IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
    Токущо се задейства лимит 1.3385 цел 1.3475 стоп 1.3365 и реверс
    Браво. Гледай ме мен как търгувам и никога няма да сбъркаш. И никакъв страх и паника.....пробило ...непробило ...това е за балъците и разни хора перачи на пари.

    Коментар


    • Токущо се задейства лимит 1.3385 цел 1.3475 стоп 1.3365 и реверс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
        Не се заблуждавай с виртуалните пак така си търгувал.
        Пазара проби 1.342 , ти го контриш. Защо не сложи чакаща поръчка при пробив на последното дъно 1.3370?
        Още ли ти стои чакащата поръчка? В това време аз си затворих късата и си прибрах печалбата и сега вече съм на дълги евра и дори съм сложил стоп +1. Така се действа, когато има ясни сигнали. Пробило ...непробило... ! Както виждаш уж проби , ама беше по-скоро за да сплаши "разумните играчи" , които са си едно "стадце" за мене. Докато аз съм олицетворен в поговорката - "Докато умните се наумуват, лудите се налудуват!" Лек ден.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от turbalan Разгледай мнение
          много филми гледате, вие вярвате ли си на тези неща...та нивата на фибоначи са през десетина процента, ако не стигне до едното ще е до другото, и винаги, ама абсолютно ВИНАГИ, някоя умна глава ще каже, ето курсът достигна, или почти достигна еди кое си ниво на фибоначи и затова сега сме в другата посока..да де, ама след като вече е на 200 пипа от "онова" ниво. ТА и ФА, обясняват движенията постфактум, което всеки със що годе дар слово и шарени графики може сладко да обясни.Искарай ми която искаш графика, за който искаш период и винаги ще намеря как да ти обясня движенията, и с вълни, и с триъгълници, и с фибоначи и със свещи, даже може и с пълнолунието.Замислете се колко пари се разиграват във форекса, и след като 95 процента губят, къде отиват и тогава търсете логика..няма логика.И после се замислете дали купувате долари, или залагате една сума, че доларът ще достигне еди-къде си.Във форекса никой нищо не купува, а просто залага.Или ако купиш ДАУ, какво всъщност купуваш, или пак залагаш че някакъв си индекс ще отиде еди къде си?
          Написаното от мен е за бъдещ период.

          Споко,не "залагай".
          Успех.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ExtraRange Разгледай мнение
            Привет на всички,

            ТАТО,пенделите се наиграха,давай команда за далдисване.
            Идват избори в Немско,трябва да се снишаваме.Там си стратег
            Очаквам движение към 1.24,за тест на подкрепата в1.2330.
            Достигнатото вчера ниво е 76.4 на важни ориентири.

            Според мен около 1.24 ще започне движение за пробив на 1.3775,към 1.4350.
            Спадът до около 1.24 -до края на октомври.

            Казах
            много филми гледате, вие вярвате ли си на тези неща...та нивата на фибоначи са през десетина процента, ако не стигне до едното ще е до другото, и винаги, ама абсолютно ВИНАГИ, някоя умна глава ще каже, ето курсът достигна, или почти достигна еди кое си ниво на фибоначи и затова сега сме в другата посока..да де, ама след като вече е на 200 пипа от "онова" ниво. ТА и ФА, обясняват движенията постфактум, което всеки със що годе дар слово и шарени графики може сладко да обясни.Искарай ми която искаш графика, за който искаш период и винаги ще намеря как да ти обясня движенията, и с вълни, и с триъгълници, и с фибоначи и със свещи, даже може и с пълнолунието.Замислете се колко пари се разиграват във форекса, и след като 95 процента губят, къде отиват и тогава търсете логика..няма логика.И после се замислете дали купувате долари, или залагате една сума, че доларът ще достигне еди-къде си.Във форекса никой нищо не купува, а просто залага.Или ако купиш ДАУ, какво всъщност купуваш, или пак залагаш че някакъв си индекс ще отиде еди къде си?

            Коментар


            • Привет на всички,

              ТАТО,пенделите се наиграха,давай команда за далдисване.
              Идват избори в Немско,трябва да се снишаваме.Там си стратег
              Очаквам движение към 1.24,за тест на подкрепата в1.2330.
              Достигнатото вчера ниво е 76.4 на важни ориентири.

              Според мен около 1.24 ще започне движение за пробив на 1.3775,към 1.4350.
              Спадът до около 1.24 -до края на октомври.

