IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от playmen Разгледай мнение
    Май изместиха датата за решаването на дълга за 7.02.14.Някой знае ли нещо повече?
    10/24 now 67, +21 ... от преди минута, щом расте, значи няма решение
    Keep going ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
      Пусни графика, ако не ти е проблем, за да стане по- нагледно. Благодаря!
      Нещо такова
      Attached Files

      Коментар


      • Май изместиха датата за решаването на дълга за 7.02.14.Някой знае ли нещо повече?
        Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

        Коментар


        • E/U трябва да се отмести рязко от тия стойности, спирам да го търгувам до утре, поне.
          От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
            Аз не съм алчен
            Браво, колега!

            Първо правило е т'ва на форексО - не бъди алчен. Кв'от' ти сипе ПазарЯ просто си го прибери

            Коментар


            • Първоначално изпратено от deo Разгледай мнение
              Вероятно ще зацикли още и ще прави триъгълник в триъгълника до края на седмицата преди да избуши нагоре
              Пусни графика, ако не ти е проблем, за да стане по- нагледно. Благодаря!

              Коментар


              • Къде е Анон да каже кво мисли по въпроса за евентуален дефолт.И ако да !какво ще последва ....Някой тук беше подхвърлил ,че при подобна ситуация ....96г май спомена ...долара подскочил
                Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

                Коментар


                • gbpcad на ритеста на 4ч. пробит триъгълник ще е добър лонг. стига да задържи супорта на 1.6540
                  www.vladimirforexsignals.com
                  www.vladimirmarketsforecast.com
                  www.vladimirribakov.com

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
                    В момента се опитват да рисуват флаг - вижда се на 4Н и 1Н. Сега го следя ако може да си взема 20-30 пипса от него. Аз не съм алчен
                    Здравейте юнаци!

                    Напоследък имам много работа (затуй не пиша у форума), че форекса ми е премийка квото изкарам.
                    Че и аз се възползвах от флагчето днеска- 30- тина пипа,
                    Не съм алчен!
                    chef

                    Коментар


                    • дълга 1.3530-цел 1.3537 и от там къса цел 1.3510

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от deo Разгледай мнение
                        Вероятно ще зацикли още и ще прави триъгълник в триъгълника до края на седмицата преди да избуши нагоре
                        В момента се опитват да рисуват флаг - вижда се на 4Н и 1Н. Сега го следя ако може да си взема 20-30 пипса от него. Аз не съм алчен

                        Коментар


                        • остана им 1 ден на хамериканците, що се мотат още?! нали не са намерили решение
                          www.vladimirforexsignals.com
                          www.vladimirmarketsforecast.com
                          www.vladimirribakov.com

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                            При все това, при 1,3555 пускам къса, при 1,3625 двойна на първата къса.
                            Вероятно ще зацикли още и ще прави триъгълник в триъгълника до края на седмицата преди да избуши нагоре

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              в момента е/д е куца двойка-трудно е да се определи посоката и,намира се посредата от историческите си върхове и дъна!
                              При все това, при 1,3555 пускам къса, при 1,3625 двойна на първата къса.
                              От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                                Нещо подобно правя - гледайки историята за ден, седмица и месец си правя статистика по сезони, по върхове и дъна и най-вече на къде отива самата валута. Та дано с новите валути има някакво раздвижване, че с това евро долар за последните 2 седмици съм в лек застой.
                                в момента е/д е куца двойка-трудно е да се определи посоката и,намира се посредата от историческите си върхове и дъна!
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X