IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=d333;1059508703]Ей, това 1.20 голямо сънуване го сънуват доста народ. Кой е казал, че натам е следващата цел? Колкото цел е 1.20, толкова е и 1.50. Не се подвеждай така сляпо по масовото самовнушение, че разбираш ли... "Бе няма начин скоро да не се засили към 1.20".


    Реда казува даваи доларееееееееееееееееееееееееееееее
    следва линк с песни4ка нека е по избор индивидуално всеки да си пусне какво му е на душа
    Вся Власть Советам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
      ...след това ми се вижда спад надолу към 1,2Х....

      Ей, това 1.20 голямо сънуване го сънуват доста народ. Кой е казал, че натам е следващата цел? Колкото цел е 1.20, толкова е и 1.50. Не се подвеждай така сляпо по масовото самовнушение, че разбираш ли... "Бе няма начин скоро да не се засили към 1.20".

      Коментар


      • Първоначално изпратено от deo Разгледай мнение
        ;

        Нас по ни интересуват вторите и третите стъпки
        ,нали първите стъпки са ясни-ушиваш се здраво

        втората да ти я кажа ли?

        От къде да намеря капитал да си върна загубите от първата стъпка
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от deo Разгледай мнение
          ;

          Нас по ни интересуват вторите и третите стъпки
          Предстоят и напреднало ниво курсове. На този етап поредицата за валутна търговия е за начинаещи: въведение, технически и фундаментален анализ, психология.

          Коментар


          • ;
            Първоначално изпратено от Isabella Oronova Разгледай мнение
            Привет!

            На 1 октомври от 18.30 ч. в ЕЛАНА Трейдинг се провежда безплатен курс "Първи стъпки във валутната търговия": подробна информация за записване

            Ако смятате, че може да бъде полезно за някой, който навлиза.

            Тук има информация за всички безплатни курсове през октомври.

            Усмихнат ден!
            Нас по ни интересуват вторите и третите стъпки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
              виски и цигари безплатно има ли
              Ти и сгодна мацка ще поискаш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Isabella Oronova Разгледай мнение
                Привет!

                На 1 октомври от 18.30 ч. в ЕЛАНА Трейдинг се провежда безплатен курс "Първи стъпки във валутната търговия": подробна информация за записване

                Ако смятате, че може да бъде полезно за някой, който навлиза.

                Тук има информация за всички безплатни курсове през октомври.

                Усмихнат ден!
                виски и цигари безплатно има ли
                Вся Власть Советам

                Коментар


                • Курс "Първи стъпки във валутната търговия"

                  Привет!

                  На 1 октомври от 18.30 ч. в ЕЛАНА Трейдинг се провежда безплатен курс "Първи стъпки във валутната търговия": подробна информация за записване

                  Ако смятате, че може да бъде полезно за някой, който навлиза.

                  Тук има информация за всички безплатни курсове през октомври.

                  Усмихнат ден!

                  Коментар


                  • Наблюдавайки дневната графика, дори и седмична, съм пред дилема. Целта ми е много дългосрочна, може би двумесечна сделка.

                    Ако сега пусна къса с цел <1,28 и еврото стигне 1,38, което не би свалило акаунта ми /имайки предвид, че стопих една камара пари, в момента търгувам с най-малката стойност, която ми позволява клиентът / не е смешно /, след това ми се вижда спад надолу към 1,2Х. В същото време ако сега изчакам, уж да видим дали ще отидем до 1,38, а това не се случи и еврото започне да пада, губя високите позиции за късите и това ще ме дообърка.

                    Мнения, че сега е идеален момент за къса и при евентуално вдигане на еврото до 1,38, втора къса с цел 1,2Х?
                    От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                    Коментар


                    • Добър вечер , утре е денят Х според мен , защо ли ?
                      Ами защото съществуват и двете възможности , както за бърз пробив на 1.3460 ,
                      така и за изстрелване директно за 1.3800 и нататък . Ако пазарът избере първия
                      вариант , то това ще са бонус нива за да купя евро с цел края на следващата седмица.
                      Ако ли пък тръгнем утре импулсно нагоре , играта според мен е ясна до другия петък .
                      При всички положения очаквам волатилен ден , хайде успех
                      Мнението ми води до фалит !

                      Коментар


                      • Пускам продава ордери на 3479 и купува на 3540.
                        chef

                        Коментар


                        • Мискините с тия големи опции таковат мамата на спота.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
                            каде го видя това
                            http://www.forexlive.com/blog/2013/0...eptember-2013/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
                              В 17:00 изтича голяма опция за 1.1 млрд на 1.35 - ако тръгне след кът-а ще е.
                              каде го видя това
                              молим?айде нема нужда

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
                                еее 6 дена таз педерастия ми отрови живота на никаде не е
                                В 17:00 изтича голяма опция за 1.1 млрд на 1.35 - ако тръгне след кът-а ще е.

                                Коментар

                                Working...
                                X