IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добър вечер , дебнем за дълго NZD/USD
    Почти е време , но ще изчакам още 2-3 часа или утре рано сутринта
    Мнението ми води до фалит !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
      чест и почитания, Анди
      Перни, Перник - град прочут, дето всеки е чукут.

      Коментар


      • Е, разбира се, че играя с пари, които мога да прежаля. Все пак тук печалбата не е гарантирана. Играх около два месеца и половина на демо, няколко такива. Всички демо акаунти ги правих на плюс и то почти 300% над започнатото. Само, дето сега, когато съм с реални пари, не се получава така и за около месец печалбата е по-малка от тези 300%.

        Редакция:
        Впрочем, аз съм от хората, които не обичат да губят. Дори да бях започнал с 250 евро и бях загубил тях, пак щях да се ядосвам, понеже всеки лев, който изкарам от основния ми доход знам, че е ценен и осъзнавам колко трудно е в днешно време човек да развива бизнес и да поддържа едно ниво. Не бях се регистрирал по форуми от около 5-10 години и честно казано няма особено голямо развитие, но все пак забелязвам основен напредък - хората са станали доста по-любезни.
        Last edited by Reptil; 18.06.2013, 21:37.
        От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
          Благодаря ти за отговора. Изпълнявам точките без последната, играя само с една стратегия, но няма да е лошо наистина да експериментирам. На демо.



          Има време.
          ох,време за губене на пари винаги има!
          играй с пари които можеш да прежалиш,които не са ти жизнено важни и няма да ти променят начина на живот,така ще си по спокоен и уверен.

          задължително на демо първо!

          Успех
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cheff Разгледай мнение
            1. Води се по движението на графиката, а не по парите, които си изкарал. Може да затвориш по средата на движението.
            2. При повече сделки влизай с малък обем. После винаги можеш да добавиш.
            3. Ако играеш на малък таймфрейм винаги следи и на големите фреймове какво става.
            4. Не се задоволявай с една работеща стратегия, експериментирай, но първо на демо.
            Благодаря ти за отговора. Изпълнявам точките без последната, играя само с една стратегия, но няма да е лошо наистина да експериментирам. На демо.

            На първо време спри да играеш
            Има време.
            От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

            Коментар


            • чест и почитания, Анди

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                Все пак, някакъв съвет, греша ли със стратегията си?
                На първо време спри да играеш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                  Начинаещ съм, вярно, ама няма да откажа, ако някой реши, да даде малко съвети.

                  Играя с много сделки, но с малко пари и съм ги навързал и нагоре, и надолу, една по една ги чистя за по малко пари. А наблюдавам, че вие явно играете с по една транзакция и тя е винаги насочена или нагоре или надолу /то зависи от клиента де, вярно/.

                  Все пак, някакъв съвет, греша ли със стратегията си?
                  1. Води се по движението на графиката, а не по парите, които си изкарал. Може да затвориш по средата на движението.
                  2. При повече сделки влизай с малък обем. После винаги можеш да добавиш.
                  3. Ако играеш на малък таймфрейм винаги следи и на големите фреймове какво става.
                  4. Не се задоволявай с една работеща стратегия, експериментирай, но първо на демо.
                  chef

                  Коментар


                  • Начинаещ съм, вярно, ама няма да откажа, ако някой реши, да даде малко съвети.

                    Играя с много сделки, но с малко пари и съм ги навързал и нагоре, и надолу, една по една ги чистя за по малко пари. А наблюдавам, че вие явно играете с по една транзакция и тя е винаги насочена или нагоре или надолу /то зависи от клиента де, вярно/.

                    Все пак, някакъв съвет, греша ли със стратегията си?
                    От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                    Коментар


                    • Ама врътката я направиха около 11:00!
                      chef

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cheff Разгледай мнение
                        Корекцията при еврото започна!

                        Но внимание, днес ще се изказва Супер Марио!
                        КОй знае докъде ще го прати!
                        Той вече се изказа

                        Коментар


                        • Корекцията при еврото започна!

                          Но внимание, днес ще се изказва Супер Марио!
                          КОй знае докъде ще го прати!
                          chef

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                            срита ли го
                            сритах го,сега чакам ефекта

                            Къс ДАКС
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Добро утро!За днес EUR/USD следим 1,3348 и 1,3415 /реален 1,339х

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ЕЛИН ПЕЛИН Разгледай мнение
                                днес 18.06 първата ми сделка във форекса продаден eur/usd 1,3362 цел 1,33 стоп 1,3410 дано е успешна
                                Слънцето залязваше нейде на небосклона. Гората бе озарена от последните му отблясъци и тайничко се надяваше на лекия ветрец. Птичките пееха, предусещайки прохладата на настъпващата нощ в началото на горещото лято. А аз изшортих eur/usd в 1,3362 с надеждата, че ще ме споходи успеха на начинаещия форексаджия. Еееех Елине Пелине
                                Добре дошъл

                                Коментар

                                Working...
                                X