IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Маранди ...ти си на ход ...обясни де
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Аз ти давам първоизточника, ти ми даваш преведена от служител на Инвестор статия
      http://www.ft.com/intl/cms/s/0/77ebf...#axzz2QHoU79RW

      Добре започваме разнищването на статистиката.
      И така де, как втората валута е ниско ликвидна не разбрах?
      Смислен въпрос - отговарям.

      Валутен гап е нормално да се случи няколко пъти в годината.

      Очертава се 5-та поредна седмица на валутен гап в евро - доверието се изпари и в момента всичко е спекулант за отстрел.

      П.П. При смислен въпрос, ще ти отговоря пак.

      Справка - виж си фонда на БРИКС и ЮАР, който се прие светкавично наскоро. А БРИКС ти ръга световния растеж и бяга от евро-то кат' чума.
      Last edited by marandi; 13.04.2013, 01:35.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Бебе,

        ако се шпагираме цивилизовано е допустимо от моя страна.

        Иначе като аргументи:

        Развиващите се пазари се освобождават от евровите си резерви
        През 2012 г. централните банки на развиващите се страни са свили резервите си в евро с 8%, докато доларовите им позиции остават без промяна

        http://www.investor.bg/novini/130/a/...ezervi,148997/

        -------------------------------

        Сега гледаш кой прави световния икономически растеж и събираш 2+2 = 4.

        И тия, които го правят ( растежа ) защо бягат ....

        П.П. Не ми приемай мнението за меродавно - просто за първи път изказа аргумент ( а, не лично описание ) и затова ти връщам аргумент.

        Успех!
        Аз ти давам първоизточника, ти ми даваш преведена от служител на Инвестор статия
        http://www.ft.com/intl/cms/s/0/77ebf...#axzz2QHoU79RW

        Добре започваме разнищването на статистиката.
        И така де, как втората валута е ниско ликвидна не разбрах?

        Коментар


        • Цитат от статията:

          "Сега еврото представлява само 24% от техните резерви – най-ниското му ниво от 2002 г. насам, като пикът бе с 31% през 2009 г. Доларът остава със стабилен дял от 60%. Делът на еврото в общите световни резерви също е намалял."
          -----------------------------------
          П.П. Т'ва, че вече няма доверие в евро-то и оттам ще му падне ликвидността го бях загатнал доста преди да излезе тая статия от 01.04.2013 год. Затова коментирах и златото, за което ще прочетете пак след няколко месеца с някой "автор".

          Имаше поредните селски опити, че дрънкам глупости още тогава за еврото. Та, нищо ново - посмей се и ти
          Last edited by marandi; 13.04.2013, 01:30.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Аааа, продължаваш.... Явно четем различни статистики. Ето я моята
            http://www.imf.org/external/np/sta/cofer/eng/cofer.pdf
            Покажи сега твоята и да ги разнищим.
            Не че всичко това има нещо общо с ликвидността
            Бебе,

            ако се шпагираме цивилизовано е допустимо от моя страна.

            Иначе като аргументи:

            Развиващите се пазари се освобождават от евровите си резерви
            През 2012 г. централните банки на развиващите се страни са свили резервите си в евро с 8%, докато доларовите им позиции остават без промяна

            http://www.investor.bg/novini/130/a/...ezervi,148997/

            -------------------------------

            Сега гледаш кой прави световния икономически растеж и събираш 2+2 = 4.

            И тия, които го правят ( растежа ) защо бягат ....

            П.П. Не ми приемай мнението за меродавно - просто за първи път изказа аргумент ( а, не лично описание ) и затова ти връщам аргумент.

            Успех!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Статистиката за евро в 2012 гледал ли си я, че говориш?

              П.П. Пиши, че статистиката пише глупости, а не Русото!! ОК?

              Имате голям проблем с изказа в тоя форум определено ( приятелска забележка ).

