IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На ракийка съм.В темата се водят по две коли ора,геги,винкели,провокации за акаунти.Че викам бопаджийте.Де, малко добрина и респект,де.
    Last edited by ExtraRange; 13.04.2013, 02:35.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vavas Разгледай мнение
      Ами, съжалявам. Мислех да изкоментираме по-професионално и по трейдърски
      нещата ама пак стана `баси и патакламата...
      Съжалявам наистина! И си прав!

      П.П. Русото не се надува, че всичките му роднини са мулти-милионери - дадох безпристрастно мнение за златцето.

      И поредният коферман видял 20к накуп ми се включи с поредните "епитети" и "обръщения", дет' не ме е виждал.

      Прощавай!
      Last edited by marandi; 12.04.2013, 22:13.

      Коментар


      • Ами, съжалявам. Мислех да изкоментираме по-професионално и по трейдърски
        нещата ама пак стана `баси и патакламата...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Успех и на теб!! И ще си позволя един съвет. Не е задължително да разбираш от всичко. Всестранно развитата личност вреди на Империята
          А, спекулантите да си кютате у темата за спекула. Ко надничате у чуздо канче
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
            Русото е обла шамандура
            Тук хората търгуват за минута,час,ден , седмица дори, кой го интерисува смешната ти прогноза за 2015 г бе готвач? Бегай да бъркаш супата че надмина и Черкезов по тъпня.
            "Бягай" ще викаш на майка си, жена си и децата си - щот' съм публичен и ми го кажи в лицето да видиш как ще се проснеш по нос в асфалта веднага и в болница за 3 месеца поне.

            Не те заплашвам - спокойно

            П.П. Нещо много си си повярвал със 17к акаунт у форекс-о. Да не се приземиш бързо.

            Доказвай се пред ПазарЯ - не пред мИня - боли ме фитката за тИбя - кинтите са си твои и прави кот' си искаш с тях, но нещо се увличаш в тона сякаш? Ърммм ...?

            Борчееш ли нещо или се бъркам?
            Last edited by marandi; 12.04.2013, 22:05.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Спекулантите ги боли фитката за брой контракти и статистики.

              Гледа се бърза печалба и металите в момента не са в изгодна позиция. Прелива се в индекси.

              Валутите са друга бира. Тия неща съм ви ги писал още преди месеци пак тук и ми е досадно да се повтарям.

              П.П. Явно джафкането е по-интересно от това, което съм ви писал много отдавна и да внимавате.

              Успех!
              Успех и на теб!! И ще си позволя един съвет. Не е задължително да разбираш от всичко. Всестранно развитата личност вреди на Империята

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Скорпев,

                тия неща ви ги писах преди 2 години още, че 2015 г. ще е ключова за евро-то като валута.

                П.П. Коферманите само лаят - Русото си стои зад думите и затова метнах кампанията в блог-чето да не влизате в ЕЗ, понеже БаМкоФф .. щеше да ви метне там и му беше приоритет - затова попиля БГ-стан, да изпълни всички критерии и я разсипа. В последния момент го спрях.

                Босичък си по макро и си търкай стинките там, че мога да те попилея по макро, както си мислиш, че си "интересен" с тъпи забележки
                Русото е обла шамандура
                Тук хората търгуват за минута,час,ден , седмица дори, кой го интерисува смешната ти прогноза за 2015 г бе готвач? Бегай да бъркаш супата че надмина и Черкезов по тъпня.
                Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                私は最高のトレーダーだ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Марандич, тва с ликвидността малко в повечко ми дойде 320 000 контракта имаме до този момент и 47 000 000 GLD.
                  Спекулантите ги боли фитката за брой контракти и статистики.

                  Гледа се бърза печалба и металите в момента не са в изгодна позиция. Прелива се в индекси и там имате по-скоро булиш при сигналите, щот' само се хабя излишно.

                  В момента пак се повтарям, но ще го ударим на сексуалната ми ориентация и дали съм шут, кретен и прочие - все "конструктивни" теми.

                  Валутите са друга бира. Тия неща съм ви ги писал още преди месеци пак тук и ми е досадно да се повтарям.

                  П.П. Явно джафкането е по-интересно от това, което съм ви писал много отдавна и да внимавате.

                  Успех!

                  П.П.П. Т'ва, че се ебавам с Нуфряка е загриженост от моя страна, щот' си го кльопам. Готино хлапе е
                  Last edited by marandi; 12.04.2013, 21:57.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Няма доверие вече и става слабо-ликвидно. Еврото е същото в момента, дет' ви се чудя как го денсите.

                    Не се денси слабо-ликвиден инструмент - а Котьо ми хортува, че тъпата двойка евро/долар била "върха" на сладоледа и само "мастърите" денсели там.

                    Вероятно не е гледал статистиките за 2012 г. как целия свят е оритал позициите си в евро с доста сериозен процент и се чисти от нея. Затова и валута, ковто прави гап след гап - отблъсква.

                    Както и да е - ще се усети към 2015 год. какво съм шпрехал. Засега ще къпим на коферманче-та, дет' лаят Русото и ще правим сеир за публиката

                    Успех!
                    Марандич, тва с ликвидността малко в повечко ми дойде 320 000 контракта имаме до този момент и 47 000 000 GLD.

                    Коментар


                    • Euro’s ‘existential crisis’ is over, EU’s Barroso says

                      Тия надуха фанфарите,което май не е на добре
                      Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение

                        ako ne e 2015,ще e 2125 ....
                        Скорпев,

                        тия неща ви ги писах преди 2 години още, че 2015 г. ще е ключова за евро-то като валута.

                        П.П. Коферманите само лаят - Русото си стои зад думите и затова метнах кампанията в блог-чето да не влизате в ЕЗ, понеже БаМкоФф .. щеше да ви метне там и му беше приоритет - затова попиля БГ-стан, да изпълни всички критерии и я разсипа. В последния момент го спрях.

                        Босичък си по макро и си търкай стинките там, че мога да те попилея по макро, както си мислиш, че си "интересен" с тъпи забележки
                        Last edited by marandi; 12.04.2013, 21:44.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Както и да е - ще се усети към 2015 год. какво съм шпрехал. Засега ще къпим на коферманче-та, дет' лаят Русото и ще правим сеир за публиката

                          Успех!

                          ako ne e 2015,ще e 2125 ....
                          Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                          私は最高のトレーダーだ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vavas Разгледай мнение
                            Кой продаде толкова злато бе, има ли нещо общо с корейската криза
                            Нещо изпуснах май....
                            Няма доверие вече и става слабо-ликвидно. Еврото е същото в момента, дет' ви се чудя как го денсите.

                            Не се денси слабо-ликвиден инструмент - а Котьо ми хортува, че тъпата двойка евро/долар била "върха" на сладоледа и само "мастърите" денсели там.

                            Вероятно не е гледал статистиките за 2012 г. как целия свят е оритал позициите си в евро с доста сериозен процент и се чисти от нея. Затова и валута, ковто прави гап след гап - отблъсква.

                            Както и да е - ще се усети към 2015 год. какво съм шпрехал. Засега ще къпим на коферманче-та, дет' лаят Русото и ще правим сеир за публиката

                            Успех!
                            Last edited by marandi; 12.04.2013, 21:34.

                            Коментар


                            • Cyprus ...?!!!

                              Коментар


                              • Кой продаде толкова злато бе, има ли нещо общо с корейската криза
                                Нещо изпуснах май....

                                Коментар

                                Working...
                                X