IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
    що контриш,пълзящо.яде ли дървото
    не може да си слагаш целта на моя стоп.пълзящо
    гредъ,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tarantulata Разгледай мнение
      добрутро, дълго ойро, стоп 1,2819, цел 1,29/1,2920
      що контриш,пълзящо.яде ли дървото
      не може да си слагаш целта на моя стоп.пълзящо
      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
        Мерси takiteasy. Това се опитвам да разбера, колко % правят стабилните трейдъри, без да са хазартни като поведение. Какво се смята за нормален процент без да се излиза извън границата на неразумните рискове.
        4%.... годишно,банков депозит
        Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
        私は最高のトレーダーだ

        Коментар


        • добрутро, дълго ойро, стоп 1,2819, цел 1,29/1,2920

          Коментар


          • Япония: Японската централна банка обяви, че ще удължи периода на изкупуване на ценни книжа. От банката повишиха нивото на изкупуване до 7 трлн йени месечно спрямо предишните 3.2 млрд йени. Новината доведе до рязък спад на йената спрямо останалите валути. Банката постави две годишен период за постигане на инфлационното ниво от 2%
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
              eur/jpy някой търгува ли.запали, нещо


              Още може.

              ПП: Който е на тази двойка - внимание за пресконференцията след 10:00...
              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

              Коментар


              • eur/jpy някой търгува ли.запали, нещо
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • добро утро,добри хорица
                  чета,нещо за килограми,диети,дзверене и т.н
                  това да не ви е БЕГЕМАМА ей ще мине,РЕДА да ме провери, ще ви изкъртя после
                  д333,няма значение,колко правиш месечно.важно е на края на месеца да не си вътре.това е най важното.в нета има достатъчно инфо ,колко правят (големите)....не правят големи проценти.хората,първо пазят капитала,тогава умуват за проценти.
                  Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                  Коментар


                  • Мерси takiteasy. Това се опитвам да разбера, колко % правят стабилните трейдъри, без да са хазартни като поведение. Какво се смята за нормален процент без да се излиза извън границата на неразумните рискове.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gerd Разгледай мнение
                      излизам 93.80,че се разхлопа сърцето


                      As broadly expected, BoJ will buy longer maturity bonds. More or less all measures taken are what market expected, and some analysts are already calling for missing some more extra moves. USD/JPY is last at fresh session highs 93.71, slightly above yesterday's highs.

                      Immediate resistance to the upside for USD/JPY shows at Friday's lows 93.85, followed by Monday's weekly highs at 94.37, and March 27 highs 94.90. To the downside, closest support lies at yesterday's highs 93.65, followed by March 25 lows at 93.51, and previous session highs at 93.10.

                      Успешен ден!



                      ПП:

                      FXstreet.com (Barcelona) - The BOJ decision, expected to increase bond buying by 50%, has surpassed that after what seems to be a 100% increase and some very dovish/open-ended commentary, says Kit Juckes, head of FX strategy at Societe Generale.

                      "Will it deliver 2pct inflation on a 2yr time-scale? - am not sure, but I do think the show of commitment is sincere/aggressive and yen bears are right to feel reinvigorated this morning. Nikkei bulls ditto, no doubt. This is the kind of aggressive easing we are used to seeing from the Fed and would just love to see more of from the ECB..." he adds.

                      Last edited by FxProST; 04.04.2013, 08:23.
                      Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                        Във връзка с изявленията на Миранди, че удвоява акаунт за 1-2 седмици....
                        Да питам като като някаква статистика, от личен опит на всеки, от познати, от хора с опит.... Колко според вас е нормално да печели да кажем добър трейдър на месец(година)?
                        Въпросът ти е изключително общ. Зависи от акаунт, цели, начин на търговия и т.н. и колко си добър най-вече. Преди съ утроявал акаунт за седмица и това е факт! Нали се сещаш обаче, че за да го направя позицията е в такова съотношение с акаунта, че същия акаунт изгоря на следващата седмица, а това си е хазарт. Не говори добре за някой ако ти каже подобно нещо, то значи , че още просто не е губил достатъчно. Като цяло на прав път си ако успееш да запазиш акаунта за няколко месеца интензивна търговия без загуби и с едни и същи като съотношение позиций. Аз лично съм доболен на до 10% на месец. Но не винаги става!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gerd Разгледай мнение
                          добро утро аз съм дълъг усд йена
                          излизам 93.80,че се разхлопа сърцето

