IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-добрият трейдър във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
    Какво е станало+?!!
    Аз го бях пазарил същия да ръководи трейдърския ми отдел преди 3 г. когато набирах клиенти.
    Е,да ама БиЕнПи-Париба - Франкфурт му дадоха повече от тебе и ти го взеха из под носа....Откакто слезе от колата да си сложи чистачките в едно от предградията на германския град,не съм чул или прочел нищо от и за него .....Дано някой ме опровергае ....
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Тук каква сеч е настанала, не е истина. Явно целта е да се правят поне по 10 регистрации на де!!!
      След тази публикация , край акаунта ще бъде унищожен като този на Музовир и ЛАНЛОРДА. !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
        Ами има някои "неточности"! Докато не угасна фрий-зоната пишех само там и чат-пат при Матеев....Междувременно в зоната много рядко се изявяваше Рукито като Грийди,който му е първоначалния ник....Основните му писания винаги са били тук в инвестора,а и зарибявките му.....Бат Седефчо се намърда в зоната едва след като беше умряла и можеш да погледнеш кога се е регнал и колко поста има - не повече от 40 по памет,след което се премести при Желев и почна да се прави.....

        Тук обаче пропускаш един друг софийски герой( вероятно не го познаваш) - Филипс - който се опита да гаси пожара с насрещен огън,а умотворенията му можеш да прочетеш пак при Желев където имаше собствен 'блог"
        А бе както и да е Филипс, първи се осети какво ще стане.А това да ли е бил с насрещен огън са пак от измислицете на някои друг.Това е.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
          А
          Тук обаче пропускаш един друг софийски герой( вероятно не го познаваш) - Филипс - който се опита да гаси пожара с насрещен огън,а умотворенията му можеш да прочетеш пак при Желев където имаше собствен 'блог"
          Какво е станало+?!!
          Аз го бях пазарил същия да ръководи трейдърския ми отдел преди 3 г. когато набирах клиенти.
          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
            Ако е изгубил пари това прави ли го мошеник?
            По скоро не е имал късмет!!!
            Колко пари е избушил?
            Не само това затвориха офиса и фалираха, а това какво точно го е предизвикало, освен тяхния професионализъм, незнам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от scrooge mcduck* Разгледай мнение
              .....
              А тои даже каза, че си ял от масата му и бил платил, а ти си плюл във форума преди години.
              Ами има някои "неточности"! Докато не угасна фрий-зоната пишех само там и чат-пат при Матеев....Междувременно в зоната много рядко се изявяваше Рукито като Грийди,който му е първоначалния ник....Основните му писания винаги са били тук в инвестора,а и зарибявките му.....Бат Седефчо се намърда в зоната едва след като беше умряла и можеш да погледнеш кога се е регнал и колко поста има - не повече от 40 по памет,след което се премести при Желев и почна да се прави.....

              Тук обаче пропускаш един друг софийски герой( вероятно не го познаваш) - Филипс - който се опита да гаси пожара с насрещен огън,а умотворенията му можеш да прочетеш пак при Желев където имаше собствен 'блог"
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от scrooge mcduck* Разгледай мнение
                ами малоумна ти работа.Това е.
                Влезни и разгледай forexforum на желев и виж темата за Стандарт инвестмънт.Абсолютна помия в която, чак Рукито се включил да обеснява колко добър дърводелец е.Как е? Просто егото му е по голямо от носа му и не вижда нищо друго.
                Ти май си далече от новините в бранша, а защо въобще ти пиша, след като си толкова неинформиран.
                Ако е изгубил пари това прави ли го мошеник?
                По скоро не е имал късмет!!!
                Колко пари е избушил?
                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от scrooge mcduck* Разгледай мнение
                  Ти пък сега какво точно питаш, трейдър съм със Външен мениджърски акаунт в дукас?
                  Друго?
                  Това ми стига Баааах мама му, Външен мениджърски акаунт в дукас Това звучи като нещо голямо и синьо
                  Хайде лека, че трябва да ставам рано!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Чакай сега. Не разбрах последно трейдър ли си или са те трейдвали без пари?
                    Ти пък сега какво точно питаш, трейдър съм със Външен мениджърски акаунт в дукас?
                    Друго?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                      Е как от голяма финансова къща, ще изгубят?!
                      Докато не се оплачат 5 човека поне няма да повярвам!!
                      Аз съм ходил в офиса им в гръцката махала във Варна, който трябваше да стане главно представителство на ДукаСкопи
                      ами малоумна ти работа.Това е.
                      Влезни и разгледай forexforum на желев и виж темата за Стандарт инвестмънт.Абсолютна помия в която, чак Рукито се включил да обеснява колко добър дърводелец е.Как е? Просто егото му е по голямо от носа му и не вижда нищо друго.
                      Ти май си далече от новините в бранша, а защо въобще ти пиша, след като си толкова неинформиран.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от scrooge mcduck* Разгледай мнение
                        ахаха Ами що се обаждаш? При трейдърите хахах
                        Чакай сега. Не разбрах последно трейдър ли си или са те трейдвали без пари?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от scrooge mcduck* Разгледай мнение
                          ахахах ама вие да не сте един и същ човек, а ?
                          Малоумна ви работа. Рукито участваше като съдружник във Стандарт Инвестмънт-Валутни пазари, да ти кажа ли каде им бяха офисите. Да ти кажа ли, че Стефан Стефанов изп.директор на СИ отрича да е имало такива офиси.
                          Колосална измама, и на мен са ми показвали таквиа стейтмънти и добре че ни им вярвам.А ти си се вързал и продължаваш да ме занимаваш с на Руките големите стейтмънти, аз ли да ти казвам, че това не е ганация за нищо.
                          А да не говорим за дърводелските му способности и въобще мениоджърските му такива.

