IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • който взел,взел.успех на добрите хорица,другата седмица

    п.п
    забравих.на ЖИУОТНИТЕ,дърво
    Last edited by andi; 01.11.2013, 15:44.
    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

    Коментар


    • За дълги е според мен от около 1.35.

      Докато в САЩ печатат по 85 млрд. месечно и паричната доларова маса расте изпреваващо пред останлите, ще е така.

      Суровините също според мен също ще растат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Казвал съм го - еторо - седалище Кипър - английска/канадска баМка зад брокеро. Така ги прайкат всичките. По кипърско, щот' официално няма как баМката да застане, че е тя и си менкат броки-та на разни странни острови.

        П.П. Ами, Шотландия ще бие референдум догодина за независимост и т'ва значи излизане от ЕС. Каталуния иска независимост = излизане от ЕС. Кажи ми пак за Испания, ако без Каталуния к'ви ли данни ще изкара?

        Т'ва, ако не е фундамент - не знам кое е?

        П.П. Ойрото, както е било замислено и т.н. кат' парична и ценова политика си е 6+ , ма както винаги политиците почват да се месят на монетаризма и скапват всичко.

        Що мислиш я наричам дебелата Меркел? К'ва е тя, че да се изказва по валутни въпроси, че не мо'а се сетя? Ма, нещо бабката 'ноу си вярва кат' я гледам.

        Ко прави фиск ( политик ) при монетаризъм?
        Ай добро утро, сега.

        Шотландския кейс ми и е много мъгляв. От една страна искат да се отделят от Грейт Британ, щото им свиди нефта на северно море и не щат да делкат вече облаги с ингилиизите, от друга страна те не са против ЕС, дори напротив - дават нишани, че са за по голяма интеграция от тази която имат в рамките на Грейт Британ. В същото време политиците от Европа не реагират крайно на тоз референдум (за разлика от Каталуня), т.е. не мога да кажа, че ги подкрепят, но и не ги режат. Та Референдума да успее - вероятността не е малка. Но дори и да успее, като че ли никой не си мисли за ЕС без Шотландия. Даже имам чувството, че мераците са за Шотландия в Еврозоната. А това ако стане - този процес ще отнеме години естествено - това го виждам като плюс за ойрото и греда за паунда.
        Относно Каталуня - по-скоро си е цакане с цел разрешаване на вътрешни проблеми. Реакцията от Европа тук бе крайна и категорична - аут от Испания=аут от ЕС. Та там историята ми е като в латиносериал - много шум, ритане, тръшкане, закани, заплахи и след това нова серия пак от начало ама същото. Мнението ми е - нема да ги бъде. Най-много да изкрънка някакви по-специални права за автономия но в рамките на Испания. Т.е. да са някакъв особен случай на провинция в Испания както Греат Британ е по-особен случай на член на ЕС.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
          Е сега като си взел да ни святкаш, ако кажеш и кой е брокеро
          За интереса на немците съм съгласен с теб, но мисля, че жълтите имат друг интерес. Сащците са им най-големия търговски партньор и получават маса долари. С тях или могат да си купуват щатски ценни хартийки или да си трупкат резерви - валутни или у злато. Валутните обаче не може само у долари - трябва деверсификация по разни прпорции. То и затова светнат ли данните на Чайна на зелено - почват да се рециклират долари и ойрото катери. Миналата седмица точно покупки на азиатски централни банки са бутали ойрото. В тази връзка бе и въпроса ми за фундамента - ако няма тотално омазване в Европа, жълтите ще бутат курса нагоре. Засега Италия и Испания взеха да вадят сносни данни.
          Казвал съм го - еторо - седалище Кипър - английска/канадска баМка зад брокеро. Така ги прайкат всичките. По кипърско, щот' официално няма как баМката да застане, че е тя и си менкат броки-та на разни странни острови.

          П.П. Ами, Шотландия ще бие референдум догодина за независимост и т'ва значи излизане от ЕС. Каталуния иска независимост = излизане от ЕС. Кажи ми пак за Испания, ако без Каталуния к'ви ли данни ще изкара?

          Т'ва, ако не е фундамент - не знам кое е?

