IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Уха,бравос,оптимист.
    Don Хемилио, тия не щат да ни дадат за по една баница с тоя кабел да'е ...

    Вчера/днес си играх само с него - кот' се сетиш кат' каръщина се случи и накрая +50 пипа.

    Бе, нищо да не бях пипал и само да затворя щеше да е поне 100 да'е ..

    П.П. И ся пак оня селл си виси - ма ще го думнем и него някой ден - хихи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
      туй беше първо потапяне ...да намокрим само топките ...сега предстои истинското потапяне да вземете дълбоко въздух
      Тръснаха стоп-овете на цацата - па днес гледам некъв лек сплит и викам бе, Брюксел/Вашингтон/Токио/Лондон го думнаха с бомба ли, бря - ко толкоз па стана да'е ...?

      Рано е още да се каже кой от 2-та сценария ще се избере горе/доле ... ма в тая двойка не се влиза сега.

      П.П. Ти ги беше разправял, че кат' видиш 1-2 фигури надоле и видиш тренд чак тогава се ръгаш, па кат' те четох и ти май си търсач на "върхове/дъна"

      Споко, бря Пазаро нема сбега да'е .. - и утре ще е тук.

      Ха, наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
        туй беше първо потапяне ...да намокрим само топките ...сега предстои истинското потапяне да вземете дълбоко въздух
        Потапянето ясно. Пита се кое ще се потапя еврото или долара Бият ли 1.3750 тези къси повече ще приличат на врътка за събиране на ликвидност за нови върхове

        Коментар


        • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
          ТАТО, ориентирай се към затваряне на късите, че горивото на подводницата свърши...
          туй беше първо потапяне ...да намокрим само топките ...сега предстои истинското потапяне да вземете дълбоко въздух
          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

          Коментар


          • ТАТО, ориентирай се към затваряне на късите, че горивото на подводницата свърши...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
              Федералният резерв на САЩ запазва обема на паричните стимули

              Решението на централните банкери не бе изненадващо на фона на слабите икономически данни и блокирането на правителството през октомври
              Обаче за всички е много изненадващо поскъпването на долара ,след тази новина
              http://www.investor.bg/sasht/337/a/f...timuli,160609/
              Май само за ТАТО не е изненадващо
              Коледата наближава. Трябва да се подготвят графиките за ралито за края на годината

              Коментар


              • Федералният резерв на САЩ запазва обема на паричните стимули

                Решението на централните банкери не бе изненадващо на фона на слабите икономически данни и блокирането на правителството през октомври
                Обаче за всички е много изненадващо поскъпването на долара ,след тази новина
                http://www.investor.bg/sasht/337/a/f...timuli,160609/
                Май само за ТАТО не е изненадващо
                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  Уха,бравос,оптимист.
                  Ти сега гледай как ке стана реалист
                  Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                  Коментар


                  • Оооо Тато давам 36.80 ти направо на 35.80 а дано ти е на твоето
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • Принципно закъснелите имат таргет и 80 ...моя обем двоен затворен
                      Животът е огледало.....усмихвай се

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                        Днеска едно 3585 не ни мърда
                        Уха,бравос,оптимист.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Днеска едно 3585 не ни мърда
                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
                            За индексите мисля, че играта е друга - новините - добри/лоши, не ги бъркат много. Мисля, че ще катерят до първия намек на ФЕД за изтегляне на ликвидност. Тогава очаквам лихвите по ДКЦ-тата да тръгнат нагоре, да почнат да се пренасочват парите към тях и сериозна корекция в индексите.
                            Еврото го спирам за днеска, два мижави скалпа - ама какво да правиш - има и такива дни. Наближаваме зоната на новините и не ми е кеф. Ако не избушат днес някой бар от 250 пипса нагоре утре би трябвало да се търгува по-лесно
                            При индексите се повтарят нещата от 18-ти, но сега липсват заплахите за бюджета и дълговата бариера

                            Ами честито
                            Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                              А бре Тато ние несме ги сваляли....време му е да замерище късмет
                              А дано
                              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                              Коментар


                              • А бре Тато ние несме ги сваляли....време му е да замерище късмет
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X