IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
    FxProST , между другото ..
    Ти и злезе ли с позиция днес ---преди движенията ?
    да си кажеш как се вика .... мнението на глас
    или се гъбаркаме след движения
    Задължително ли е да "злизам с позиция"?

    Коментарът ми беше, че го заложи хазартно преди новините. След това имаше по-удачен вход за къси - даже и това коментирах. Други претенции?
    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

    Коментар


    • И какво хвана като макса е 6557 а сега е 6537
      кажи в реално време
      това е важно !
      Last edited by is3584; 12.02.2014, 15:49.

      Коментар


      • И аз съм на мнение, че кабела е готов за скъсяване,максимум една фигура му давам на горе още.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • FxProST , между другото ..
          Ти и злезе ли с позиция днес ---преди движенията ?
          да си кажеш как се вика .... мнението на глас
          или се гъбаркаме след движения

          Коментар


          • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
            Шегуваш се, нали

            То сега е за включване на късо, а не преди новините, където си беше типичен пример за хазарт...
            не , въпрос на време , еврото замина , долар иена е надоле
            мен овините не ме интересуват , освен Фед

            Коментар


            • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение

              надявам се да си хванал бонуса
              Шегуваш се, нали

              То сега е за включване на късо, а не преди новините, където си беше типичен пример за хазарт...
              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

              Коментар


              • Надявам се че света не е глупаФ
                и нашият човек си мисли че е още в банк оф канада
                баяЯ - Я ...спам каза
                ще се види кой какво е разбрал

                Коментар


                • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                  Къс кабел викаш...

                  надявам се да си хванал бонуса

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
                    Aре продавайте паунда, ко се УслушваВЪТЕЛСТВА –те
                    прекрасно ниво 646 и стотинки !
                    на вас се надявам да падне ,
                    ама несИриОзници
                    Къс кабел викаш...
                    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                    Коментар


                    • Идеята е кросовете на иената
                      там ми се чине ролеркатЪра с щели 1.37 при ..
                      при пауда сме 162 и копеийкИ
                      П.с Мод.....А , моля не да не се трИ"е
                      изнася ли ви или не е ?? е по темата

                      Коментар


                      • Да не стане че не съм казал
                        и еврото е на доле - 1.3510
                        от тук- а 364Х

                        Коментар


                        • Aре продавайте паунда, ко се УслушваВЪТЕЛСТВА –те
                          прекрасно ниво 646 и стотинки !
                          на вас се надявам да падне ,
                          ама несИриОзници

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от turbalan Разгледай мнение
                            добре..нека е реално, но няма как със сто долара да купиш 1000 евра..ето това е виртуалното и друго- не каза какво купуваш когато купуваш индекс..не го приемай като заяждане, просто е дебат и може винаги да го зарежеш..успех
                            В крайна сметка си купуваш двойка (за валутата), индекс, суровина или метал... Абсолютно е без значение как се казва и какво е от изброените. Действието купуване или продаване в случая е важно. На какво ниво ще го купиш и още по-важно - на какво ниво ще го продадеш е процесът на търговията. Разбира се - важи и за случая да продадеш и после да купиш

                            Сам преценяш това да се случи - входът и изходът от една сделка (независимо на какво и в какъв обем) . Хазарт е когато отвориш позиция, без достатъчно аргументи и се надяваш на късмета да ти донесе печалба. Търговия е, когато отвориш и затвориш позиция след анализ на пазара, на инструментите, базирано на опита ти. Когато това носи печалба, то си на правилната посока, когато ти носи загуба - правиш своевременни изводи за корекция на познанията, все пак никой не се е родил научен От губещи сделки съм научил много повече за пазара, а и за себе си като личност Но най-важното - търговията е психология. Не промениш ли мисленето си така, че да бъде печелившо на пазара, няма как да очакваш резултати различни от хазартните...

                            И като за накрая - реплика от популярен филм напоследък - "Продай ми тази химикалка"

                            ПП: Успех и на теб! Благодаря, че си почесахме пръстите
                            Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                              Не зная защо не искаш да разбереш. Каквото и да е - купува се (или се продава) с реални пари. Както и да го наричаш - виртуално, нереално, измислено, то даваш реалните си пари за него. Печалбите или загубите са ти съвсем реални. Следователно - валутни двойки или индекси - са си съвсем реални, колкото виртуално да ти изглеждат... Нима парите ти в дебитната карта не са ти реални?

                              Още една разлика между хазарта и форкса - при хазарта ти трябва голяма доза късмет. При форекса ти трябва голяма доза психика...
                              добре..нека е реално, но няма как със сто долара да купиш 1000 евра..ето това е виртуалното и друго- не каза какво купуваш когато купуваш индекс..не го приемай като заяждане, просто е дебат и може винаги да го зарежеш..успех

                              Коментар


                              • 17:00 USD Fed Chair Yellen Testifies

                                Какви са нагласите? Неутрален тон в доклада към Камарата за паричната политика

                                "All within the context of recent ranges holding, this could be a slightly tricky day for Treasuries, a day for USD/JPY to tick higher and a day for EUR/USD to infuriate those who are in a hurry for it to fall".
                                Flash: Yellen's tone may benefit USD/JPY and EUR/USD - Societe Generale

                                Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                                Коментар

                                Working...
                                X