          П.П. Ойрото, както е било замислено и т.н. кат' парична и ценова политика си е 6+ , ма както винаги политиците почват да се месят на монетаризма и скапват всичко.

          Що мислиш я наричам дебелата Меркел? К'ва е тя, че да се изказва по валутни въпроси, че не мо'а се сетя? Ма, нещо бабката 'ноу си вярва кат' я гледам.

          Ко прави фиск ( политик ) при монетаризъм?
          Last edited by marandi; 31.10.2013, 23:44.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Що, бря - даже ми е приятно да си лафкаме колегите.

            П.П. Ами, зимата обикновено селско-стопанския сектор е в кофата, туризъм немците нямат, освен некви бир-фестчета за по 10 ойро халба бира и т'ва е.

            Ко мо'е се прави зимата? Освен да си топлиш задника на топло и да си отикваш стоката на другите?

            Какво евро ти трябва тогава? Скъпо ли?
            Е сега като си взел да ни святкаш, ако кажеш и кой е брокеро
            За интереса на немците съм съгласен с теб, но мисля, че жълтите имат друг интерес. Сащците са им най-големия търговски партньор и получават маса долари. С тях или могат да си купуват щатски ценни хартийки или да си трупкат резерви - валутни или у злато. Валутните обаче не може само у долари - трябва деверсификация по разни прпорции. То и затова светнат ли данните на Чайна на зелено - почват да се рециклират долари и ойрото катери. Миналата седмица точно покупки на азиатски централни банки са бутали ойрото. В тази връзка бе и въпроса ми за фундамента - ако няма тотално омазване в Европа, жълтите ще бутат курса нагоре. Засега Италия и Испания взеха да вадят сносни данни.

            Коментар


            • И аз благодаря Маранди, за нас износителите на услуги скъпия долар е жизнено важен. И според мен средносрочният тренд надолу не е приключил, много ме зарадва как обърна точно на резистанс линията, пък дано не обърне сега да я пробие че ще стана суеверен
              Attached Files
              Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
                Маранди, интересно ми е това което пишеш и затова ти задавам въпроси. Ако ти досаждам обаче, кажи и ще престана. Интересна ми е гледната ти точка и гледам да науча нещо ново.
                Що, бря - даже ми е приятно да си лафкаме колегите.

                П.П. Ами, зимата обикновено селско-стопанския сектор е в кофата, туризъм немците нямат, освен некви бир-фестчета за по 10 ойро халба бира и т'ва е.

                Ко мо'е се прави зимата? Освен да си топлиш задника на топло и да си отикваш стоката на другите?

                Какво евро ти трябва тогава? Скъпо ли? И к'ви енергоносители? ЕФтини ли? ( като приходната ти част е 70% услуги за задници на топло ) да ги пориш през акциз и ДДС?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  ОК, разбрах Лека!
                  Лека!

                  Даксо любимецът ти е в момента 85% селл ( сентимент )

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Ти не ме четеш внимателно - момчето не е на зор за няколко месечни вноски, че ще разцъка на баМката.

                    1.27-1.28 към края на годината съм писал, а в началото на другата предполагам още надоле - не съм казал 1.20 февруари-март ( примерно догодина ) - рано му е сякаш.

                    Фундамента е, че зимата дебелата Меркел почва да си продава износа, през лятото го надуват, за да хванат по-евтини суровини.

                    Зимата висят на топло - демек харчат кат' откачени и си помпят приходната част на бюджета от енергоносителите.

                    П.П. Виж пропорцията на немската икономика как къпи на излишъци - формулата е 70% услуги, 30% износ с висока добавена стойност.

                    Попрочети малко по макро и микро и ще се ориентирваш веднага за всяка икономика.

                    Ся зимата докат' си пробутват износа ще им трябва по-йофтинко евро.

                    Поздрави!

                    Русото предполага - Пазаро разполага.
                    Маранди, интересно ми е това което пишеш и затова ти задавам въпроси. Ако ти досаждам обаче, кажи и ще престана. Интересна ми е гледната ти точка и гледам да науча нещо ново.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Ами, чукни си в гугъл видове валутна търговия и попрочети малко, бря.

                      Първо се делят на хамериканска и европейска - после почват суап, мауп и не знам си колко вида още европейски видове, дет' има - все се водят валутни търговии.

