IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-добрият трейдър във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Е, аз ся влизам. Не знаех кви ги е творил в другите теми
    От 10 мин се хиля като пача в политиката със соки........

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      НЕЕЕЕ, направо да си ляга....
      Е, аз ся влизам. Не знаех кви ги е творил в другите теми

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Лорде, пий още едно и си лягай!
        НЕЕЕЕ, направо да си ляга....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          Кво сравняваш бе п---з нещастен?!!?! Наивник нищо не призна, значи не си добър доносник, не ставаш за доносник, а аз на теб разчитах да ми го докараш този наивник на тепсия, да ми го разнесеш на клюка, да ми го натопиш на тепсия за да го съсипя от близУ, ти мизерник нещастен, дори не можа да му вземеш душата и дори не можа да му изсмучеш кръвта!
          Лорде, пий още едно и си лягай!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
            Предричам , че темата ще стане повече хейтърска от колкото позитивна , демек повече ще се изпише кой не става , а не кой е добър ...............но да видим !? Аз гласувам за Дон Карлос , Стамба 69 и Анон ...........а от роднините за Тато и Вуйчо ............. п.п Не съм трейдър , само чета и в последствие сравнявам ......
            Кво сравняваш бе п---з нещастен?!!?! Наивник нищо не призна, значи не си добър доносник, не ставаш за доносник, а аз на теб разчитах да ми го докараш този наивник на тепсия, да ми го разнесеш на клюка, да ми го натопиш на тепсия за да го съсипя от близУ, ти мизерник нещастен, дори не можа да му вземеш душата и дори не можа да му изсмучеш кръвта!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
              Има и един много успешен трейдър от Шумен който върти милиони! Но му забравих името.
              Както и една дама от Шумен, която също върти милиони но нямат и двамата нищо общо с гурото Светлин!!
              Да не е един от Добрич? Пастор му е малкото име

              Коментар


              • Има и един много успешен трейдър от Шумен който върти милиони! Но му забравих името.
                Както и една дама от Шумен, която също върти милиони но нямат и двамата нищо общо с гурото Светлин!!
                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Далеч съм от такива титли аз И да се разстворЕ и да не Бих казал кой е според мен, но първо да каже, кой е, защо се интересува и т.н. Кво е тва - първи пост "Кой е най-добрия"
                  Ами може данъчен да е
                  Ако е данъчен,да му мислят тия,дето си удвояват акаунтите за ден
                  Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                  Коментар


                  • Предричам , че темата ще стане повече хейтърска от колкото позитивна , демек повече ще се изпише кой не става , а не кой е добър ...............но да видим !? Аз гласувам за Дон Карлос , Стамба 69 и Анон ...........а от роднините за Тато и Вуйчо ............. п.п Не съм трейдър , само чета и в последствие сравнявам ......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      Наивник,
                      Няма да почерпи, дори и ако земята се разствори!!!!!!!!!!!
                      ГАРАНЦИЯ!
                      Далеч съм от такива титли аз И да се разстворЕ и да не Бих казал кой е според мен, но първо да каже, кой е, защо се интересува и т.н. Кво е тва - първи пост "Кой е най-добрия"
                      Ами може данъчен да е

                      Коментар


                      • Как си знаех кои са дзифтарлъците! Еба ти катилите!!!!!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Теб не ти ли дадоха 200-та кинта бре ревльо?
                          Ахааа, ясно, ядно!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от scrooge mcduck* Разгледай мнение
                            Ами, дааа Рукито и то заедно с Е-БАТ-Седефчо са едни от най добрите, но само когато спът. ахахха
                            Напълно малоумни същества заробили и излъгали доста хора.
                            Теб не ти ли дадоха 200-та кинта бре ревльо?

                            Коментар


                            • Наивник,
                              Няма да почерпи, дори и ако земята се разствори!!!!!!!!!!!
                              ГАРАНЦИЯ!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от irish Разгледай мнение
                                Рукито и Фицката, нещо напоследък ги няма във форума
                                Ами, дааа Рукито и то заедно с Е-БАТ-Седефчо са едни от най добрите, но само когато спът. ахахха
                                Напълно малоумни същества заробили и излъгали доста хора.

                                Коментар

                                Working...
                                X