IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
    А как е правилно? Ако казваш, че нещо е грешно, обясни кое е правилно иначе няма полза. Благодаря!
    Интересно, обикновено пишеш постове достатъчно дълги за да бъдат епилог на някой литературен роман, а в същото време не си правиш труда да прочетеш докрай и 1 ред. Човека е написал във второто изречение след запетаята кое е правилно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Мтъй до тук добре.
      Кабела хвана правата вяра.
      Сега Маранди да каже 1,56 ще падне ли?
      На 1.57 има силна техническа съпротива и не знам - надявам се.

      По принцип сега не му е сезона за изсипване и там някъде, където си посочил вероятно ще е макс-а от ситуацията.

      Аз го контря от ден-два на дълги, ама не ми харесват нивата и все излизам - демек с двойни позиции дълга и като качи къса, ама не ми харесват нивата още.

      За контра под 1.60 - нали знаеш, че стоповете не ни бъркат, че се получила 1 фигура разлика. Неправилно е така, ама тая Шотландия с техния референдум малко ме притеснява, а те в ЕС, па на паунд.

      Още не мога да осмисля как ще реагира тая двойка, ако ония се фръцнат. Умувам засега - има няколко месеца още дотогава.

      Ся търсим вход да вържем гащите да не ни ги събуят.

      Вземи кифла от англичанче - дай я на българче

      Успех!

      Другата седмица ще е по-ясно да видим тая как ще затворим първо и ще е по-ясно.

      Коментар


      • Тато на 35.60 има почивка я излезох ще го чакаля за нов вход..Блбг ...правилно е с един и същи обем ...не четеш ли
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
          Правилно си затворил...Грешката ти е в неправилен обем на позицията,винаги влизаш с един и същи обем
          А как е правилно? Ако казваш, че нещо е грешно, обясни кое е правилно иначе няма полза. Благодаря!

          Коментар


          • Вай Вай КОТйО направо им разпорихме гъзото на косманавтите туй нема спиране направо коня у ряката отиде
            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

            Коментар


            • Правилно си затворил...Грешката ти е в неправилен обем на позицията,винаги влизаш с един и същи обем
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Мтъй до тук добре.
                Кабела хвана правата вяра.
                Сега Маранди да каже 1,56 ще падне ли?
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Ручате ли, бря колеги? Или ви ручат?

                  Ся има малко спирачка за 1.3580 и мо'е върне малко да засили.
                  Мани, днес егати деня. Признавам си че очаквах да се развие по съвсем друг начин. И като ми даде сигнал за къси от 1.3697 ми се сториха рискови късите и пуснах само половин лот (нормално си търгувам стандартен лот). Мислех си, че ще е само един скалп 10 пипса, па то какво стана - направо се изсипа като самосрал. Та сега се чудя да се ядосвам ли, че ни ги дръннах с пълен обем или да се радвам на пипсити. Ама за днес приключих - затворих късите на 1.3608. Толкоз много пипси от една сделка от бая време не бях прибирал и за това кеширах рано-рано - да не стават повече грешки днес.

                  Коментар


                  • Всеки трейдър след пробив и хващане държи тренда с оглед на нивата от долу ..малко ще се услушам за къде да се хвана за да го клатя...вече за къси няма хващане ...значи започват дългите....
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                      туй беше първо потапяне ...да намокрим само топките ...сега предстои истинското потапяне да вземете дълбоко въздух
                      Дано сте взели космонавтите дълбоко въздух че сега неколко дена ке сте под водата заедно с нас подводничарите
                      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                        Днеска едно 3585 не ни мърда
                        ТАТО изпреварва с един ден събитията ама да не му се сърдите туй ше да е щото ТАТО гледа в бъдещето с мерак
                        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар


                        • Ручате ли, бря колеги? Или ви ручат?

                          Ся има малко спирачка за 1.3580 и мо'е върне малко да засили.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                            Голямо клатене си му подготвил...я на шор тайм го опънах още един път...сега почивам на хамака и чакам да ми се надърви мерака
                            Ами кат ми се е паднало е*ане поне да е кат ората
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • Голямо клатене си му подготвил...я на шор тайм го опънах още един път...сега почивам на хамака и чакам да ми се надърви мерака
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                                Тато освен топките целиа съм вътре Оо ...ие да да да бебче...Тато ползваш ли стоп презарвативи
                                Ползвам щото незнам какъв космонавт ми се е паднал стоп презарватив на 3838 таргето 1,0666
                                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                                Коментар

                                Working...
                                X