                      Хамериканската нямаш спирки за нищо и може си правиш кот' си искаш - идеята е, да си превърташ по-бързичко акаунта, щот' те чарджат за всяка позиция седмично.

                      Ма, на мен ми трябва свобода, а не тъпотии - марджин колл, не може насрещни, ще ти дам нисък спред, ама няма да ти дам сентимента примерно.

                      Или ще имаш нисък спред и ниска входна такса, ама кат' излизаш на изхода ще люсна още % от печалбата и т.н.

                      Тия имат сред, сентимент и седмична поддръжка - действай.

                      П.П. До преди 2 седмици ми даваха и на имейл като безплатна услуга и сутрешните сигнали и пивоти с дневен технически анализ 2 варианта - точните числа пивот и сутрин ставаш - гледаш и си преценяваш ко са ти писали 'орицата.

                      Ма, ся от 2 седмици го махнаха т'ва кат' екстра - някой ден кат' съм на кеф - ще им прасна една заявка да ги питам що ми спряхте дневния технически анализ, бря маскари? ( че бях свикнал сутрин кат' стана чакам си го и си го чета като вестник и после умувам къде на какво може се изкърти ) - над 80% от дневните им анализи бяха много прецизни. Даже съм ви ги пускал няколко пъти у форумо като ви видя да се пощите, а сега накъде с т'ва евро. Ама, са ден за ден - демек за дейтрейдинг.

                      Много са акуратни като отговарят, ама не ми е лигаво да се помайтапя. Как мислиш, че постоянно знам колко е сентимента на всичко и ви го казвам като ме питате?
                      ОК, разбрах Лека!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                        За какво говориш бе Маранди, че не разбирам
                        Ами, чукни си в гугъл видове валутна търговия и попрочети малко, бря.

                        Първо се делят на хамериканска и европейска - после почват суап, мауп и не знам си колко вида още европейски видове, дет' има - все се водят валутни търговии.

                        Хамериканската нямаш спирки за нищо и може си правиш кот' си искаш - идеята е, да си превърташ по-бързичко акаунта, щот' те чарджат за всяка позиция седмично.

                        Ма, на мен ми трябва свобода, а не тъпотии - марджин колл, не може насрещни, ще ти дам нисък спред, ама няма да ти дам сентимента примерно.

                        Или ще имаш нисък спред и ниска входна такса, ама кат' излизаш на изхода ще люсна още % от печалбата и т.н.

                        Тия имат сред, сентимент и седмична поддръжка - действай.

                        П.П. До преди 2 седмици ми даваха и на имейл като безплатна услуга и сутрешните сигнали и пивоти с дневен технически анализ 2 варианта - точните числа пивот и сутрин ставаш - гледаш и си преценяваш ко са ти писали 'орицата.

                        Ма, ся от 2 седмици го махнаха т'ва кат' екстра - някой ден кат' съм на кеф - ще им прасна една заявка да ги питам що ми спряхте дневния технически анализ, бря маскари? ( че бях свикнал сутрин кат' стана чакам си го и си го чета като вестник и после умувам къде на какво може се изкърти ) - над 80% от дневните им анализи бяха много прецизни. Даже съм ви ги пускал няколко пъти у форумо като ви видя да се пощите, а сега накъде с т'ва евро. Ама, са ден за ден - демек за дейтрейдинг.