              Цитирам ви статистики - фръцкай се на тях и не отправяй лично, че се връща. Обърни внимание никога не си го позволявам да "прикачам" епитети на колегите
              Аааа, продължаваш.... Явно четем различни статистики. Ето я моята
              http://www.imf.org/external/np/sta/cofer/eng/cofer.pdf
              Покажи сега твоята и да ги разнищим.
              Не че всичко това има нещо общо с ликвидността

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ExtraRange Разгледай мнение
                Маранди!Ще повторя.Не мисли и не пиши за деца,защото бързо ще спреш.
                Кълнеш ли в момента?

                Кажи с 2 думи к'во си се притеснил за Маранди? Коментирах златото и ликвидност - ти отиде на деца. Сподели сега?!?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Не ти давам съвети. Както виждаш нито веднъж не се обадих за глупостите които пишеш в темата. Обадих се чак когато каза, че златото и еврото били ниско ликвидни
                  Статистиката за евро в 2012 гледал ли си я, че говориш?

                  П.П. Пиши, че статистиката пише глупости, а не Русото!! ОК?

                  Имате голям проблем с изказа в тоя форум определено ( приятелска забележка ).

                  Цитирам ви статистики - фръцкай се на тях и не отправяй лично, че се връща. Обърни внимание никога не си го позволявам да "прикачам" епитети на колегите

                  Коментар


                  • Маранди!Ще повторя.Не мисли и не пиши за деца,защото бързо ще спреш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ExtraRange Разгледай мнение
                      Маранди,в смирението е силата.И няма какво да я спре.
                      Забравяш, че съм сертифициран по приложна психология ( от западна Академия, не от УНСС-тУ ) и подобни думички, ако ще се ползват е от Русото, но то не си го позволява.

                      П.П. Ставаш ми досаден - помолих Наивника да НЕ ми дава непоискани "съвети" - в момента ставаш смешен по същия начин.

                      Разкажи ми подробно за "смирението" ( черничкото ), дет' аз не си го позволявам да го кажа ... ( плийз )
                      Last edited by marandi; 13.04.2013, 00:02.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Ако спреш да ми "даваш" съвети - защо не?
                        Не ти давам съвети. Както виждаш нито веднъж не се обадих за глупостите които пишеш в темата. Обадих се чак когато каза, че златото и еврото били ниско ликвидни

                        Коментар


                        • Маранди,в смирението е силата.И няма какво да я спре.И не мисли и пиши за деца,защото бързо ще спреш.
                          Last edited by ExtraRange; 12.04.2013, 23:59.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Маранди, мисля че доста прескочи добрия тон. Хайде моля да оставиш синковеца ми на мира
                            Става нали?
                            Ако спреш да ми "даваш" съвети - защо не?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Синковецът ти е 56% на 44% шанс да остане неграмотен, а кинти се профукват бързо - дори и да си милионер в момента. 2-3 години и Пазаря те изплюва.
                              Маранди, мисля че доста прескочи добрия тон. Хайде моля да оставиш синковеца ми на мира
                              Става нали?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ExtraRange Разгледай мнение
                                Маранди,моля за смирение.Имаше диалог с Онуфри и ти си позволи да използваш долен език.После иронията към "вас,живеещите там" и фигури на подскачащо човече.Иронизирах те,защото си го заслужи.Пак,МОЛЯ за смирение от твоя страна.
                                За кое да се смирявам?

                                Че в уики-то ви водят: Фърст булгериън емпайър ли?

                                П.П. А вие си нямате буби да си ги ръчкате, ами се занимавате с Русото?

                                Пиши в уики-то кои сте били някога, па "светльовците" дет' лаят ги прескачам. Не обичам комплексарчета и ниски топки

                                П.П.П. Няма да се учудя на поредната простотия, че Русото е писало в гугъл: фърст булгериен емпайеър ... ( но, така ви познават и сте описани в цял свят ) - само вие не се познавате още

                                Толкова простотии за 2 месеца не бях изчел през живота си, които ми издрънкахте насреща
                                Last edited by marandi; 12.04.2013, 23:56.

                                Коментар

                                Working...
                                X