              Казах

              Коментар


              • Добро утро!
                укъсен кабел

                Успехи!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • ъпгрейдват го
                  Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                  Ти гледай сега какво става... и когато всички си мислят
                  че отиваме към 1.3500 и нагоре ( и аз ) , хоп финт надолу до към 1.3200 .
                  Сложен стана форексът вече ми се струва , корелации на 20-30-40 % работят ,
                  технически анализ и той някъде там , фундаментален само дългосрочно , ай честито

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
                    Много подозрителни хора има в този форум. Склонни сте да пратите копие от личната си карта на брокера (естествено тя съдържа снимка) , а да се снимате с личната карта е проблем?
                    Няма такова нещо. Скенирането на един личен документ е лесно и нормално нещо и е често практикувано от банките и други институции. Докато това да застанеш в цял ръст с личната си карта и да се снимаш е доста по-сложна операция. Първо не съм чувал това да се практикува и ми напомня на криминален филм, където снимат престъпника с някаква табелка. Второ не разполагам с добър фотоапарат, а с моб. телефон трудно ще постигна ефекта да се виждат добре данните от картата. ДА не говорим, че на новата ми карта снимката е черно бяла и толкова размазана, че аз с просто око не мога да се различа, пък камо ли на снимка. Абсурдът е пълен и единственото логично обяснение е, че вероятно този брокер се е опарил с клиенти ползващи крадени или подправени паспорти. Така заставайки на снимката с картата, ако се окаже, че е крадена ще се види кой точно я ползва в момента. Но това са някакви руски проблеми с тяхната мафия, докато ние сме в ЕС и сме пичове и не лъжем и не крадем. Факт - не съм политик и не съм бил.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                      Има ли РАЗКЕКЕРЧЕНИ яко до,,,,ШЕБЕЦИ???
                      Ти гледай сега какво става... и когато всички си мислят
                      че отиваме към 1.3500 и нагоре ( и аз ) , хоп финт надолу до към 1.3200 .
                      Сложен стана форексът вече ми се струва , корелации на 20-30-40 % работят ,
                      технически анализ и той някъде там , фундаментален само дългосрочно , ай честито
                      Мнението ми води до фалит !

                      Коментар


                      • Има ли РАЗКЕКЕРЧЕНИ яко до,,,,ШЕБЕЦИ???
                        Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                        Коментар


                        • Много подозрителни хора има в този форум. Склонни сте да пратите копие от личната си карта на брокера (естествено тя съдържа снимка) , а да се снимате с личната карта е проблем?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Return Разгледай мнение
                            Аз по принцип отдавна не търгувам, защото уж разбирам пазара, но вложа ли истински пари и се нашашквам и едва ли не търгувам наобратно и веднага нулирам. Мога да дам примери - пиша във форума "Пичове еврото се е утепало да пада" , а в същото време ме хваща страх и си мисля "Ами ако съм се объркал?" и взема, че купя евро и бам бам ...фалит. А иначе нагласата ми е вярна. Затова на демо съм без грешка и дори се отегчавам, защото къв ми е кяра от него? Затова се метнах на този брокер - дават техни пари и човек нищо не губи. Факт е , че си печеля ....хем влизам веднъж седмично и се случва да си забравя отворени поръчки, но при този малък марджин дори да съм на яка загуба 200 -300 пипса няма как да нулирам и пазара се обръща и винаги се стига до печалба. Примерно имах дълги от 1.32 и то стигнало до 1.34, но не съм влизал да видя и да прибера печалбата . Влязах когато беше на 1.28. Поизчаках го месец- два и сега си прибрах печалбата. Това ми подсказва, че ако имам яки кинти и ги пусна на нисък марджин винаги ще печеля ...стига да съм търпелив и да не изпадам в паника.

                            С последното изречение - наистина имаш шанса да печелиш на пазарите /според моето неангажиращо мнение и при положение, че имаш търпението и спокойствието да чакаш/... Съвсем сериозно го мисля: психологическата ти нагласа - именно с такава тактика - е над нивото на масовия играч..., а пазарът бие през пръстите именно такива, които са убедени, че "познават" пазарите, поради което - играят с голям риск и то - точно тогава, когато играчите са уверени на 100% в посоката...

                            Лично и неангажиращо мнение. Успехи на всички!
                            If something inspires you, follow it! Henry Ford

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Return Разгледай мнение
                              Български брокер? Че има ли такива? Нима мислиш , е не съм имал в уж български брокери? И знаеш ли какво ми се случва при първия проблем и некоректно обработена поръчка??? " Ами съжаляваме, но ние сме само посредници ....котировките зависят от нашите партньори в САЩ или Англия ...." и като питам - "Ми дайде да говоря с тях" ...."Ами не може, защото вие имате договор с нас " Каквото и да стане контрата все беше в мене и си губех като момченце. Дори говорих с някви тъпаци от КФН, но те казаха, е знаят за тези неща, но нищо не можели да направят, защото такива били законите и т.н. с две думи да не съм търгувал с български посредници .. Ти казваш обратното , ама аз достатъчно съм се опарил и български брокер и за тоалетна не бих ползвал с извинение ( макар че това е идея ) .
                              Впрочем, нямам опит с българи в тази сфера, но имам със сънародници в доста други и точно това ме накара да отида в UK. Доволен съм, дори ми отговарят възможно най-бързо при всеки въпрос.
                              От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
                                етооо
                                Благодаря! Сега ми търсете руса мацка, е аз съм възгрозничък и не хващам око, а и пари нямам т.е. не ставам нито за " Чичко Паричко " нито за " Курчо Сладурчо "

                                Коментар

                                Working...
                                X