IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-добрият трейдър във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ДОБРИТЕ ТРЕИДЪРИ СИ РАБОТЯТ И НЕ СЕ ХВАЛЯТ..КАРАИВАНОВ ГО ЗНАЕМ КАК ВЪРТИ ПАРИ, А МИНЕВ Е ПРЕПОДАВАТЕЛ ТЕОРЕТИК ПО СКОРО

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
      Чувал съм че Караиванов е най-добрия учител в България а г-н Светлин Минев е най-добрия трейдър, но до колкото знам с годините му е омръзнало да търгува и сега се е отдал на творческа и научна дейност.
      тука с тая тема искате да измерите неизмеримото,
      докторе по какво ги мерите тия трейдъри, кой колко книги е написал(преписал) и кой колко хора е обучил ли
      “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

      Коментар


      • Стамба69 се справя според мен доста добре и може би дългосрочно е на плюс,но ако има как той да каже

        Коментар


        • фаворити: коко и дон Карлос
          If something inspires you, follow it! Henry Ford

          Коментар


          • Чувал съм че Караиванов е най-добрия учител в България а г-н Светлин Минев е най-добрия трейдър, но до колкото знам с годините му е омръзнало да търгува и сега се е отдал на творческа и научна дейност.
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • Груев е строител на пирамиди- сега рекламира с кола БМВ, а Кръстев е сериозен човек и наистина успешен..но с акции и земя...Честно казано и аз не понавам успешен дългосрочен треидър на ФОРЕКС

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                Имаше един дето пеше напис книгата " Живея не знам си къде , печеля в Америка", той успешен ли е?
                След третия си фалит, сега е в SCI
                Много интересна тема, но още по интересен въпрос е има ли въобще успешни дейтрейдъри, особено пък на форекс пазара, и то не само у нас а и по света.
                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                Коментар


                • Благодаря на малката част мнения по темата. Странно, как така никой не посочи сам себе си?

                  Добре, досега бяха споменати следните имена/прякори:

                  Петър Караиванов (единственото име);

                  Тони 1975 (сам се отказа), Рукито, Фицката, Anon (номинация с аргументи), Е-БАТ-Седефчо, Дон Карлос , Стамба 69.

                  Дано не съм пропуснал някой!

                  Сещате ли се за някой друг? От опит знам, че всеки може да каже поне 2-3 имена (не прякори).

                  Приемам и лични съобщения

                  SPART, ти пишеш по форумите от доста години и си нещо като хроникьор . Твоето мнение би било интересно.

                  Коментар


                  • Имаше един дето пеше напис книгата " Живея не знам си къде , печеля в Америка", той успешен ли е?
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • най-добрия трейдър във форумя

                      От доста години чета по БГ форуми и досега не съм видял такъв трейдър
                      пък дори и да съществува.Единствено има тук таме някои добри идеи и
                      опит за мислене.
                      Може би който е добър се е покрил

                      Коментар


                      • Най-добрия трйдър e ПРАСИТО.
                        Най-слаб трейдър e МАМУН.
                        Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от scrooge mcduck* Разгледай мнение
                          ахахах ама вие да не сте един и същ човек, а ?
                          Малоумна ви работа. Рукито участваше като съдружник във Стандарт Инвестмънт-Валутни пазари, да ти кажа ли каде им бяха офисите. Да ти кажа ли, че Стефан Стефанов изп.директор на СИ отрича да е имало такива офиси.
                          Колосална измама, и на мен са ми показвали таквиа стейтмънти и добре че ни им вярвам.А ти си се вързал и продължаваш да ме занимаваш с на Руките големите стейтмънти, аз ли да ти казвам, че това не е ганация за нищо.
                          А да не говорим за дърводелските му способности и въобще мениоджърските му такива.

                          Със английска гинмазия е само ужас.Ето на разчу се.Чверкезов
                          Соколов, тук съм съгласен с теб. И моето мнение за Рукито е същото. Не е възможно едновременно да скалпира, като е в сделката за секунди или минути и да пише във форума едновременно с това.
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • БАЦЕ

                            Не се карайте, най добрият трейдър който е писал в този форум е Матеев, защото той правилно е разбрал , че по добър трейдинг от това да пуснеш един компютър и в него всеки ден да се търкалят милиони и то на хора дето ги нямат тези пари и да ти остава разликата от лихвените диференциали по валутна двойка няма. Чиста работа, нямаш черни дни в които да си загубил пари, нямаш и скъсани нерви и не страдаш от личностно раздвоение.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                              Искам да арармирам нещо. Може би това ми е последния постинг, но го регистрирам като час и дата. Единствено защитаващи циганите послания бяха изтрити в тази тема и в още около 2-3 теми!!!!!!!!
                              Това е проява на расова дискриминация и откровен расизъм. Само Лорда , Музовир и няколко подобни никове , плюс още два - три които бяха от паралелни часови зони си позволиха да заявят своята етническа принадлежност. Бяха санкционирани с издевателства като пълен игнор!!!!!!!!!!!!!! Ако има и други пострадали от същото отношение от сайта инвестор .бг, нека се обадят на редакционните телефони или имели, или се свържат с редакцията на в-к анти.
                              аз също съм пострадал триха ме и мен,както и оня циганин с който спорих.имал три ника и в момента пише от единия
                              аз съм българин и се чувствам,обиден, щом са ме трили за спора ми с циганина.
                              може ли да ме посъветваш,къде да ревна,че съм жертва на расизъм.то тука от мангали не може, един БЪЛГАРИН да напише,нещо
                              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                              Коментар


                              • Искам да арармирам нещо. Може би това ми е последния постинг, но го регистрирам като час и дата. Единствено защитаващи циганите послания бяха изтрити в тази тема и в още около 2-3 теми!!!!!!!!
                                Това е проява на расова дискриминация и откровен расизъм. Само Лорда , Музовир и няколко подобни никове , плюс още два - три които бяха от паралелни часови зони си позволиха да заявят своята етническа принадлежност. Бяха санкционирани с издевателства като пълен игнор!!!!!!!!!!!!!! Ако има и други пострадали от същото отношение от сайта инвестор .бг, нека се обадят на редакционните телефони или имели, или се свържат с редакцията на в-к анти.

                                Коментар

                                Working...
                                X