IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ами що се занимаваш с тази куца двойка,виж кабела какви движения прави,аз него денся,сега покрай проблемите зад океана и в европа той ще намаже филията
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от deo Разгледай мнение
      [U[/U]

      Предишният път като затвориха правителството в края на 1995 г. доларът доста поскъпна, сега, едва ли чак с толкова
      Ще поскъпва ли, ще пада ли ВЪОБЩЕ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА!!! Просто да тръгнем на някъде! С тоя среднодневен рейндж от 60 пипса за миналата седмица и един бар нагоре друг надолу ми скъсаха нервите! Уж да мине Август и да се нормализират нещата! Септември още по-зле! Ако продължават така некъде по Коледа могат вече и официално да обявят фиксирания курс на ойро/долар!

      Коментар


      • [U[/U]
        Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
        Да не забравите и проблемите на американците с тавана на дълга...
        Предишният път като затвориха правителството в края на 1995 г. доларът доста поскъпна, сега, едва ли чак с толкова

        Коментар


        • Да не забравите и проблемите на американците с тавана на дълга...

          Коментар


          • късо гепи от 157.999

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              А техниката ти има ли в предвид осрания Италиански парламент
              И трудностите около съставянето на германско правителство на мнозинството!
              chef

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                EUR/USD ми закачи 4 бай лимита със средна цена 1.3535 , ако имам късмет
                от понеделник до петък очаквам ново импулсно възходящо движение .
                А техниката ти има ли в предвид осрания Италиански парламент
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                  Та си мисля, може ли да организираме един "ден за разпродажба на долара". Ей така яко селл в един и същ ден, в един и същ час и да видим има ли "пазар" и какво ще стане при ясно "предсказан" предварително тренд? Какво мислите, може ли да се получи?
                  И аз съм си го мислил, но в крайна сметка истината е, че нямаме този капитал, който би успял да направи голям удар над долара. Едно, че 100ина хиляди изобщо няма да го усетят, и второ - написано така във форум, както споменаха по-късно, я нета ни падне, я се чукне на вратата.
                  От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                    Та си мисля, може ли да организираме един "ден за разпродажба на долара".
                    Мисля, че е добре като начало да се пробва с някоя по-уязвима валута - напоследък доста ме радва (отново) рандът. Че за долара някои хора може и да не разберат шегата и току виж ни спряли нета

                    Коментар


                    • А бе пичове.... Седя и си мисля... Бе както американците с тоя интернет, социални мрежи и т.н. организират "спонтанни" арабски пролети, оранжеви революции и т.н. Както също се организират разни "ден на земята", когато се организират разни хора да гасят лампите за един час, уж "спасяват света"...
                      Та си мисля, може ли да организираме един "ден за разпродажба на долара". Ей така яко селл в един и същ ден, в един и същ час и да видим има ли "пазар" и какво ще стане при ясно "предсказан" предварително тренд? Какво мислите, може ли да се получи?
                      Last edited by d333; 28.09.2013, 00:25.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                        еуро/швейк ке тестваме ЖЕЛЕЗНОТО според ШЦБ 1,200000000000000 ако падне под дънцето на 24 юни
                        О, аз лично много пари съм заложил отдавна на такъв тест. И при това при ливъридж 1:1, т.е. издържам нагоре всякакви нива. Всички чакат да отива лека полека нагоре. Ама аз пък си рекох да заложа на едно тестче наобратно. Търпеливо чакам от много месеци.

                        Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
                        И тази седмица сте го купували този долар ..... лоша работа....
                        Докато им купувате хартийките те си живеят на ваш гръб.
                        Така, е. И аз си признавам имам някой долар у банката ей така за цвят. И все се каня да ги разкарам, ей така щото ме е яд на печатарите как лежат на чужд гръб. Кога ще се усети тоя свят как го праят на балама. Трябва всички да се отърват от зелената тоалетна хартия. Пък и тогава тренда ще се избистри кристално ясно.
                        Last edited by d333; 28.09.2013, 00:16.

                        Коментар


                        • EUR/USD ми закачи 4 бай лимита със средна цена 1.3535 , ако имам късмет
                          от понеделник до петък очаквам ново импулсно възходящо движение .
                          Мнението ми води до фалит !

                          Коментар


                          • еуро/швейк ке тестваме ЖЕЛЕЗНОТО според ШЦБ 1,200000000000000 ако падне под дънцето на 24 юни
                            Last edited by ТАТО; 27.09.2013, 21:01.
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • И тази седмица сте го купували този долар ..... лоша работа....
                              Докато им купувате хартийките те си живеят на ваш гръб.
                              Last edited by valio1900; 27.09.2013, 19:57.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                                Ей, това 1.20 голямо сънуване го сънуват доста народ. Кой е казал, че натам е следващата цел? Колкото цел е 1.20, толкова е и 1.50. Не се подвеждай така сляпо по масовото самовнушение, че разбираш ли... "Бе няма начин скоро да не се засили към 1.20".
                                как 1.200 аз ве4е видях цел към 0.88 смърт за ефроттоо
                                Вся Власть Советам

                                Коментар

                                Working...
                                X