IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Marandi, то швейцареца същото кат еврото, ама ако "скъса синджиря", ко ша стане, а?....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
      МАМУН е железен и ШЕФА се мярка...да не забравя и ДОН КАРЛОС
      останалите, поумняхте или фалирахте
      другия път не влизай така, РЯЗКО в строя.
      Хохо - готини 'орица изреди, Адаш.

      Новобранците, ако не слушат бой с винкело да'е ..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
        Гърмян гърмян та чак застрелян ЧУНЧО с големи букви Прав си ТАТОвото ....ке го чакаме да се обърне кУрсо и тогаз
        Ма, и аз не ги разбирам колегите ко сакат да кажат?

        Русото има късо евро/долар останало от 1.3150 и ко? Даже си го плащам всяка седмица да'е ...

        П.П. Ма през швейцарец ми е по-евтино кат' такси да го бия и ся останаха 2 дълги швейцарци, дет' е същото кат' късо евро и на тях такси си плащам, дет' вече ме брулнаха кат' дойде петък.

        Та, за 2 цента баси чудото да'е ....

        Ха, наздраве и хаирлия да е на всички да'е ...!!

        Коментар


        • Ем чи то народа чакаше 1.20, пък то зе, че излезе 1.38 преди това. Та за тва такава тишина... Подводничарите направо са удавиха.

          Коментар


          • Абе, то живи има, ама темата май умря

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
              МАМУН е железен и ШЕФА се мярка...да не забравя и ДОН КАРЛОС
              останалите, поумняхте или фалирахте
              другия път не влизай така, РЯЗКО в строя.

              Явно ме знаеш
              Ама ти си ми с нов ник нещо
              Не знам дали поумняхме, ама знам, че остаряхме Иначе сме в играта още

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                4un4o написа:
                Паунд новозенландец даде сигнал за дълги. дългосрочно. Затвори над МА 504 часовият бар.
                4un4o » 24 Окт 2013, 11:30
                Вчера на Мом4о му дадох ей този жокер, че много нервен тоз момък.
                Току що пак затвори над МА 504.тук може да направи едни 20-30 фигури като нищо. Тактиката щом затвори над МА 504 едночасовият бар влизаме дълги щом затвори под МА 504 или обръщаме на къси или затваряме позицията. Засега е още рано да се каже дали ще има сила за нагоре защото другите МА още са под МА 504.
                Заакъсняли но от вчера имам +200 пипса.ти колко направи?
                ЧУНЧО,кво си се разпенил с тая кака 504 бре...колумб
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от $ Разгледай мнение
                  Има ли някой от "едно" време тук
                  МАМУН е железен и ШЕФА се мярка...да не забравя и ДОН КАРЛОС
                  останалите, поумняхте или фалирахте
                  другия път не влизай така, РЯЗКО в строя.
                  Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                  Коментар


                  • ЗЛОБНИЯТ ДА НЕ ФАЛИРА БРЕ?

                    Къде е този аналист удавник?

                    Коментар


                    • eurcad проби 4ч тренд линия тоя влак мина ама да видим дали ще можем да се закачим на ретеста. някой хвана ли ауд долар?
                      www.vladimirforexsignals.com
                      www.vladimirmarketsforecast.com
                      www.vladimirribakov.com

                      Коментар


                      • Attached Files
                        Звездите ми го говорят ???

                        Коментар


                        • Вече +250 pipsa.

                          Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                          http://prikachi.com/images.php?images/40/6689040Y.png

                          Ще опитам да се възползвам от сигнала, пък да видим, може да си познал върха...

                          Стоп 50 пипса, цел МА 504. Вероятно няма да дочакам до стопа и при нов връх и потвърден пробив на тренд линията от последните 2 върха на 4 часа ще съм вън.
                          Пуснал си една вода срещу вятъра??????????
                          Майтап бе Уйли.... тук има една тренд линийка по върховете която вече е пробита,. ако затвори над нея чакам 1.9730
                          Ако броиш и вълните в момента трябва да сме в 3 та от 3. някой елиотчик да каже.
                          Last edited by 4ono; 25.10.2013, 11:46.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                            ТАТО (с големи букви) аз те мислех за гърмян заек, а ти се оказа ловец на върхове и дъна.
                            Гърмян гърмян та чак застрелян ЧУНЧО с големи букви Прав си ТАТОвото ....ке го чакаме да се обърне кУрсо и тогаз
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                              4un4o написа:
                              Паунд новозенландец даде сигнал за дълги. дългосрочно... тук може да направи едни 20-30 фигури като нищо.
                              http://prikachi.com/images.php?images/40/6689040Y.png

                              Ще опитам да се възползвам от сигнала, пък да видим, може да си познал върха...

                              Стоп 50 пипса, цел МА 504. Вероятно няма да дочакам до стопа и при нов връх и потвърден пробив на тренд линията от последните 2 върха на 4 часа ще съм вън.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от $ Разгледай мнение
                                Има ли някой от "едно" време тук
                                Ти пък кой си от едното време?

                                Коментар

                                Working...
                                X