IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За пръв път от както търгувам с реални пари ще посрещна събота и неделя без отворени позиции. Чувствам се свободееееен!
    От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
      жъна(златни класове).така съм се нахилил,че ми се дописа
      кивита, сея
      Жъни, Адаш - кивито мега тъпа валута от 2 седмици - под 83 я бай - над 83 селл.

      Умалях да я клатя - те не се уморят - ха, сега де ...?

      П.П. Затова се изхилих на колегата с претенциите за НЗД дет' ще го скасявал на суап до 81.40 - т.е. не искам да го обидя, ама хал-хабер си няма ко прави да'е ...

      ... па много мразя БГ-станци да се набутват да'е ...

      Ха, наздраве!

      П.П. Вчера бях на 4 позиции бай НЗД, днес бях на 4 селл - ся останаха 3 май, че дъня с ордери и после само нагласям стоповете тейк профит, стоп лосс и бягам да къркам.

      Успех!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
        Всъщност се цели точно обратното - някаква част от стокооборота да НЕ минава през долара, т.е. да не спомага за обезценката му и да нивелира риска при ясни критерии и за двете страни.
        А, бе колега - попрочети малко за видове монетарни школи - ФЕД, ЕЦБ, АЦБ и ЯЦБ какви стратегии прилагат и т.н.

        П.П. Не сте на 2 годинки да ви учи Русото ко ста'а .. кат' ви напиша монетаризъм/фиск пропорция - не значи, че е равно за цял свят и за всички валути да'е ...

        Успех!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
          Злобен, тоз Чунчо кътри мивки в сайта на Желев. няма празно. току що постна сделка и вече е 25 пипса напред.
          я сподели де е това да го гледаме

          Коментар


          • до злобниют ритник

            Злобен, тоз Чунчо кътри мивки в сайта на Желев. няма празно. току що постна сделка и вече е 25 пипса напред.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от c1tss Разгледай мнение
              Еур/усд дали ще удари 1.364
              даже ще ти кажа и кога----вторник вечерта

              Коментар


              • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                жъна(златни класове).така съм се нахилил,че ми се дописа
                кивита, сея
                е убу,Хаирлия да е!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  не,пич сега е време за сеитба
                  жъна(златни класове).така съм се нахилил,че ми се дописа
                  кивита, сея
                  Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    И азиатците к'во шъ прайкат с тоя дълг дет' държат в долари към УСА?

                    Ще си го обезценят сами ли?
                    не,ще си поискат ,няколко щата
                    наздраве адаш
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                      златото, улучи посоката
                      жънете ли ,добри хорица
                      не,пич сега е време за сеитба
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • златото, улучи посоката
                        жънете ли ,добри хорица
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                          Всъщност се цели точно обратното - някаква част от стокооборота да НЕ минава през долара, т.е. да не спомага за обезценката му и да нивелира риска при ясни критерии и за двете страни.
                          Ренминби-ти ще стават и те резервна валута.
                          Те и с южнокорейците направиха преди това такъв суап.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            И азиатците к'во шъ прайкат с тоя дълг дет' държат в долари към УСА?

                            Ще си го обезценят сами ли?
                            Всъщност се цели точно обратното - някаква част от стокооборота да НЕ минава през долара, т.е. да не спомага за обезценката му и да нивелира риска при ясни критерии и за двете страни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                              Я, че интересно:

                              Китай и ЕС с ново валутно споразумение
                              http://news.ibox.bg/news/id_1716963737

                              На дойлера май започва да му изтича времето.
                              И азиатците к'во шъ прайкат с тоя дълг дет' държат в долари към УСА?

                              Ще си го обезценят сами ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от c1tss Разгледай мнение
                                не си вкарвай авто гол , платформата им е отвратителна
                                и що така реши,на мен пък ми е много удобна,въпрос на вкус!!!
                                не е ли по-важно да са точни и да нямаш ядове?
                                графики навсякъде може да си гледаш,например:


                                http://www.netdania.com/Products/liv...hart.aspx?m=c#
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X