                          Със английска гинмазия е само ужас.Ето на разчу се.Чверкезов
                          Е как от голяма финансова къща, ще изгубят?!
                          Докато не се оплачат 5 човека поне няма да повярвам!!
                          Аз съм ходил в офиса им в гръцката махала във Варна, който трябваше да стане главно представителство на ДукаСкопи
                          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Ти за мен грижа не бери. Аз пари на трейдъри не давам.
                            Мога и сам да си ги губя
                            ахаха Ами що се обаждаш? При трейдърите хахах

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                              Нямам време да се занимавам с него,но по-важното е че Бат Седефчо плати 100% сметката в 4:30 сутринта в ....еди-къде си в София, през еди-коя си година - стана и си тръгна! След което всички се запитахме на глас :"Абе тоз нормален ли е да говори такива неща!" На въпросната среща бяхме цифром и словом 4 (четири) одобрени човека....И между впрочем представителстовото на Дюкас се опече именно след нея на другия ден,но за това разбрах косвено впоследствие...... Тъй че тоя път за сефте съм склонен да ти повярвам като цяло,но Соколов,запомни едно - с писане по форуми справедливост няма да намериш,уви!

                              Имах покана да посетя офиса на Червения площад във Варна,но предварително ми беше ясно ,че всичко е една переструвка,а това за мен е предостатъчно като аргументи за отказ!

                              И имай предвид че необолшевиките не обещаваме абсолютно нищо на никого !

                              Прочетох и постовете на Робоко при Желев,но .......полза за тебе си личи че няма!
                              Е ти пък пак се обади, защо търсиш за някого полза от тази грандиозна измама.Особено за мен, пак прекаляваш с баланса.

                              След като знаеш за какъв малоумник става на въпрос, какво да очакваш?
                              А тои даже каза, че си ял от масата му и бил платил, а ти си плюл във форума преди години.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                                Аз не съм инвестирал в Рукито защото загубих парите преди да му ги дам
                                Но ми е показвал стейтмънти и невероятни печалби, не вярвам че е увътрил някого защото щеше да се разчуе!!
                                Освен ти който явно си приел лично негови забележки, никой друг не си е позволил да му прави черен пиар!! Нали съм прав?
                                ахахах ама вие да не сте един и същ човек, а ?
                                Малоумна ви работа. Рукито участваше като съдружник във Стандарт Инвестмънт-Валутни пазари, да ти кажа ли каде им бяха офисите. Да ти кажа ли, че Стефан Стефанов изп.директор на СИ отрича да е имало такива офиси.
                                Колосална измама, и на мен са ми показвали таквиа стейтмънти и добре че ни им вярвам.А ти си се вързал и продължаваш да ме занимаваш с на Руките големите стейтмънти, аз ли да ти казвам, че това не е ганация за нищо.
                                А да не говорим за дърводелските му способности и въобще мениоджърските му такива.

                                Със английска гинмазия е само ужас.Ето на разчу се.Чверкезов

                                Коментар

                                Working...
                                X