IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
    Добра вечер , не ми харесва какви сте ги вършили днес
    Пазара пак ме изненада с 50-100 пипса (мястото от където затворих хеджа)
    Ще използвам тази възможност и направих добавка към късите 1.3190
    Давам им време още около 2 седмици , надявам се да видим нива под 1.2950 .
    Не виждаш ли как са го подкарали. Утре при новините ще го излупат с 200 пипа нагоре..
    Който ме слуша фалира.

    Коментар


    • Добра вечер , не ми харесва какви сте ги вършили днес
      Пазара пак ме изненада с 50-100 пипса (мястото от където затворих хеджа)
      Ще използвам тази възможност и направих добавка към късите 1.3190
      Давам им време още около 2 седмици , надявам се да видим нива под 1.2950 .
      Мнението ми води до фалит !

      Коментар


      • Дълга та пука му е майката
        Който ме слуша фалира.

        Коментар


        • вън 13196
          и утре е ден

          Коментар


          • Съгласен съм с едно малко слизане до 1.3145 от където според моето вълноброене ще започне 5-тата вълна. Докъде ще стигне тя, зависи от 4-тата. 1-вият вариант за корекция т.е. 0.61 от вълна А е достигната вече на 1.324. 2-рият класически вариант е А=C 1.34, което на този етап изглежда далече, но може да достигне 1.3333, което е 61.8 фибо на слизането от 1.37.
            Да видим!?

            Коментар


            • Аз пък си мисля следното като гледам дневната графика от тези нива 1,3150 ще тръгнем за 1.2950 но това е само асоциация и без предварителен сигнал е опасно да се влиза в каквито е да е къси щот ей и днес къси ,къси а 1 фугура север пък ФЕД разни други ...ще видим ..маркета ще покаже
              Pip master

              Коментар


              • Първоначално изпратено от turbalan Разгледай мнение
                според мен нивата около 1.3250-60 могат да са някаква по сериозна съпротива, но тези неща при лихви не важат...един господ знае какво ще стане, може пък намалението да се изтълкува като благоприятно за еврото и съвсем да се изшие, а днес пък американците са си сами на пазара, абе бъркоч отвсякъде, но докато атовете се ритат магаретата гледат отстрани....така че вече съм магаре, стига за днес и утре
                е сами са де , /хамериканците /
                къде затвориха европеиците ?
                там ще сме с амлитуда + - 10 пипа ? ти ще си отговориш за котировките !
                нанагорнището го минахме е какво следва ?
                ама беше поверително инфо
                аванта

                Коментар


                • IS 35 Нема се пуашиш има ора дет са къси от по доле... чета даже че някои са си махнали хедjове и пазара ги изненадва с по фигура и си остават с очакванията както са очаквали и миналата седмица траен пробив под 1,30 ама няма лошо .... да се отучиш да контриш явен trend е много по трудно даже от това да се научиш да слагаш стоп .....личен опит
                  то зависи и от трейдинг плана ти де ако дългосрочен инвеститор кво ти пука 200-300 пипса минус
                  Pip master

                  Коментар


                  • според мен нивата около 1.3250-60 могат да са някаква по сериозна съпротива, но тези неща при лихви не важат...един господ знае какво ще стане, може пък намалението да се изтълкува като благоприятно за еврото и съвсем да се изшие, а днес пък американците са си сами на пазара, абе бъркоч отвсякъде, но докато атовете се ритат магаретата гледат отстрани....така че вече съм магаре, стига за днес и утре

                    Коментар


                    • разкараите дългите евра , че влязъх на селлл
                      1.3237 стоп 13250
                      до фед 13160
                      успех мен и после всички

                      Коментар


                      • хубав трендов ден и то на голям график гледам пак от снощи е имало окyсяващи ще видим дали днeвният връх ще го спре или ще го пробият трайно с ФЕД аз смятам по тренда а вие ?
                        Pip master

                        Коментар


                        • Най-после
                          Който ме слуша фалира.

                          Коментар


                          • Супер първото ми хареса. Та като го гледах се сетих. Клатили ли сте пред диаграмите някое пукалце, не им е много интересно но забавя свършването
                            Който ме слуша фалира.

                            Коментар


                            • after bacardi hours

                              http://www.youtube.com/watch?v=36FEeh3W1dI



                              http://www.youtube.com/watch?v=oo8QmLMUphA
                              Last edited by 6969; 01.05.2013, 13:28.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                                Бачкате ли бря

                                А бачкаторите празнуват

                                Успешни празници и пълни кесии. Утре ще е екшъна, ама и днес има за вземане
                                Какво - стопове или акаунти
                                Който ме слуша фалира.

                                Коментар

                                Working...
                                X