IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от noker.bg Разгледай мнение
    Поздравления за професионалния анализ по нивата на Фибоначи.
    Извинявай, ама нямам нищо общо с един най-обикновен прочит на онова, което са писали много преди мен. Мерси - от тяхно име... Всъщност, ако човек играе /БУКВАЛНО ИГРАЕ/ - може нещата да се развиват в "неговата" посока..., но зная, колко личини драми се крият зад една такава "игра" с реални средства...

    Истината е една-единствена: ВСИЧКИ СМЕ кухи лейки по отношение на пазара...

    п.п. ИГРАТА е както навсякъде в живота. Не зная защо, случващото се тук се приема драматично в много от случаите. Товарим се излишно с негативи, именно, защото ИГРАЕМ, без да отчитаме риска, без да се замисляме, примерно - когато увеличаваме до безкрай риска с добавките. Пазарът е неуловим и ВИНАГИ МОЖЕ да обърне посоката.

    Със здраве!
    If something inspires you, follow it! Henry Ford

    Коментар


    • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
      Нещата са елементарни, именно затова не ги препоръчвам...

      Фибо 38.2% - с перфектен тест от днес. В момента се изпълнява нормално корекция /не мога да кажа дълбочината й, но тест на 1.34 НАГОРЕ - е трудно осъществим за два дни, както надолу/. Очаквам следващ бърз тест на 1.31 - 50% Фибо, а надолу не се знае дали няма /като трамвай/ да прескочи и следващото ниво - 61.8%

      Успехи!


      Поздравления за професионалния анализ по нивата на Фибоначи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
        нито млад, нито смел,
        дрът тенеке-трейдър си ти
        Ъ тенеке От некви ню матириълс е, я мукава, я ПВЦ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
          Абе, хора, така съм се набутал, че май ще спазя правилото за първата сметка.
          Режи ,докъдето си стигнал.Една седмица почивка ,рекапитулация и зареждай пушката наново.

          Коментар


          • Нещата са елементарни, именно затова не ги препоръчвам...

            Фибо 38.2% - с перфектен тест от днес. В момента се изпълнява нормално корекция /не мога да кажа дълбочината й, но тест на 1.34 НАГОРЕ - е трудно осъществим за два дни, както надолу/. Очаквам следващ бърз тест на 1.31 - 50% Фибо, а надолу не се знае дали няма /като трамвай/ да прескочи и следващото ниво - 61.8%

            Успехи!


            If something inspires you, follow it! Henry Ford

            Коментар


            • нито млад, нито смел,
              дрът тенеке-трейдър си ти
              Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

              ако познаеш от кои трейдъри съм,ще си отговориш на въпроса, сам
              думата, милионер,мерило за успех ли е?

              Коментар


              • Абе, хора, така съм се набутал, че май ще спазя правилото за първата сметка.
                От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                  И като си сигурен, че го разбираш... значи трябва вече да си милионер. Ти милионер ли си?
                  Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                  ако познаеш от кои трейдъри съм,ще си отговориш на въпроса, сам
                  думата, милионер,мерило за успех ли е?
                  Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                  Коментар


                  • И като си сигурен, че го разбираш... значи трябва вече да си милионер. Ти милионер ли си?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                      Анди, това за NZD беше за за ВУЙЧЕ-то и БАЦЕ-то. Те така ги редяха по-назад в темата.
                      А пък ти така както си мислиш, че го разбираш "пазара", така той може да ти покаже, че е пълен с изненади. И така, цял живот се учиш и докато се научиш... той взел, че свършил.

                      А конкретно за техничесткия ти анали, мерси много. Обаче, на където и да отиде една валута, после технически винаги има обяснение, нали.
                      аз не мисля, че го разбирам.сигурен съм че го разбирам.не мога да си позволя да разхвърля някоко хиляди и да не знам какво правя.щях да забравя,на 40 съм това е почти цял живот истината е комбинация между техника и фундамент.поне аз мисля така.не може брадатия да се изказва, ти да си гледаш графиките, да се чудиш що се наредили 3-4 фигури надолу,като три поредни дни давало индикации за нагоре

                      не винаги, техническия анализ има обяснение.даже напротив.това си го прочел някъде.не си го разбрал от опит.
                      Last edited by andi; 20.06.2013, 19:59.
                      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                        Анди, това за NZD беше за за ВУЙЧЕ-то и БАЦЕ-то. Те така ги редяха по-назад в темата.
                        А пък ти така както си мислиш, че го разбираш "пазара", така той може да ти покаже, че е пълен с изненади. И така, цял живот се учиш и докато се научиш... той взел, че свършил.

                        А конкретно за техничесткия ти анализ, мерси много. Обаче, накъдето и да отиде една валута, после технически винаги винаги има обяснение, нали.
                        Не мрънкай.Чети,учи и гледай.Много инструменти,фреймове,нива.Не мрънкай.

                        Коментар


                        • Анди, това за NZD беше за за ВУЙЧЕ-то и БАЦЕ-то. Те така ги редяха по-назад в темата.
                          А пък ти така както си мислиш, че го разбираш "пазара", така той може да ти покаже, че е пълен с изненади. И така, цял живот се учиш и докато се научиш... той взел, че свършил.

                          А конкретно за техничесткия ти анализ, мерси много. Обаче, накъдето и да отиде една валута, после технически винаги има обяснение, нали.
                          Last edited by d333; 20.06.2013, 19:41.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            ритнах го ами,даже се снимах,кат бай ти Ганя как му стискам топките , и видя ли?
                            Даде резултат
                            даде, наистина.ти си виновен за спада
                            УБУ си направил имам сега проблемации.но реша ли ги.отивам да го проверя, защо ти се дава
                            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                              ритна ли го то добиче.кажи де
                              аз, ако бях,щях да го взема с винкела 2-3 пъти и да се снимам.кат бай ти ГАНЯ в щатите
                              ритнах го ами,даже се снимах,кат бай ти Ганя как му стискам топките , и видя ли?
                              Даде резултат
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                индекси,индекси- да да да

                                ех, днес ми се напълни душата,очаквам скоро и джоба
                                ритна ли го то добиче.кажи де
                                аз, ако бях,щях да го взема с винкела 2-3 пъти и да се снимам.кат бай ти ГАНЯ в щатите
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X