IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
    Тато освен топките целиа съм вътре Оо ...ие да да да бебче...Тато ползваш ли стоп презарвативи
    Внимавай да не стигнеш до оргазъм преди пазара

    Коментар




    • European morning wrap: Halloween horror for the poor euro

      Заглавието кърти
      Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
        Без пробив за момента си фантазираш само.
        Дообре

        http://www.fxstreet.com/news/forex-n...e-27f4b25c3011

        EUR/JPY levels to watch

        At time of writing, the EUR/JPY is trading at the 134.20 region, recording a % loss on the day, with immediate supports at 134.00 (psychological level), 133.87 (Oct 25 low) and 133.59 (Oct 23 low). On the other hand, resistances are seen at 134.50 (10-day SMA) and 135.00 psychological level).
        Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

        Коментар


        • Тато освен топките целиа съм вътре Оо ...ие да да да бебче...Тато ползваш ли стоп презарвативи
          Животът е огледало.....усмихвай се

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
            туй беше първо потапяне ...да намокрим само топките ...сега предстои истинското потапяне да вземете дълбоко въздух
            Космонавтите бърже да заемат поза "Уффф пак требе да си завържа обувката"
            А Подводничарите бърже да слагат презервативите и да казуват -"Оххх на батьо Космонавта "
            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

            Коментар


            • ЮЮЮЮБББРРЯЯЯяя Де БрЯЯЯЯЯЯ
              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

              Коментар


              • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                Без пробив за момента си фантазираш само.

                Едно дълго от мен от сутринта в 7:40 от долният край на канала (браво, Тео, работиш с факти, не с въображение!) и при корелирано достигната минутна вола при е/д и е/й. Стопчето е 10 пипса. 1,3730/35 е първата съпротива нагоре, достигне ли я, стопчето на 0. Вероятният таргет е около 1,3765/70, но това тепърва ще го доизкусурявам, ако катери нагоре. От там ми почват късите по др акаунти и някак си ще е "неестествено", ако пазарката не се опита да ме изкара от късите, преди да пада, ако изобщо ще пада.

                http://prikachi.com/images.php?images/271/6707271H.png
                Аз нямам все още позиция. Чакам да се развие ценовото движение. В момента прави флаг на М15. Ако избий надолу, ще им броя два лега и ще търся вход за дълги на М5 - има счупена тренд линия (синята) и от дневно дъно това ще е нискорисков вход поне за скалп. То ще стане и или клин на М15 и М30 (три пуша надолу) или двойно дъно с корекция. Ако избият нагоре от флага - пак ще им броя два лега на М5 и ще им търся къси - засега така ги виждам картинките.
                Attached Files

                Коментар


                • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                  Двоен връх при EUR/JPY H4
                  Без пробив за момента си фантазираш само.

                  Едно дълго от мен от сутринта в 7:40 от долният край на канала (браво, Тео, работиш с факти, не с въображение!) и при корелирано достигната минутна вола при е/д и е/й. Стопчето е 10 пипса. 1,3730/35 е първата съпротива нагоре, достигне ли я, стопчето на 0. Вероятният таргет е около 1,3765/70, но това тепърва ще го доизкусурявам, ако катери нагоре. От там ми почват късите по др акаунти и някак си ще е "неестествено", ако пазарката не се опита да ме изкара от късите, преди да пада, ако изобщо ще пада.

                  http://prikachi.com/images.php?images/271/6707271H.png

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                    TATO казува днеска кат последен ден на месеца да му спретнем една падаща звездичка и еврака да го отпишем веке Да се поразходим до 3525 днеска ко ше кажете ?
                    http://www.candlesticker.com/Pattern...n&Pattern=2204
                    И язе мислим че 1.3575 че го плесне
                    Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

                    Коментар


                    • Двоен връх при EUR/JPY H4
                      Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        За тесла, ама догодина - нека се надуят още малко - аз индекси не денся, ама голям балон помпят, ма е рано още, чадо - седи и глей мача с пуканки отстрани.
                        Маранди аз индексите не ги търгувам, само ги следя какво правят. Но на дневна тренда на СП500 е като по учебник. Много сила показва. Като цяло много пари се наливат в момента в акциите - така мисля, де. Освен там парите май се наливат сериозно само и в храните. Металите, енергиите, ДЦК-тата не са май много интересни на големите. Затова смятам, че не се ли види, че наливат пари и някъде другаде индексите ще продължат да катерят. Очакванията са ми по-скоро да пренасочат потоци към ДЦК-тата ако ФЕД почне да хвърля намеци за изтегляне на ликвидност. Самите намеци ще са си по същество внасяне на несигурност и това би трябвало да се отрази и в металите (златото преди всичко) но там не очаквам големи балони. Та в заключение докато не се види сериозен интерес към бондове/Т-нотове и 'нам кви си други 'артиии индексите ще са ъп.

                        Коментар


                        • Добро утро и от мен,
                          Миналата седмица тука качих една картинка как ги виждам нещата на дневна, т.е., че се движим в трендканал. Предположението ми бе, че линията на трендканала ще спре цената за нагоре и след това очаквам движение надолу към трендлинията. Качвам пак тази картинка. Качвам и картинка от днес на Н4 където се вижда как линията на трендканала е спряла цената. На тази нова картинка мисля, че се формира нов тренд канал за надолу (оранжевите линии). Та това е засега виждането ми как ще се движим. С развитието на графиката ще видим дали съм ги угадил нещата.
                          Attached Files

                          Коментар


                          • TATO казува днеска кат последен ден на месеца да му спретнем една падаща звездичка и еврака да го отпишем веке Да се поразходим до 3525 днеска ко ше кажете ?
                            http://www.candlesticker.com/Pattern...n&Pattern=2204
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • Как така не сте почнали, още да вдигате аларма
                              хората вече са по пазарите и редят, стоката. Вие тежко го давате. СТАВАЙТЕ ДА НЕ ВИ СТРОЯВАМ
                              вземете си пак късите брадви за проверка
                              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
                                Тези балони в индексите си плачат за една голяма игла определено
                                За тесла, ама догодина - нека се надуят още малко - аз индекси не денся, ама голям балон помпят, ма е рано още, чадо - седи и глей мача с пуканки отстрани.

                                Коментар

                                Working...
                                X