IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къс при кабела. Все пак има някакви шансове да продължи тренда.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
      При швейцареца ми се заформиха 5 дълги, през 5 пипоня, от дъното. Зачудвам се дали да правя още добавки, или малко да успокоя топката. Щото ако пак върне на юг, може и да гризна дръвцето.
      Прибирай парите, на мен така снощи при евро-долар ми се нулираха късите

      Коментар


      • При швейцареца ми се заформиха 5 дълги, през 5 пипоня, от дъното. Зачудвам се дали да правя още добавки, или малко да успокоя топката. Щото ако пак върне на юг, може и да гризна дръвцето.
        http://georgipiskov.blogspot.com

        Коментар


        • да не се е праснал някой самолет в Белият дом

          -------
          ясно..самолета е Меркел, а Белият дом - Драги
          Last edited by turbalan; 09.09.2014, 22:54.

          Коментар


          • Сложих една чакаща дълга при евро/долар от 1.2959 .
            С цел 1.3086 и стоп 1.2889
            Успех на всички

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
              Не знам за лихвата, ама цената се е запътила към моя стоп!
              Е, не е частно!!
              Избивай със стратегията на мартингейл
              http://trader-idimitrov.blogspot.com

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
                Не знам за лихвата, ама цената се е запътила към моя стоп!
                Е, не е частно!!
                Не си сам, колега

                Коментар


                • Не знам за лихвата, ама цената се е запътила към моя стоп!
                  Е, не е частно!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                    Нормално е в ЕС свалят за последните 3 месеца за 2-ри път лихвата
                    в САЩ се говори че вече е време да я вдигат и скоро ще го направят близките 1-2 месеца това са основните причини и дългосрочно поне до средата на другата година с възможни временни корекции цената на долара ще продължи да се вдига

                    Много точно казано.....
                    „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                    Джеси Ливърмор

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
                      Някой има ли представа какво става с долара. Поскъпва спрямо еврото, и спрямо паунда, спрямо австралиеца ...............................
                      Нормално е в ЕС свалят за последните 3 месеца за 2-ри път лихвата
                      в САЩ се говори че вече е време да я вдигат и скоро ще го направят близките 1-2 месеца това са основните причини и дългосрочно поне до средата на другата година с възможни временни корекции цената на долара ще продължи да се вдига

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от deresel Разгледай мнение
                        И в мнооооого дългосрочен план аз паритет не очаквам. Това, което виждам на месечна е, че се заформя ценови тунел 1,20-1,40 (приблизително). Аз така си обяснявам сравнително стабилната долна граница - 1,20 (при три минимума) и намаляването на максимумите от 1,60, през 1,50 до 1,40. Но това си е мое мнение
                        +1, и на мен нещо такова ми се вижда, освен ако няма някакви икономически (ката)клизми

                        Коментар


                        • И в мнооооого дългосрочен план аз паритет не очаквам. Това, което виждам на месечна е, че се заформя ценови тунел 1,20-1,40 (приблизително). Аз така си обяснявам сравнително стабилната долна граница - 1,20 (при три минимума) и намаляването на максимумите от 1,60, през 1,50 до 1,40. Но това си е мое мнение
                          http://jennykaravacheva.blogspot.com/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                            Временно ,Временно ..... колко да е Временно до паритета ке оди - туй за който все още не е разбрал

                            Май при евро/долара няма да прави кой знае каква корекция и ще си продължи надолу.....
                            Last edited by driverf1; 09.09.2014, 13:56.
                            „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                            Джеси Ливърмор

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
                              Временно явление, не очаквам да се запази тази тенденция.
                              Временно ,Временно ..... колко да е Временно до паритета ке оди - туй за който все още не е разбрал
                              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
                                Някой има ли представа какво става с долара. Поскъпва спрямо еврото, и спрямо паунда, спрямо австралиеца ...............................
                                Временно явление, не очаквам да се запази тази тенденция.
                                http://trader-idimitrov.blogspot.com

                                Коментар

                                Working...
                                X