IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
    С подчертаното съм съгласен,при това без ново дъно!За другото съм резерве,но общо взето и там не очаквам лоу-екстремуми....Дотук, прогнозите ми при евро,паунд и долар/йена вероятно няма да излязат.За сметка на ози и киви(особено при кивито кътването на лихвите излезе все едно сме ортаци с Уйлър).Скоро ще се ъптейдвам публично с официална рекапитулация.Лошото е,че засега нямам почти никакво време....
    Ако свалят петрола под 30 за барел ще видим нови дъна на еврото и йената.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
      .....или 40 , 1000 и 1.20.....
      С подчертаното съм съгласен,при това без ново дъно!За другото съм резерве,но общо взето и там не очаквам лоу-екстремуми....Дотук, прогнозите ми при евро,паунд и долар/йена вероятно няма да излязат.За сметка на ози и киви(особено при кивито кътването на лихвите излезе все едно сме ортаци с Уйлър).Скоро ще се ъптейдвам публично с официална рекапитулация.Лошото е,че засега нямам почти никакво време....
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от xaro Разгледай мнение
        60,1800 или 1.05 на там вървят нещата

        .....или 40 , 1000 и 1.20.....
        „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
        Джеси Ливърмор

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          Като гледам петрола и златото няма лабаво за гущера.
          60,1800 или 1.05 на там вървят нещата

          Коментар


          • Като гледам петрола и златото няма лабаво за гущера.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
              Да,бе,да швейцарците изобщо не купуват в момента.
              хубаво ...моята гледна точка за това коя банка или кой фонд или коя нация купува или продава съм я казал преди няколко дни ....значи на тоз пазар някои купува или някои продава ....ВИНАГИ ... дали това са 6вейцарци или Джордж Сорос няма голямо значение... пазара трябва да се движи от нещо а дали този дето купува е по велик от този дето продава няма особенно голямо значение ...при положение че миналата седмица 6вейцарците са купували евра за да ми свърши работа това инфо аз трябва да знам какви са схемите по които действат докъде са решили да докарат цената и кога ще спрат за да мога и аз да извлеча полза ,да знам къде да поставя стопове и лимит но я си представи пък че американците от друга страна не ги устройва идеята на 6вейцарците за по висок курс .... ами ако се намесят разни други големи хедй -фондове с големи времеви цели...както и преди казах на този пазар има много участници с различни цели и времеви хоризонти и ние не може да получим всичката информация ...и да же и да я полу4им как ще я интерпретираме тъй че .. ...ето защо сам по себе си изразът че някой е купувал не значи нищо... която и графика да отвориш ще видиш че някои купува или продава и от движението на цената проличава кой надделял ...разбира се ако това помага в търговията на някои нека си повтаря че еди кой си купува евра стига да е в посоката
              Pip master

              Коментар


              • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                нищо не са подлагали... около 1.0960 нивото е силна седмична подкрепа... миналата седмица гапа спря до там и веднага коригира с много , същата история се получи и сега - стигна до това ниво и отскочи за корекция ... сега е резонно да се издигне нагоре но в условия на рейндja които e по седмична е трудно да се каже
                кат се търгува се гледа един instrument се гледа къде какво има а не като излезе гап и всички скачат на късата идея, без да погледнат че има опорна точка и може би е време за корекция ... после се псува този или онзи или мафията или гърците
                Всъщност,колега,това,което казваш е точно така,но това не означава,че ШНБ-то не са помогнали на еврото,както направиха миналата седмица.
                Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                Коментар


                • Графиката не е моя(публикува я съфорумец преди време),къде сме според Вас сега!?
                  Attached Files

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                    нищо не са подлагали... около 1.0960 нивото е силна седмична подкрепа... миналата седмица гапа спря до там и веднага коригира с много , същата история се получи и сега - стигна до това ниво и отскочи за корекция ... сега е резонно да се издигне нагоре но в условия на рейндja които e по седмична е трудно да се каже
                    Да,бе,да швейцарците изобщо не купуват в момента.
                    Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      като гледам май централни банки са подлагали възглавнички на еврото тази нощ да не се удари лошо... интересно колко и как ще го крепят идните дни.

                      нищо не са подлагали... около 1.0960 нивото е силна седмична подкрепа... миналата седмица гапа спря до там и веднага коригира с много , същата история се получи и сега - стигна до това ниво и отскочи за корекция ... сега е резонно да се издигне нагоре но в условия на рейндja които e по седмична е трудно да се каже
                      кат се търгува се гледа един instrument се гледа къде какво има а не като излезе гап и всички скачат на късата идея, без да погледнат че има опорна точка и може би е време за корекция ... после се псува този или онзи или мафията или гърците
                      Last edited by trade; 06.07.2015, 11:09.
                      Pip master

                      Коментар


                      • Е..ба си гръцкият номер дето ни врътна това евро!!!!

                        Коментар


                        • ШНБ-то май пак пълнят евра като гледам какво става с евро/швайц.
                          Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nasco_3 Разгледай мнение
                            100 пипа гап!Чакаме Меркел да го запълни.
                            Пазара вече го запълни. Сега остава да консолидира и яваш-яваш на юг!!
                            http://georgipiskov.blogspot.com

                            Коментар


                            • като гледам май централни банки са подлагали възглавнички на еврото тази нощ да не се удари лошо... интересно колко и как ще го крепят идните дни.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                                Абе,според това кивито и озито са поскъпнали с по 17 процента!
                                AUD.USD 0.74574 0.7460 по скоро поевтинели

                                Коментар

                                Working...
                                X