще си напишеш у форумо какво е станало ................ Немаш си на идея ...... кви лай.а ша фърчат до под мишниците.........!!
                            Моля модератора да се заеме с този комплексар!
                            Не мога да си замърсявам съзнанието с груба и мръсна реч, независимо че е написана!!!
                            Някой хора много погрешно я разбраха демокрацията, не работят или по-малко работят от комунистите, псуват като гамени и паразитират на гърба и шията на другите.
                            Братя ако искате да станете светли хора, моля внимавайте каква реч използвате!!
                            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от БАЦЕ
                              Компютърна ку.во............само да те те фана....а това ше стане ........сам ще си напишеш у форумо какво е станало ................ Немаш си на идея ...... кви лай.а ша фърчат до под мишниците.........!!
                              Много интересно, хайде да си разменим телефоните!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Е, аз ся влизам. Не знаех кви ги е творил в другите теми
                                Добър вечер! Творя.

                                Коментар

                                Working...
                                X