IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Лосс 165 - профит 157

    Успех!
    Готово, искаш цитат, връщам циритам.

    Към онзи момент пазара е около 161.


    После добавяш това

    Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    153-168

    Успех!

    Абе, ти, мислиш ли, че си добре? (реторично)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
      Ехеееее, Марандич, да се връщаме ли пак да цитираме.

      ЗА паунд/йена, човека те пита дай стоп, дай лимит, ти му каза стоп 165, лимит 158, той ти даде по-дълъг период, ти му каза стоп 168, лимити 155.
      Заминаха всички стопове и ти си плати със сметката.
      НО ТОВА НЕ Е ОБЕКТ НА РАЗГОВОРА.

      ......................
      Бе, фрости мой приятелю - от къде ги "съчини", че съм дал стоп и лимит? ( риторично ).

      Казах само какво ще бъде седмичното движение и толкоз.

      П.П. Ти стоп и "лимит", каквото и да значи това - не можеш ли да си го местиш ръчно по всяко време, бря?

      Намери ми пост, когато съм говорел за стоп и тейк някъде в цялата тема.

      Само 1 пост ми намери!! ( после се чудиш що ще си носите ченететата по болниците ).

      Бе, спрете се малко и стига си измисляте, бря??? Вальо ме попита как виждам паунд/йена - аз уточних с въпрос дай ми тайминг - той ми го даде ( седмично ) - викам в тия граници ще е и толкоз. К'ви стопове - к'ви лимити да'е ...

      К'во спечели от измислиците си до момента? ( риторично )? Освен, че стана смешен пред всички.

      Ай, намери ми прогноза за стоп лосс и тейк - да съм дал някога ......
      Last edited by marandi; 05.12.2013, 13:14.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
        аз ако знаех предполагам, че до пейролите утре 1.3660 би трябвало да издържи и по-скоро виждам слизане дотогава, а зоната 1.3530 я виждам като съпорт, който пак не вярвам да бием до утре... по-скоро бих играл този рейндж до утре
        Мисля, че днес на Драги ще смачкаме 1.37. Квото коригира сега, това е.

        Коментар


        • 14:45 EUR Interest Rate Decision 0.25% 0.25%

          15:30 EUR ECB Press Conference

          What To Expect From ECB?: Goldman, BofA, Citi, Barclays, HSBC, & Others


          Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от c1tss
            ядосахте миранди и ще "чупи скули" Относно е/д дали ще падне на 1.354 и от там нагоре
            аз ако знаех предполагам, че до пейролите утре 1.3660 би трябвало да издържи и по-скоро виждам слизане дотогава, а зоната 1.3530 я виждам като съпорт, който пак не вярвам да бием до утре... по-скоро бих играл този рейндж до утре
            Keep going ...

            Коментар


            • Ехеееее, Марандич, да се връщаме ли пак да цитираме.

              ЗА паунд/йена, човека те пита дай стоп, дай лимит, ти му каза стоп 165, лимит 158, той ти даде по-дълъг период, ти му каза стоп 168, лимити 155.
              Заминаха всички стопове и ти си плати със сметката.
              НО ТОВА НЕ Е ОБЕКТ НА РАЗГОВОРА.


              Човек, тебе да не са те смазвали от бой като малък? Все на бой скачаш, разбира се, виртуално, за щяло и нещяло.

              Нямало да даваш числа, че на кой му дреме за числата ти. Показа как с една прогноза се губят 800 пипса, но понеже си с 2 позиции 1600 пипса. Мене повече не ми трябва.

              Но, само да приемем, че си най-успешния и знаещия фокресджия на света. Това, че ми даваш числа, мене на какво ще ме научи. Ще изкарам някой лев и толкоз. Няма да се науча да трейдвам.

              Искаш да ти дам прогнози. Направих го 3 пъти, два от които с времеви диапазон 1-2 дена, 1 път времеви диапазон седмица. Мога да ти дам прогноза и с 6 месеца диапазон, тия са най-лесни, ще върви на еди си къде, след 6 месеца ще видиш. Ако не стане, почваш да увърташ. Но на какво ще те научи това?

              Кой какво "денсел", ръсиш някакви небивалици, като човек с много тежка форма на дислексия, че и дебилизъм. Единственото, което пораждаш е огромна порция смях.


