IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • При тея цени на олиото
    ако не искат нова рецесия, гущера ше поскъпва.
    Game Over...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
      Продължаваме към дъното
      Видяхме вече дъното при 1.3104 , нямахме работа на 1.3190 ако не беше така .
      Според мен най-много да спуснем до 1.3140 и от там - нагоре .
      До края на другата седмица трябва да стане ясно кой печели
      Мнението ми води до фалит !

      Коментар


      • 3202 затварям

        Коментар


        • Продължаваме към дъното
          Животът е огледало.....усмихвай се

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            3191 - 100% ,корекция 3202
            Тъй, давай ся, че не смогвам да обирам баберката - още 60-70 пипа за 10 мин. и ся всичко баланс пак по експозето.

            Бавен ми е комп-а и не мо'а се меря с "роботчетата" на хеджовете.

            Т'ва беше ся ресто ще има пак - ма тъкмо да си пооправя входовете пак с още 40-50 пипа.

            Успех!
            Last edited by marandi; 06.09.2013, 16:54.

            Коментар


            • 3191 - 100% ,корекция 3202
              Last edited by the architect; 06.09.2013, 15:40.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                Е то това е акулите се засилиха и мощно се потопиха няма от какво да се кораш ...дръж ги за опашката
                Чак, па мощно - днес имате пивот в 1.3160 да го хващате на къси, ако го наближи до 1.31-13085

                Ако пробие 1.3160 - ще отскочи до 1.32-1.3240 - т'ва ви е на дневна търговия. Тумороу шъ му мислим.

                П.П. Аз изпозакрих всичко, че то голямо скалпене му метнах за 60-70 пипа си скъсах нервите чак да вися кат' мисирка. Евро/паунд и него го бих 3 пъти и 2-3 пъти йената.

                Ако не видя нещо интересно - за тая седмица стига. Сентимента в евро ви е 64% бай в момента - ма то всичко се мени и затова винаги пиша в момента - да не си помисли някой за повече от часа да се нашие, че тия хедж-фондове с техните "роботи" са се побъркали.

                Може да се опитат да ви опънат през гап тоя уикенд, ма аз си плащам да поддържам позиции, па на на вас ви дават да денсите през суап - разликата е малка, ма съществена. Има техники и как да си отигравате гап-а, ма са 4 вида и е хубаво да ги разпознавате кой за какво е - оттам също стават бързи стинки, ако се мярне нещо интересно за 24 часа.

                Успех!

                П.П. Ъъ ... и честит празник, бре маскари - хихи
                Last edited by marandi; 06.09.2013, 15:33.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ALEX_D_GREAT Разгледай мнение
                  Добро утро. Толкова всички го очакваме това надолу и толкова ясно изглежда, че леко започвам да се притеснявам.
                  Притеснявай се, но не се опитвай да спориш с графиката. Вчера избушиха МА200. Осми ден биковете не показват желание за никаква съпротива. Мисля, че вчера големите решиха окончателно да забиват надолу. Данните от вчерашната търговия за Currencies Futures Prices са красноречиви: за долара изтъргуваните контракти са 44 640, при среднодневен обем за последните 5 дни 27 096 контракта и за 20 дни 28 235. Изменението в цената на доларовия индекс е +0,56. Това говори, че са откривани нови дълги в долари. В същото време за еврото изтъргувания обем е 293 788, при среднодневен за последните пет дни 222 589, и за 20 дни - 199 676. Изменението в цената е -0,66% - което значи - закриване на дълги позиции в евро. Така, че големите вече дългосрочно са за надолу. Сигурен съм, че това ще го потвърди и СОТ репорта тази седмица - очаквам нетната спекулативна позиция да е къса в евро.

                  Коментар


                  • Е то това е акулите се засилиха и мощно се потопиха няма от какво да се кораш ...дръж ги за опашката
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • Добро утро. Толкова всички го очакваме това надолу и толкова ясно изглежда, че леко започвам да се притеснявам.

                      Коментар


                      • Добро и от мен ....днес продължаваме надолу по всички фронтове.....очакваното спиране на инжекциите е на линия ,остава официално да бъде потвърдено
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Добро утро!
                          Успехи!
                          паунда -пак дащен
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Благодаря ти , и Успехи и на тебе доколкото го гледах до края на тази година може и да ги направи 170. ама не обичам да говора за моите предсказания и п.ч. понеже на 90% като говора изпускам неща дали ще е корекция или добавка затова и не пиша много много
                            Last edited by c1tss; 05.09.2013, 23:56.
                            Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

                            Коментар


                            • Аа ... и 2 насрещни набих през евро/долар в 1.3120, че сега е удобно като нива за по 1-на фигура бърза, без значение в коя посока ще замине.

                              Най-вероятно утре ще удари бай нивото, па селл-а да си чака, ма знам ли - той пазарът си знае работата - само отстрелвам. Ма, т'ва се денси без стопове търговия - демек акаунта трябва да е сосен.

                              Успех!
                              Last edited by marandi; 05.09.2013, 23:17.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от c1tss Разгледай мнение
                                има ли денсещи на gbpjpy ще удря ли 170.220
                                Имаш сентимент 96% селл в нея точно в момента в тая двойка, понеже я бях хващал 2 пъти от бай в 149.50 и 149.

                                Аз много се колебах дали там да се набия от 156.20 - ама, понеже имам една селната йена през долар, имам ордер пуснат пак за селл през евро/йена и днес да го лепне без малко от 1.3240 ( днес без малко да го удари ) - гледам, че не успяло с малко да отвори и тая позиция.

                                И викам да не рискувам чак толкоз и се набих на бай в евро/паунд - там пак е на сентимент 95% за бай. Гледай сентиментите - имаш 75% селл в паунд и 82% селл в йена в момента = 96% селл за паунд/йена.

                                Но ще става касаплък тия дни и затова умната - затова предпочетох паунд през евро, че йената си евала вървите.

                                Успех!
                                Last edited by marandi; 05.09.2013, 23:22.

                                Коментар

                                Working...
                                X