IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от viktornfs Разгледай мнение
    Мисля, че ще стане, ама няма да е в най-близко бъдеще. Нещата на пазара почти винаги се развиват по-бавно от очакванията. Бъди търпелив и изчакай този момент.
    човека, пита има ли търгуващи.а не има ли дървени философи.ако стане въпрос за философии, относно валутната търговия , ще потърсим първо теб.
    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

    Коментар


    • 30.85 дълги за обем=три стоп на 30.40 .....и после надолу за 27.60......Вуйчо ако спечеля облога ....от сега ти казвам че 50 са за Тато къде го нахока кога ти каза къси
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • добавка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ALEX_D_GREAT Разгледай мнение
          Абе не знам дали той е главната причина за това. По - скоро предвестниците от САЩ какво ще се случи утре.
          Днешната дискотека нагоре-надоле си е лично негово дело. Билив ми Утре ако данните са гое-долу според прогнозите или по-добри, движението ще е еднопосочно - яко ще задълбаем. Ако са обаче много по-лоши, чака ни яка турболенцията докато пазара изясни за къде сме.

          Коментар


          • Абе не знам дали той е главната причина за това. По - скоро предвестниците от САЩ какво ще се случи утре.

            Коментар


            • Това Драгито голем пич!!! Някой знае ли му адреса? Искам да му пратя шише отлежала шотландска шльокавица по де-ха-ела, че в пондрелник пак да има изявление!!!

              Коментар


              • buy eur/usd tp 1.3411

                Коментар


                • Първоначално изпратено от c1tss Разгледай мнение
                  има ли денсещи на gbpjpy ще удря ли 170.220
                  Мисля, че ще стане, ама няма да е в най-близко бъдеще. Нещата на пазара почти винаги се развиват по-бавно от очакванията. Бъди търпелив и изчакай този момент.
                  домоуправител

                  Коментар


                  • има ли денсещи на gbpjpy ще удря ли 170.220
                    Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tarantulata Разгледай мнение
                      както са казали хората, хитър ми бъди
                      поне се правя на хитър-направо го разцепих кабела-4 пъти вече го хващам-нагоре-надолу- за по една фигура,кога ли и той ще ме хване по дребни гащи
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Прибтах си дългия кабел,и пак го укъсих
                        както са казали хората, хитър ми бъди

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                          И на теб.. както казват спортсмените във всеки спорт... нека по-добрият победи
                          Уйче,котара има повече шанс да спечели и аз съм за 1,29.Имам 2 sella и след 1,31надолу затварям,че сьм контрелка.

                          Коментар


                          • Прибтах си дългия кабел,и пак го укъсих
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Грешиш това което с тебе правим е проба на интуицията ...не прави никого по добър или по слаб ....по правилата няма нито моята нито твоята позиция и то точно в момента
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                                Има сделка ....пожелавам ти късмет
                                И на теб.. както казват спортсмените във всеки спорт... нека по-добрият победи
                                Мнението ми води до фалит !

                                Коментар

                                Working...
                                X