IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сложихте ли бря кафевите гащи ??
    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

    Коментар


    • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
      а дали сега му е времето за таззи игла.докато има лоши новини върховете ще се качват и качват..но днес ще е интересно с евро-долар.смятам че до решението на фомс относно лихвените нива ще стигнем 1.38 и по време на новината ще удари 1.3825 и от там надолу.каде още не му е дошло времето да изчисляваме
      За индексите мисля, че играта е друга - новините - добри/лоши, не ги бъркат много. Мисля, че ще катерят до първия намек на ФЕД за изтегляне на ликвидност. Тогава очаквам лихвите по ДКЦ-тата да тръгнат нагоре, да почнат да се пренасочват парите към тях и сериозна корекция в индексите.
      Еврото го спирам за днеска, два мижави скалпа - ама какво да правиш - има и такива дни. Наближаваме зоната на новините и не ми е кеф. Ако не избушат днес някой бар от 250 пипса нагоре утре би трябвало да се търгува по-лесно

      Коментар


      • По мое мнение, еврото ще спадне леко, за да залъже от прясната манипулация от предните два месеца, след което ще чукнем над 1,4 и след това до януари 1,2Х. Сменям дилъра /оти много розовей светО ми /, тъй де, брокера, като ми пристнат парите в новия акаунт, дирекшън buy на евро. Само да не съм изтървал "временното дъно", че да се наложи да чакам "временното връхче" за sell.
        От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
          Тези балони в индексите си плачат за една голяма игла определено
          а дали сега му е времето за таззи игла.докато има лоши новини върховете ще се качват и качват..но днес ще е интересно с евро-долар.смятам че до решението на фомс относно лихвените нива ще стигнем 1.38 и по време на новината ще удари 1.3825 и от там надолу.каде още не му е дошло времето да изчисляваме

          Коментар


          • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
            DJ и S&P отвориха с нови абсолютни върхове, DAX и той днес е с връх...

            Явно се готви...
            Тези балони в индексите си плачат за една голяма игла определено

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
              Нещо не ми харесва. Данните на сащците са шит а еврото вместо да да е вече над 1.39, се готви за надолу. Почвам да си мисля за врътката от миналия месец 18-ти. Тогава очакванията бяха ФЕД да почне да изтегля ликвидност. Само, че преди релийза на стейтмънта еврото взе да катери и при стейтмънта - изненада - няма тапер. Сега очакванията са да няма тапер. Само, че като гледам как се готви за надолу - почвам да се страхувам за нова изненада.
              DJ и S&P отвориха с нови абсолютни върхове, DAX и той днес е с връх...

              Явно се готви...
              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

              Коментар


              • продавайте пулбека от h4 на H1 audcad.пипсове ще валят
                www.vladimirforexsignals.com
                www.vladimirmarketsforecast.com
                www.vladimirribakov.com

                Коментар


                • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                  сега да поемем въздух преди нивото от 1.38 към 15:00 часа
                  Нещо не ми харесва. Данните на сащците са шит а еврото вместо да да е вече над 1.39, се готви за надолу. Почвам да си мисля за врътката от миналия месец 18-ти. Тогава очакванията бяха ФЕД да почне да изтегля ликвидност. Само, че преди релийза на стейтмънта еврото взе да катери и при стейтмънта - изненада - няма тапер. Сега очакванията са да няма тапер. Само, че като гледам как се готви за надолу - почвам да се страхувам за нова изненада.

                  Коментар


                  • сега да поемем въздух преди нивото от 1.38 към 15:00 часа

                    Коментар


                    • удри евро

                      Коментар


                      • много трябва да се внимава с тази брадва.1.3810 първо през него

                        Коментар


                        • не съм лягал даже,

                          Брадвата е наточена
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Ае ставайте. Пригответе късите брадви.
                            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                            Коментар


                            • Моята игра е друга обем вземам обем и така ....неме интересува нахоре ли е или надоло....това с интуицията е по футболните залози.Късмет с интуицията.
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                                Не ве пантерае 38.50 може би ще го спре за нагоре
                                Дай да си пробваме пак интуицията ако искаш , пък може ти да
                                имаш късмет тоя път и да сме квит ПП: Ако даде някъв откат изобщо от 1.3850 ,
                                то той според мен ще е супер възможност за нови покупки на евро и ще бъде
                                мината с лекота след това . Не е препоръка !!!
                                Мнението ми води до фалит !

                                Коментар

                                Working...
                                X