              Сега преди пак да скочиш отново на виртуален бой, прочети какво съм ти написал и се замисли.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi
                .
                -----------------------------------------------------
                Казах повече числа няма да давам - защото пиша преди 2 седмици - ( колега Вальо ) го зададе анализирай двойка паунд/йена и аз му връщам веднага отговор - тая седмица ще се разходим до 165 после 158 като таргет и съм дал тайминг - щот' го питах изришно за кога го искаш "прогнозата"?
                Момчета, аз влизам дълъг паунд/йена на пазар 167.06...стоп 165 и таргет 175
                Keep going ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ManUtd Разгледай мнение
                  Как да даваш числа като нямаш представа как се прави тази работа, то да не е "денсене".
                  Вземи помоли фреша да ти проведе един образователен курс:

                  Конкретен вход, стоп и таргет, 16 пипа риск, 74 пипа печалба, 1:4,7 ефективен Р/Р.
                  Брилянтна сделка.
                  А сега си кажи пак приказката за тайминга
                  Колега,

                  Фрешов денси суап като го гледам като платформа и техника - казах познавам много повече видове валутна търговия, освен тази.

                  Само пълен кретен може да се изтъпани и да ме обвинява, че нямам сестра?!

                  П.П. Успех и на теб и еврофутбола ти там. Хазарт си е хазарт винаги и тръгнал да ме коментира некво си комарджийче .... - къде бе, алоууу ...?

                  Коментар


                  • Късо Киви 0,8203, стоп 0,8230, лимит 0,8030 (време - къде идната сряда )

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Аз числа повече няма да ви давам - поради безсмислени тъпи нападки на лична основа към мен.
                      Как да даваш числа като нямаш представа как се прави тази работа, то да не е "денсене".
                      Вземи помоли фреша да ти проведе един образователен курс:
                      Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                      Приказка е еврото в момента. Има бай на 3459, стоп на 3443, цел поне 3650. РР поне 13
                      Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                      Маранди, ето втората част от безплатния урок. Оставям те да големееш във форума.

                      Конкретен вход, стоп и таргет, 16 пипа риск, 74 пипа печалба, 1:4,7 ефективен Р/Р.
                      Брилянтна сделка.
                      А сега си кажи пак приказката за тайминга

                      Коментар


                      • Добро утро, Колеги!

                        В момента коментирате техники, които са подходящи за опшъни и бинарни-опшъни като стил търговия ( бебе Тео88 мисля, че е на опшън по-скоро, а не на бинар, по това което съм чел от него )..

                        При суап търговия ( каквито сте повечето ) се изпуска акселерейт на двойка Х и там свещичките на 4часа ще ви подвеждат, защото го изпускат и там не се вижда ускорението - нито гап-овете после, които се получават.

                        П.П. Единствените коректни тук са Котара и ТАТО - те винаги казват и тайминг ( т.е. от типа "днес" - "тази седмица" и т.н. и пускат числа.

                        Успех!

                        Бебе Вуйчо също се държи корект и ви пише нещата от кухнята - останалото са книжки и безсмислени семинарчета.

                        Но първо си преценете вида денс като възможности - после ще има и време за денс. Ся тъкмо тествам от няколко месеца бинарите и то на риъл, че между демо и риъл винаги има разлики по платформите - т'ва ми е може би 10-та платформа дет' тествам.

                        Демек - нормално е да опитате 2-3-4-5 вида търговия - докато си напаснете стила, кой е най-удобен за вас.

                        Успех пак!!

                        Аз числа повече няма да ви давам - поради безсмислени тъпи нападки на лична основа към мен.

                        Да вървят и да си избиват енергията на друго място - щот' се молят сякаш - удари ме?
                        Last edited by marandi; 05.12.2013, 06:53.

                        Коментар


                        • Звездите ми говорят - от утре сутрин надолу ....към 1,3240
                          Attached Files

                          Коментар


                          • Очаквах го само колегата нещо се изненада аз от 35.77 му забих една къса с стоп на върха 33.24 ...все пак си е връх и може ...дасе пробва
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • Бравос , подхлъзнали сте го , внимателно само с късите , защото според мен
                              позитивната тенденция е по - силна , така че от всяко дъно ще се изстрелваме рязко
                              Мнението ми води до фалит !

                              Коментар


                              • Няма посока има две нива 33.98 и за сега 36.16 ....затова излязох ..да има леко къса тебденция но има и дълга .Ти флипер неси ли играл ...неможе когато топчето е в ляво да натискаш десен бутон ...затова е и стопа ...това е бутона ....сега значи щом още няма седем бара още нее готово това е 75% предположение ...нормално търси тръгване в седмия бар ..Чакам да ми даде добър вход без знение за къде ..може и от 35.70 да с 1% да пробвам къс за 35 център.Ама истървахме май входа . Примципно това всичко е неправишна корекция и трябва да се изсипе под 20.48 или поне под 27.40
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X