IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
    ти дека се загуби бря - на 3 месеца веднаж взе да пишеш ?
    пп сега ТАТО да си каже мнението - следващите 24-36 часа ке има ластици нагоре и надоле ...... ама в крайна сметка тренд нема да има , и кат стане тумору 16:30 бг временце еврак/долар ке се изсипе малко до 3242 грубо и после сме нагоре до 37+
    ластиците от по 100 пипа нагоре - надоле както ТАТО казува започнаха
    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

    Коментар


    • До злобниют ритник

      Чунчо днес пак изтрепа рибата. до тук е 140+
      4un4o написа:
      Къса паунд долар 1.6025 стоп 1.6125 лимит 1. 5750. основание глава с рамене и тествана вратна линия. последен бар е пин бар. Няма сила за нагоре. стопа над дясното рамо засега.Също така ако днес Хамериканците загатнат ,че са се разбрали долара ще прави черти.

      Поздравления колега, едва сега прочетох коментара ти и наистина мн добре се срина паунда. И аз си чакам търпеливо лимитите на 1,5750 + дългата евро/йена там ще чакам нов връх основание са ми месечните графики и може да я задържа по-дълго (първа цел 1.38) фактически ми трябва силен тренд от 2-3 седмици, защото за сега имаме 3 месечна консолидация.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
        И аз съм се наредил от ваш'та страна на баницата, даже вече си я похапвам от 1.5973 (за което заслужаваш благодарности, тъй като позицията е отворена по твоя препоръка, макар и не директна )
        Оо .. винаги се радвам БГ кат' печелят!! Че идат тежки дни ...

        П.П. Шегувам се - бих на селл от 1.6035, после от 1.6085, после от 1.6140 и така до 1.6244 ми беше последния селл, по спомени.

        Демек умалях да го бия тоя паунд, а 1.5873 нивото просто ми зависна и се шегувам с бат' Антонио, че може да изкараме за по една баница да'е ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
          Мислиш ли?
          ти дека се загуби бря - на 3 месеца веднаж взе да пишеш ?
          пп сега ТАТО да си каже мнението - следващите 24-36 часа ке има ластици нагоре и надоле ...... ама в крайна сметка тренд нема да има , и кат стане тумору 16:30 бг временце еврак/долар ке се изсипе малко до 3242 грубо и после сме нагоре до 37+
          Last edited by ТАТО; 16.10.2013, 20:03.
          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Хмм ... с Дон Хемилио ще ядем баница скоро с паунд-а да'е ...
            И аз съм се наредил от ваш'та страна на баницата, даже вече си я похапвам от 1.5973 (за което заслужаваш благодарности, тъй като позицията е отворена по твоя препоръка, макар и не директна )

            Коментар


            • Ами не знам , не мисля да се махам от тая двойка ,защото успевамостта ми е
              най-голяма тук , и то за дълъг период назад . Иначе да , сигурен съм , доларът ще
              яде бой краткосрочно , оттук идват и разминаванията в прогнозите ни , иначе всички
              виждаме какво става със златото и дългосрочно може и да видим под 1.2000 .
              Мнението ми води до фалит !

              Коментар


              • Хмм ... с Дон Хемилио ще ядем баница скоро с паунд-а да'е ...

                Аз малко по-рано от него - ма ще го обера другата седмица - нека си спихне как си требе да'е ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                  Давай доларе , давай че кво те чака след тоя даун , бедна ти е фантазията
                  Даун-а ще говидиш края на година и началото на другата.

                  УСА не пропуска възможността да се ебава с Юръп - тъкмо ЕС поизлезе малко от лайната и тия им го начукаха веднага да се връщат обратно.

                  П.П. Аз па днес си забравих ключовете, че се разбивах сам да'е ... - голяма съм шматка

                  Махай се от т'ва е/д - баси смешната двойка - хлопнах йените/д и ся ще огледам ко е ставало тудей да'е ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                    Давай доларе , давай че кво те чака след тоя даун , бедна ти е фантазията
                    Мислиш ли?
                    Фибо-мибо-грънци....

                    Коментар


                    • Давай доларе , давай че кво те чака след тоя даун , бедна ти е фантазията
                      Мнението ми води до фалит !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Learn how to win in FX :) Разгледай мнение
                        kъси поне до 1,347..
                        Имах една къса от 1,356 и я затворих на 1,355. И сега само гледам как пада и пада... Ама карай, каквото взех, взех. До утре малко страховито ще се отнасям, въпреки че отложили тавана... Пак ще изчакам. За всеки случай.
                        От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                          E/U трябва да се отмести рязко от тия стойности, спирам да го търгувам до утре, поне.
                          kъси поне до 1,347..

                          Коментар


                          • no one knows how many House Rs will vote for the Senate plan. Two senior sources independently said fewer than 40

                            отивам да ритам тези са си ... в гащите
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Moment ago @AaronBlakeWP tweeted that Boehner's office denied the Speaker would bring Debt Ceiling vote to the House floor, then deleted it
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • от преди минута

                                Boehner Caves: Said To Agree To Senate Plan http://tinyurl.com/lt7vlz5
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X