IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от c1tss Разгледай мнение
    Благодарско отново , така като гледам май ще целне/още не съм се събудил/ 1.288 ще изразиш ли мнение
    За евро ви дадох нивата за тая седмица, върни 1-2 страници назад и си чети.

    П.П. Нямам идея кой как търгува - дали дневно, седмично, месечно, годишно. Нямам представа и с к'ви платформи се денси, за разлика от някои колеги, които познават всички платформи по света, всички брокери ( посредници ) и са запознати с възможностите им. Освен да замълчиш от простотия - друг вариант няма.

    Нямам представа и от избрана стратегия, структура на портфейл-а, брой позиции и експозиции.

    Русото пише принципно, за да не заблудя някого и винаги с тайминг. Числа без тайминг не са прогноза.

    Успех!

    П.П.П. Затова Онуфряците са ми смешни с лафчета от типа: "Пуснах дълго еди к'во си ...?" ( равно на нулева информация ).
    Last edited by marandi; 04.04.2013, 07:17.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      За тази седмица само.

      дълги от 92.40-92.00 или къси от 93.60-94.10

      Тенденция към 92 - сентимент на пазара 78% байинг <- любимата ми комбинация да се разминават тех. анализ и сентимент противоположно.

      За 20 пипа вход преди посочените нива си знаеш сам.

      Успех!
      Благодарско отново , така като гледам май ще целне/още не съм се събудил/ 1.288 ще изразиш ли мнение
      Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от c1tss Разгледай мнение
        Guten Morgen, viel glück für alle Поддържаме дълго еуро, ама с йената ко праим ? Благодарско предварително
        За тази седмица само.

        дълги от 92.40-92.00 или къси от 93.60-94.10

        Тенденция към 92 - сентимент на пазара 78% байинг <- любимата ми комбинация да се разминават тех. анализ и сентимент противоположно.

        За 20 пипа вход преди посочените нива си знаеш сам.

        Успех!
        Last edited by marandi; 04.04.2013, 06:46.

        Коментар


        • добро утро аз съм дълъг усд йена

          Коментар


          • Guten Morgen, viel glück für alle Поддържаме дълго еуро, ама с йената ко праим ? Благодарско предварително
            Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

            Коментар


            • МИЛИОНИ
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Във връзка с изявленията на Миранди, че удвоява акаунт за 1-2 седмици....
                Да питам като като някаква статистика, от личен опит на всеки, от познати, от хора с опит.... Колко според вас е нормално да печели да кажем добър трейдър на месец(година)?

                Коментар


                • Днес сте се скъсали в темата.

                  Аз се чудя защо има волатилен пазар, а вие сте влизали със сделки от типа - "моята е с най-голям обем".

                  Оставете го Маранди. Той така си печели и дай Боже всекиму.

                  П.П. Маранди, но и ти прекаляваш с тези проценти. Малко предизборно като MBMD го даваш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Котьо,

                    резервите, които трябва да провизирам за тая двойка са ми в пъти по-големи, отколко да денся в други с пъти по-малък риск.

                    Имаш скорост на превъртане на акаунт ти казах, за какъв чеп ми е да си блокирвам средства за тъпа валутна двойка, кат' мога да издъня в пъти по-добър резултат от други и много по-малък ресурс? ( риторично ).

                    П.П. Да се фукам, че след 4 месеца съм направил 300% профит от една позиция ли? Че аз ще ти ги направя за 2 седмици само тоя резултат същия и то без никакъв риск и в пъти по-малък ресурс.

                    Пич страшно смешен си
                    Дай да видим как се става милиярдер за няколко месеца
                    Покажи някое скриче

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Колега,

                      аз си ви уважам и хваля на поразия, ако не си забелязал. Но давам ви коментар с конкретни числа за седмично движение - пичът ми благодари, за което и ти се намесваш в чужд разговор да си говорим простотии - как да стане?

                      П.П. Не мога да отварям с центове позиция на платформата си - при валутите минимално е 10$, при златото 15$, при индексите 110$. С по-малко няма да ти даде да отвориш просто. Нагоре може.

                      Но ти по-добре знаеш с к'ва платформа денся - сигурен съм

                      Най накрая някой да ти го каже с тези безпочвени хвалби за 5 % - 10% печалби на ден само дразниш хората, които занят за какво става ваъпрос в търговията и комплексираш начинаещите. Както каза колегата ще станеш най-ботаия в света за по малко от година с тези темопове, айде да го даваме малко по-сериозно.
                      А ако наистина си толкова добър дай един скиин шот да видиме как се правят всеки ден по 5% пък можем и да научим нещо знае ли човек.

                      Коментар


                      • Златото ми!
                        0безцени се! Как може 50 долара надолу за два дни!

                        Мамун обезглави DJ - (Ди Джей- разбирай Дау), а аз съм се взел да скъсявам еврака.
                        chef

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Тук съм. Гледам да не се бутам между шамарите Дзингата я скъсвам, но Дакс нещо не ми харесва. Малко бой яде
                          по малко и с хляб
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Де е Мамун?

                            Мамуне днес наш ден Даксо го набихме,а Дзингата 15% НАГОРЕ
                            Тук съм. Гледам да не се бутам между шамарите Дзингата я скъсвам, но Дакс нещо не ми харесва. Малко бой яде

                            Коментар


                            • Де е Мамун?

                              Мамуне днес наш ден Даксо го набихме,а Дзингата 15% НАГОРЕ
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                                дано си даваш сметка къде се набутваш
                                още малко има.. и ще ми излезе при таргета
                                Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                                Коментар

                                Working...
                                X