                        Много са акуратни като отговарят, ама не ми е лигаво да се помайтапя. Как мислиш, че постоянно знам колко е сентимента на всичко и ви го казвам като ме питате?
                        Last edited by marandi; 31.10.2013, 22:16.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Teo88 Разгледай мнение
                          Маранди, данке за прогнозата.
                          Понеже си писъл, че като опция може да видим 1.2, мислиш ли, че сегашния фундамент позволява такъв курс? Или очакваш нещо да се промени във фундамента? Честно казано, без някаква фундаментална причина, този курс не го виждам. Технически на дневна графика, ние сме си във възходящ тренд. Дори да счупят на дневна трендлинията, след това на седмична по юлските дъна на 2012 и 2013 пак има възходяща трендлиния - да я счупят и нея, трябва наистина сериозна причина. Аз има два варианта (засега) - първи - някъде на 13460 да обърнем от трендлинията на дневна и да се мотаме у канала. Втори - да счупят тренда на дневната но седмичната трендлиния да спре спада - т.е. да паднем до 1,27-1,28 макс.
                          И нещо друго, сещаш ли се онзи ден Новотни, как изперка един коментар, че ЕЦБ трябва да се премири със скъпото евро. Заби на курсо един ритник и той подскочи. Мислиш ли, че този коментар бе случаен?
                          А накрая, в кръга на майтапа - имам чувството, че ФЕД И ЕЦБ са си стиснали ръцете за курс 1.33, с долна и горна граница на допустимото отклонение 1,28 и 1,38. А курсо приближи границите - и веднага под светлините на прожекторите излиза някой актьор и оправя положението.
                          Ти не ме четеш внимателно - момчето не е на зор за няколко месечни вноски, че ще разцъка на баМката.

                          1.27-1.28 към края на годината съм писал, а в началото на другата предполагам още надоле - не съм казал 1.20 февруари-март ( примерно догодина ) - рано му е сякаш.

                          Фундамента е, че зимата дебелата Меркел почва да си продава износа, през лятото го надуват, за да хванат по-евтини суровини.

                          Зимата висят на топло - демек харчат кат' откачени и си помпят приходната част на бюджета от енергоносителите.

                          П.П. Виж пропорцията на немската икономика как къпи на излишъци - формулата е 70% услуги, 30% износ с висока добавена стойност.

                          Попрочети малко по макро и микро и ще се ориентирваш веднага за всяка икономика.

                          Ся зимата докат' си пробутват износа ще им трябва по-йофтинко евро.

                          Поздрави!

                          Русото предполага - Пазаро разполага.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            И аз благодаря за инфото,дай малко инфо как денсят Хамериканите без марджин кол и суап,от какво печелят там бъкетите,освен от спреда?
                            Ами, колко пъти го казах, браточка - като имаш отворена позиция и искаш да остане и за следващата седмица си плащаш.

                            Води се трейд овър уикенд и за различничните инструменти са различни таксите.

                            П.П. Демек, в началото на седмицата съм на повечеко позиции отворени, а към края гледам да махам баберката на зелено, където го денся на скалп техника.

                            Е, т'ва евро/долар селл от 1.3150 колко седмици го мъкна подире си и колко такси съм му набил досега?

                            Иначе те хлопват такава, каквато ти е позицията в петък - +/- няма значка и чао. Има една отметка и като я дадеш значи, че няма проблем искаш си позицията и те си я удължават всяка седмица и си те чарджат автоматично ( повече не се занимаваш ).
                            Last edited by marandi; 31.10.2013, 21:56.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                              TATO казува днеска кат последен ден на месеца да му спретнем една падаща звездичка и еврака да го отпишем веке Да се поразходим до 3525 днеска ко ше кажете ?
                              http://www.candlesticker.com/Pattern...n&Pattern=2204
                              ТАТО май пак ке излезе прав кУрсо си сака 200 писа за днеска от 3738 до 3538 Ке правим SHOOTING STAR
                              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                                Хаха, абе, дете. Къде ме поправяш с тоя пълен член в подчинено изречение, бре?
                                Е не е истина просто... Кой куца, бре? Не се разбира ясно, ако ти куца той. Подлог, пълен член.

                                Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                                Радвам се, че ми зададе въпроса за препинателния знак! Сега ще ти обясня и какво съм имал предвид - запетайката, където ти спираш да четеш, не слага край на изречението. Тази функция я изпълнява точката.
                                Ходиш с празни ръце, носейки брадва.. ако беше ходил с повече желание на училище нямаше да пишеш глупости.
                                Каква е логиеската разлика между следните изречения:

                                Ходя с празни ръце, носейки брадва.
                                Ходя с празни ръце. Носейки брадва.
                                Ходя с празни ръце... носейки брадва!

                                Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                                Дискусията за мен приключва по две причини :

                                1. Форума има различна насоченост.
                                2. Ако продължи ще трябва да те таксувам.
                                Дискусия няма, има нелеп опит за заяждане, гарниран със заплахи. Приятна вечер!

                                Коментар

                                Working...
                                X