IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
    Той отговорът тепърва започва - вземай пуканки и нещо за пиене


    И аз съм тука - има и пиене и чакам марандича да се включи по сериозно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от absfresh
      Нещо вече спряхме да се дуем на шамари и ритници и почнахме на буби, сега какво и него ли да го вадя на масата.

      Момче, спри да се излагаш.

      Няма какво да науча от теб, нямам желание да те уча на каквото и да било. Случайно те мернах и те заядох. 90% от думите ти за пазарите в тази тема нямат логика. Най-много да подведеш някой бунак, но то и бунаци няма. Седим 10 човека и ти се смеем на глупостите.

      Само за протокола, подозирам, че среднодневният ми обем е колкото твоя за цялата ти кариера.
      Човече,не си губи времето с този смешко
      Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

        П.П. Да се фукам, че след 4 месеца съм направил 300% профит от една позиция ли? Че аз ще ти ги направя за 2 седмици само тоя резултат същия и то без никакъв риск и в пъти по-малък ресурс.
        Ама това сигурно върху някой центов акаунт , като тоя дето показа вчера с позицийки по 0.1.
        Я дай да ги видим тези 300% за 2 седмици, па барем ако имаш так едни 10-на поредни успешни седмици, ехееее, мечти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
          @маранди, благодаря за отговора!
          Той отговорът тепърва започва - вземай пуканки и нещо за пиене
          Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
            Маранди Абсолютно си в грешка евро долар е ЕДИНСТВЕНАТА сносна двоика и истинските треидари са САМО НА НЕЯ....това го запомни и повече него казваи някаде .Колкото до Д карлос...нее хубаво дасе говори зад някого но няма грам понятие от форекс
            Котьо,

            резервите, които трябва да провизирам за тая двойка са ми в пъти по-големи, отколко да денся в други с пъти по-малък риск.

            Имаш скорост на превъртане на акаунт ти казах, за какъв чеп ми е да си блокирвам средства за тъпа валутна двойка, кат' мога да издъня в пъти по-добър резултат от други и много по-малък ресурс? ( риторично ).

            П.П. Да се фукам, че след 4 месеца съм направил 300% профит от една позиция ли? Че аз ще ти ги направя за 2 седмици само тоя резултат същия и то без никакъв риск и в пъти по-малък ресурс.

            Коментар


            • @маранди, благодаря за отговора!

              Коментар


              • Маранди Абсолютно си в грешка евро долар е ЕДИНСТВЕНАТА сносна двоика и истинските треидари са САМО НА НЕЯ....това го запомни и повече него казваи някаде .Колкото до Д карлос...нее хубаво дасе говори зад някого но няма грам понятие от форекс
                Животът е огледало.....усмихвай се

                Коментар


                • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
                  Можеше да го кажеш много по-просто и кратко.
                  Е/Д е двойка с голяма воатилност и е само за професионалисти.
                  Бе, имам и в тая позиция % от портфейла си, но гледам да е между 6-10% със все запасите ( отместените стоп-ове на майната си ) от всички от позиции бай/селл в нея и т.н.

                  П.П. Просто се чудя защо всичко се ръга в тая двойка? Вчера видял форекс и вече дъни там.

                  После що изгорял. Аматьори кат' Онуфряка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Прекалено много се влияе от всяко изказване ( на политици, баМкери ) - като ресурс е много скъпо да се денси там, щот' трябва да отместваш стопове назад спрямо позиция поне 250 пипа винаги, спрямо текущото. А, па аз нямам време да вися кат' киборг на платформата си.

                    Ако набия 3 купува и 3 продава примерно да ги застъпя с времето - постоянно кат' абдал трябва да следя дали съм си преместил стоп-овете да не гръмна нейде.

                    Идиотска двойка е.

                    П.П. Зависи к'во денся, има винаги удобни валути за влизане. Тая ми е неприятна. Дебелата Меркел се изцепила, че тая година еврото ще е 1.30-1.40 - маймуните търчат на клона, то става точно обратното и т.н.

                    Да върви да лъже други, браточка тая стара чанта. Русото е стар чиляк вече да го лъжат, а па камо ли дебели треторазрядни лелки.

                    Успех!
                    Можеше да го кажеш много по-просто и кратко.
                    Е/Д е двойка с голяма воатилност и е само за професионалисти.
                    Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                    私は最高のトレーダーだ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                      И Дон Карлос не се кефи на EUR/USD. Защо мненията ви за двойката са негативни (не твърдя, че трябва да е обратното)? И кои двойки предпочиташ да търгуваш?
                      Прекалено много се влияе от всяко изказване ( на политици, баМкери ) - като ресурс е много скъпо да се денси там, щот' трябва да отместваш стопове назад спрямо позиция поне 250 пипа винаги, спрямо текущото. А, па аз нямам време да вися кат' киборг на платформата си.

                      Ако набия 3 купува и 3 продава примерно да ги застъпя с времето - постоянно кат' абдал трябва да следя дали съм си преместил стоп-овете да не гръмна нейде.

                      Идиотска двойка е.

                      П.П. Зависи к'во денся, има винаги удобни валути за влизане. Тая ми е неприятна. Дебелата Меркел се изцепила, че тая година еврото ще е 1.30-1.40 - маймуните търчат на клона, то става точно обратното и т.н.

                      Да върви да лъже други, браточка тая стара чанта. Русото е стар чиляк вече да го лъжат, а па камо ли дебели треторазрядни лелки, дет' от тая кофа няма как да ми стане, а па тя си платила с парите на данъкоплатците да я изкарат най-секси символ за 2012 г.

                      Кого лъже тая проста кофа, че не мога да разбера. И явно няма огледало да се види на к'во мяза. Т'ва са идиоти, братле

                      Успех!
                      Last edited by marandi; 03.04.2013, 15:46.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Имаш пивот в 1.2825 тая седмица, демек може и да пробие и да отиде към 1.2890, но може и да върне към 1.28 - 1.2770.

                        Танцувай за 40-50 пипа тая седмица и пак чакаш за вход от 1.2770 дълги, от 1.29 къси

                        Т'ва ви е движението на еврака за тая седмица и се чудя що само тая тъпа валута танцувате? На мен ми е мега-противна и ако хич не я следя даже, докато не ви прочета у форумо.

                        Успех!

                        30% ги сгъвай и чакай пак за удобен вход.
                        И Дон Карлос не се кефи на EUR/USD. Защо мненията ви за двойката са негативни (не твърдя, че трябва да е обратното)? И кои двойки предпочиташ да търгуваш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                          На 10 и 18 април, вероятно покачване на EUR/USD http://borsi.dir.bg/_wm/pbasic/?df=81715
                          Не зная за покачване тогава, но утре ще има много ПОДСКАЧАНЕ:

                          след 10:00 - Tentative JPY BoJ Press Conference
                          след 14:00 - BoE Press Conference
                          14:45 EUR Interest Rate Decision
                          15:30 EUR ECB Press Conference
                          17:30 USD Fed Chairman Bernanke Speaks


                          Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                          Коментар


                          • На 10 и 18 април, вероятно покачване на EUR/USD http://borsi.dir.bg/_wm/pbasic/?df=81715
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
                              внимавайте с дългите евра
                              ок
                              боядисване с латекс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                                дано стоповете не са ти отгоре 4е лошо за теб
                                Дълга позиция съм.
                                Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                                Коментар

                                Working...
                                X