IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andi7 Разгледай мнение
    ква е тая група.пропуснал съм нещо
    друг път да ме уведомявате с време, да не ви дера
    Групата на реалистите,здраво стъпили на земята
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
      Още един от групата на Hemilio и Kotara ?
      Добре дошъл
      ква е тая група.пропуснал съм нещо
      друг път да ме уведомявате с време, да не ви дера
      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
        Още един от групата на Hemilio и Kotara ?
        Добре дошъл
        тва засилка по шанцата Баце,нема се плашите,вода има за всички.
        Къс кабел от тези нива 1.5710
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andi7 Разгледай мнение
          тц
          Още един от групата на Hemilio и Kotara ?
          Добре дошъл
          Мнението ми води до фалит !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
            1.3500 on fire in a few days
            тц
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • 1.3500 on fire in a few days
              Мнението ми води до фалит !

              Коментар


              • добро да е
                успешна седмица на сичкото,търговец
                малко музика http://www.youtube.com/watch?v=73UVTwNQHls
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • Гут

                  Коментар


                  • Добро утро.
                    Успехи!
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Момчета, еврото днес даде малко нагоре, но златото даде и даде!

                      Фундамента е ясен - удряме ли сирийците или да! Щатската комисия каза да!

                      Черното злато нагоре, следователно и жълтия метал тоже!

                      Но затворих всичко, че през уикенда незнам накъде ще го засилят!
                      chef

                      Коментар


                      • Това което показва графиката е нормално. Вече писах, че ако данните са според очакванията или по-добри - ще задълбаем. Ако са по-лоши - ще има турбуленция и чудене дълги или къси. Имаме лоши данни - прогноза 180 000 - а реално 169 000 нови работни места. На това го отдавам този откат нагоре. Но понеделник или вторник пак ще поемем надолу. Бай да уей, аз им отброих три връха на горе на 5мин и го селнах еврото от 1.3181. Стопа ми е на нула вече. Ще ги изчакам до към 9:30 и каквото даде-даде ще затворя, че е петък. Ако не ме ликвидират преди това де. Ако не бяхме последен ден на седмицата щях да я оставя тази позиция.

                        Коментар


                        • Днес кат' писах, че е сентимент за бай 64% - само 5 часа по-късно ся сме на сентимент 51-52% цъка - ама за селл.

                          Тия поне ми ръсят всичко на тепсия дан' се хабя да умувам ко ста'а .. и то веднага - барабар с техн. анализ на мейл всяка сутрин метнат за деня.

                          Па, от Пазаро по-велико нема и затова не се правя на умник - само издънвам наред. Може би само наш Тато е по-велик.

                          Ха, наздраве!

                          И да си гледаме волейбола след малко женките и после футбалерите - ще мятам по едно очо, ма стига толкоз за днес - ку не стане сега фитката - ще стане другата седмица - аз само бия с входовете - ма не винаги хващам перфе - щот' не вися кат' смок по цял ден на платформите и понявгиж отървам веселбата - ма голям праз.
                          Last edited by marandi; 06.09.2013, 18:02.

                          Коментар


                          • в петък винаги затварям всичко Винаги
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                              Продължаваме към дъното
                              На мен ми е скъпа тая двойка да я държа след уикенд - на 100$ = 2$ такса в петък/срещу понеделник.

                              Ся оставих само 2 йени и 1 селл на тъпия еврак от 1.3148 - ако ми слезе ще го хлопна и него.

                              После нова седмица нов късмет за отстрел -т'ва е на седмица, демек всяка - демек - ха, си стъпал накриво - ха си цъкай кат' поп - иначе мога ги гърча валутите как си сакам, па наред.

                              Успех!
                              Last edited by marandi; 06.09.2013, 17:47.

                              Коментар


                              • На 31.90 на 30 мин рамка се пресичат МА ....все още нямаме обърнат тренд....На 31.60 НЕ ВИДЯХМЕ и грам съпротива ,сега изгражда зона на 32.80 която ще подкара надолу около 32.40
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X