IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vavas Разгледай мнение
    Както и да е... Днеска постнах едно мнение че след корекцийката на минитренда
    новия вход за къси ще е около 1.3070 и 1.3080. Продължавам да мисля че сега
    е добре за вход ама ще трябва май да се чака до понеделник щото с тия гапове и
    кризи на полуострови и острови вече нищо не е сигурно, успех на всички
    Аз за тази седмица приключвам.
    както писах сабахлям днес имаше и за нагоре и за надоле.... за в понеделник смятам ще посетим 1.3030 ама до тогава има време
    Pip master

    Коментар


    • Маранди,моля за смирение.Имаше диалог с Онуфри и ти си позволи да използваш долен език.После иронията към "вас,живеещите там" и фигури на подскачащо човече.Иронизирах те,защото си го заслужи.Пак,МОЛЯ за смирение от твоя страна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Въх, последната която ми писа двойка беше преподавателката ми по финанси, дни преди да си набута всичките мангизи в една пирамида. Дааам, финанси съм вземал на ликвидация. Така и не можахме да се разберем какво е опции и става ли за ядене
        И к'во общо има Русото с "даскалката" ти по финанси, че не мо'а се сетя?

        Ся ще трябва да ти припомням к'во съм писал в блог-чето преди години още, че имате тотално разминаване в УбразУвателна система ( теория ) и практика ( бизнес ) ли?

        Чета те и гледам, че си на синджирЯ със синковеца и ти в момента. Къде да се набутам и ще получи "подготовка" за Терминал 2 в Софето.

        П.П. Вкарваш нек'во манипулативно мнение като ти казвам в прав текст, че денся с цели екипи от експерти по казус Х. Демек не си позволявам да коментирам нещо като не го познавам в детайли от типа дали бат Светльо е педалчик? Е, как да го знам?

        И признах, че съм прост, а не спец по "всичко", както пак се опита да ме изкараш по-долЕ.

        На бат' Светльо, на Абсфреш, на Онуфряк или на къв' ще се правиш сега? ( риторично )?

        Да нямаш проблем с вникване в елеметарен текст, както над 50% от българчетата вече не могат ( официално по статистика от ЕС ) ги водят неграмотни?

        Синковецът ти е 56% на 44% шанс да остане неграмотен, а кинти се профукват бързо - дори и да си милионер в момента. 2-3 години и Пазаря те изплюва.
        Last edited by marandi; 12.04.2013, 23:44.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

          Пиша ти двойка!
          Въх, последната която ми писа двойка беше преподавателката ми по финанси, дни преди да си набута всичките мангизи в една пирамида. Дааам, финанси съм вземал на ликвидация. Така и не можахме да се разберем какво е опции и става ли за ядене

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Успех и на теб!! И ще си позволя един съвет. Не е задължително да разбираш от всичко. Всестранно развитата личност вреди на Империята
            Повярвай ми, по-прост от мИня не познавам.

            Просто по всеки казус действам с цели екипи от тесни специалисти в областта си.

            П.П. Вероятно т'ва, че "обобщавам" картинката в БГ-стан публично не се харесва.

            Не очаквах от тИбя да не се досетиш, че висят десетки тесни специалисти по материя Х зад всичко, което казвам.

            Пиша ти двойка!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ExtraRange Разгледай мнение
              Онуфри,не ми излиза написаното от теб.Моля,копни го пак.
              Натискаш "цитат" и четеш. За пийение иде реч

              Коментар


              • Онуфри,не ми излиза написаното от теб.Моля,копни го пак.

                Коментар


                • Някъде бях написал-заради очите на мъжете от портретите!

                  Коментар


                  • Кротко ще помоля за уважение.Сами ще се унищожим.А трябва да покажем,че не сме смотани.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ExtraRange Разгледай мнение
                      Изчезва написаното,после пак иска логване,какво става тук?
                      Бъг,и на мен ми се случва често
                      Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                      私は最高のトレーダーだ

                      Коментар


                      • Изчезва написаното,после пак иска логване,какво става тук?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение

                          Аз пък за разлика от Наивника ,няма да си позволя да ти давам съвети. Виждам,че си ерудирана личност.
                          Целувки за русото бебе сладко
                          Напротив, Русото чете внимателно какво пишете, защото сте ценни участници, но не си позволявам да "квалифицирам" някого къв' е.

                          П.П. Искрено се надявам да сте успешни, защото както съм казвал и преди, 1000 мощни трейдъри могат да изкарат БГ-стан от кризата и ще се радвам да сте вие, които пишете тук.

                          БГ-стан в момента няма никакви възможности като икономика ( макро и микро ) - всеки ход ще е погрешен, който ще се вземе в близките 2-3 години, без значение кого ще изберете на изборите след месец.

                          Светлият лъч са трейдърите и затова вярвам, че ще сте успешни.

                          Успех! ( стискам палци )
                          Last edited by marandi; 12.04.2013, 22:30.

                          Коментар


                          • Както и да е... Днеска постнах едно мнение че след корекцийката на минитренда
                            новия вход за къси ще е около 1.3070 и 1.3080. Продължавам да мисля че сега
                            е добре за вход ама ще трябва май да се чака до понеделник щото с тия гапове и
                            кризи на полуострови и острови вече нищо не е сигурно, успех на всички
                            Аз за тази седмица приключвам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              "Бягай" ще викаш на майка си, жена си и децата си - щот' съм публичен и ми го кажи в лицето да видиш как ще се проснеш по нос в асфалта веднага и в болница за 3 месеца поне.

                              Не те заплашвам - спокойно

                              П.П. Нещо много си си повярвал със 17к акаунт у форекс-о. Да не се приземиш бързо.

                              Доказвай се пред ПазарЯ - не пред мИня - боли ме фитката за тИбя - кинтите са си твои и прави кот' си искаш с тях, но нещо се увличаш в тона сякаш? Ърммм ...?

                              Борчееш ли нещо или се бъркам?

                              Аз пък за разлика от Наивника ,няма да си позволя да ти давам съвети. Виждам,че си ерудирана личност.
                              Целувки за русото бебе сладко
                              Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                              私は最高のトレーダーだ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ExtraRange Разгледай мнение
                                На ракийка съм.В темата се водят по две коли ора,геги,винкели,провокации за акаунти.Че викам бопаджиите.Де, малко добрина и респект,де.
                                Ми кажи тогава как виждаш цената на ракийката - ше се качва ли,ще пада ли,да купуваме или да продаваме.....или просто да си пийваме.Наздраве!
                                П.П.Аз съм на ромче
                                Last edited by onufri; 12.04.2013, 22:29.
                                Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                                Коментар

                                Working...
                                X