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от c1tss
                            не разбрах къде се изверих , Сериозно Прощавай и не мисля , че от срам ще тръгне някой да си три ник. .. Това което направих е да , че изразих мнение ... Като , че ли сам си го търсиш ... пак изразявам мнение за което вероятно трябва да се чувствам гузно <--- Това е да ти се "отворя" Извинявай ... 'айде пий 1 кафе и стига си мисли ,че някой ти се Звери , щото единственият който виждам да се звери от както съм във форума си ти . Be positive , stop being passive aggressive
                            Щом се съмняваш в качеството на прогнозите на някого - за к'в чеп питаш тогава? ( риторично ).

                            Можеше да ми спестиш 1 час да ти обръщам внимание, понеже ме обвиниха, че депресирам начинаещите.

                            П.П. Някой ден ще се научите ли да не храчите за спорта?

                            Другата седмица си чети лафчетата стил Онифрита: Пуснах дълги/къси еди ко си, което е със стойност 0 като информация и дерзай

                            Вайкайте се после кат' кварталните пиянки дет' цъкат Еврофутбол как в продължението на мача се прецали нещата и така.

                            Т'ва ти е стойност на инфо от типа: "Пуснах дълги/къси ... стоп ... таргет ... = стойност нула, щот' няма тайминг за коя година иде реч = комарджии - идете в Лас Вегас по-добре да "пускате" там и да чакате.
                            Last edited by marandi; 04.04.2013, 07:48.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от c1tss Разгледай мнение
                              не виждам смисъл да го споменаваш при положение , че прогнозите помагат при всички видове стига да не отваряш позиция или "дансиш" само на празната прогноза
                              Пич,

                              ангажирай се ти с числа някой ден и с тайминг. После гледай да не си изтриеш ник-а от срам и така, че си подвел някого.

                              Кат' ме гледаш - ще тръгна ли да дрънкам просто за лаф да става? Ърмм ...?

                              П.П. Следващия път някой друг да ти отговаря на въпросите. Хем пита - хем се звери после.

                              Не става така, браточка! Затова у лЕво!

                              В БГ-станските платформи сентимента ви се води платена услуга и затова го казвам само на пичове кат' Анончи и то кат' ме попита. Кат' се научите да си плащате, ще се сетите и да благодарите. Никой не ти е длъжен за нищо - свиквай, че така се върти света.

                              П.П.П. От 5 години ми се изреждат кофермани отгоре и малко ми писна. Първо предупредих за имотките к'во ще стане пак с тайминг и нива на корекция. Вече съм опериран от чувства, заради такива кат' теб. Всичките ми прогнози са с убийствествана точност и може да си ги четеш в блог-чето. След 5 години е лесно да се правиш на пчеларка: "Ама, да то това беше повече от ясно, но не е точно така, предвид датите, когато съм ви давал анализите.

                              И тогава ме изкарваха луд и в бъдеще ще е така. Претръпнах отдавна.

                              Ай, успех!
                              Last edited by marandi; 04.04.2013, 07:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                За евро ви дадох нивата за тая седмица, върни 1-2 страници назад и си чети.

                                П.П. Нямам идея кой как търгува - дали дневно, седмично, месечно, годишно. Нямам представа и с к'ви платформи се денси, за разлика от някои колеги, които познават всички платформи по света, всички брокери ( посредници ) и са запознати с възможностите им.

                                Русото пише принципно, за да не заблудя някого и винаги с тайминг. Числа без тайминг не са прогноза.

                                Успех!
                                не виждам смисъл да го споменаваш при положение , че прогнозите помагат при всички видове стига да не отваряш позиция или "дансиш" само на празната прогноза
                                Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

                                Коментар

                                Working...
                                X