IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Закриват се ордерите , неизпълнено задание по конусовата крива на синусовата спирала на отрицателната тангентата с полУжителната средно-медидианна крива по права линиЯ mad:
    бай 1.3740 за нов връх и е/и 140.6Х за 1.4150
    успеххххХ

    Коментар


    • кой разбрал , разбрал селл е/и 140.8Х тр 140.10 , 139.7
      селл е/д 1.3758 стоп 1.3772 тр 1.3710 , 1.3650

      Коментар


      • проговорихте руски с украински акцент , като при чернобил
        радиация
        слушаите тато за сегодня
        мое ви изкъртим Ушанките мечеШки с едно 1.4000 знае ли се ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
          На еврак$ се очертава spinning top на уикли сегодня в конце недели Следущий недели будьте очень очень осторожной - етих которой откривають длинной позиции
          ТАТО (с големи букви щото показвам уважение), другата седмица мисля, че ще гоним нов връх над 1.39. Седмичната графика я виждам като мазен, гаден, слаб възходящ тренд, дето а-ха да обърне ама все бавно-мазно качва нагоре. Според мен фундамента не е в полза на еврото ама, да го ева, някой голям или някои големи май не мислят така и купуват евро. И тези гадове са жлъти маймуни да ги ева- предполагам, де!!! Да видим какво ще стане при лоша данна от Чайна

          Коментар


          • Сорок Пятая фигура не за горами - профит-стопы поднимаем 3680
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • На еврак$ се очертава spinning top на уикли сегодня в конце недели Следущий недели будьте очень очень осторожной - етих которой откривають длинной позиции
              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

              Коментар


              • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

                Разбутах те малко, че беше позаспал и ми беше скучно, ти добре поде.
                Аа .. скучаеш и не сети да ме питаш само: "Как си?" - хихи

                П.П. Уморен съм, бря - то форекс само го минавам кат' имейл, влизам гледам нещо набило ли е - затварям кат' има плюс и излизам.

                Ха, наздраве!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Каммен Разгледай мнение
                  ?
                  Е потърси малко.

                  3 месечен депозит в на мустака банката.
                  Ако се капитализира лихвата до година идва под 7%

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

                    Все още има бг банка даваща малко под 7% ефективен годишен лихвен процент.


                    ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      --------------------------------------------------------------------------------------
                      П.П.П. Сам виждаш 2 проекта за БГ + 20% за децата на БГ + 20% за възрастните хора - не са достатъчен дразнител за "инвеститорите" в БГ и да му останат 60% годишно за него. Малко било.

                      Ей, затова трудно ще си стиснем ръката някой ден. Давам ви идея как става и да има за всички - следва отговор - ма, на мен ми е малко.

                      Кат' ти е малко - у лево - и аз имам 5к акаунт. Демек не ми трябва твоя и си бачкам по проектите. Но децата и старчоците трябва да се спасят в момента в БГ и затова дъня по тая схема.
                      Нищо не виждам Марандич, чета у някакъв форум за някакви неща. Нит съм видял, нит ще видя нещо.

                      Разбутах те малко, че беше позаспал и ми беше скучно, ти добре поде.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                        кои са тия,стабилните?
                        питам, поради простата причина,че не знам.не ви се пъхам в спорчето.
                        Гръцки едногодишни, двугодишни и тригодишни дцк-та например, след подстригването говоря, преди това бяха на по 30-40%.

                        Доста корпоративни има в диапазона 10-12%
                        Изобщо БГ я забравяме.

                        Все още има бг банка даваща малко под 7% ефективен годишен лихвен процент.

                        Коментар



                        • пИчелити ли бре .... или съ "избивате"

                          Тук не бех писал сума време
                          Страхът трудно се преодолява само със знания

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                            Лелее сега Спаска ще те изпепели
                            Големите хора говорят за идеи! Обикновените хора говорят за вещи! Дребните хора говорят за други хора!
                            -------------------------------------------------------------------
                            П.П. Не се меси между мен и Бананата - щот' той се опита да се намеси между мен и друг субект.

                            И му казах приятелски - да не пада толкоз ниско, защото държа на него.
                            --------------------------------------------------------------------------------------
                            П.П.П. Сам виждаш 2 проекта за БГ + 20% за децата на БГ + 20% за възрастните хора - не са достатъчен дразнител за "инвеститорите" в БГ и да му останат 60% годишно за него. Малко било.

                            Ей, затова трудно ще си стиснем ръката някой ден. Давам ви идея как става и да има за всички - следва отговор - ма, на мен ми е малко.

                            Кат' ти е малко - у лево - и аз имам 5к акаунт. Демек не ми трябва твоя и си бачкам по проектите. Но децата и старчоците трябва да се спасят в момента в БГ и затова дъня по тая схема.
                            -------------------------------------------------------------------------------------------
                            Понеже съм на "вие" и все аз ги вадя накрая от джоба си. На сеирджии съм се нагледал. Предложих модел - не е съгласен с него - толкоз и прикючихме. Той не е длъжен, ама и аз не съм длъжен, че да ми иска хапартаменти насреща.

                            Аз имам - той ку нема си е негов фрублем и да върви по баМките да си ги търси като гаранция.
                            Last edited by marandi; 21.02.2014, 02:17.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                              кои са тия,стабилните?
                              питам, поради простата причина,че не знам.не ви се пъхам в спорчето.
                              Как кои - той, в която баМка не е влязал по взаимните им фондове - там не са му вързали по хапартамент насреща, щот' имал 5к сума.

                              Има право да пие една студена вода по договорни отношения и толкоз, ма тук тръгнал да ми борчее нещо

                              Мхм ... гарантирани 12% - чувай кино Гергино лафчетата. Ку ми покаже договора и ще го попилия, че нищо не му е гарантирано, ама как да е ...

                              Тя целата ви баМкова система е толкоз "гарантирана", ами да не думва, че да го разбере колко е гарантирана.

                              Има право да му дадат 1 лв. и после да чака на опашката някой ден да си вземе нещо. Ма, 12% му гарантирали ... смех .. в облигации. Те тия трябва да са на Аржентина или някоя друга банана репубулика - е, па те как "гарантират" не е истина просто. План Б за някой корпоративен дълг пак от банана фирма нейде ...
                              Last edited by marandi; 21.02.2014, 00:47.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                                60% годишно и сам си ги правя
                                12% годишно все още има стабилни облигационни емисии с такава доходност.

                                Туй с гаранциите и покритите загуби, зарежи го тоя филм.
                                кои са тия,стабилните?
                                питам, поради простата причина,че не знам.не ви се пъхам в спорчето.
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X